חלבי שיתוף בת מצווה ראשונה

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
1721591612280.png

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
סלטים:
1 סלט בורגול עם עגבניה מלפפון כוסברה בצל סגול בצל ירוק שקדים קלויים וחמוציות-תיבול רגיל
2 סלט פסטה- פסטה גבינה בולגרית אגוזי מלך זיתם שחורים(עדיף ירוקים כי הסלט נצבע בצבע סגול) בצל סגול גמבות-תיבול רגיל
3 סלט בטטות-חסה עגבניה מלפפון גמבה בצל סגול בצל ירוק בטטות מטוגנות שומשום גבינה מלוחה-תיבול:שמן מלח פלפל ר.טריאקי סילאן שומשום
4 סלט שרי- שרי בכל הצבעים שום כתוש בזיליקום קצוץ(אני משתמשת המון בבזיליקום של דורות קפוא בקוביות קטנות) שמן זית מלח לימון אגוזי מלך שקדים גפרורים קלויים
5 סלט כרוב לבן חמוציות בצל ירוק שקדים קלוייים תיבול רגיל

Sh m

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סלטים:
1 סלט בורגול עם עגבניה מלפפון כוסברה בצל סגול בצל ירוק שקדים קלויים וחמוציות-תיבול רגיל
2 סלט פסטה- פסטה גבינה בולגרית אגוזי מלך זיתם שחורים(עדיף ירוקים כי הסלט נצבע בצבע סגול) בצל סגול גמבות-תיבול רגיל
3 סלט בטטות-חסה עגבניה מלפפון גמבה בצל סגול בצל ירוק בטטות מטוגנות שומשום גבינה מלוחה-תיבול:שמן מלח פלפל ר.טריאקי סילאן שומשום
4 סלט שרי- שרי בכל הצבעים שום כתוש בזיליקום קצוץ(אני משתמשת המון בבזיליקום של דורות קפוא בקוביות קטנות) שמן זית מלח לימון אגוזי מלך שקדים גפרורים קלויים
5 סלט כרוב לבן חמוציות בצל ירוק שקדים קלוייים תיבול רגיל
אפשר כמיות מדויקות לרוטב לסלט בטטות?
תודה רבה! הכל נראה מיוחד

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת, שאני מחפשת מקום יותר יצירתי מאולם לעשות את הבת מצווה של הבת שלי.
אשמח בכל אופן לדעת אם זה בריכה, השכרתם אותה?
איפה זה נמצא?
זה באמת בריכה השכרתי מתחם של בריכה עם יחידת צימר
זה בצפון

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר כמיות מדויקות לרוטב לסלט בטטות?
תודה רבה! הכל נראה מיוחד
אני מרוקאית ולדבר איתי בכמויות מדויקת זה בעייה
אומרת לך בערך לפי העין כמה זה יצא בכמות מדוייקת
1/4 כוס שמן
קורט פלפל שחור
1/2 כפית מלח
1/4 כוס רוטב טריאקי
2 כפות סילאן
1/3 כוס שומשום

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

חייצ'ו

משתמש פעיל
כן ממש ככה
כמה פשוט ככה טעים
סתם רעיון לשידרוג- אני מוסיפה לגבינת שמנת קצת מלח, פלפל ושום כתוש ומעט אגוזים קצוצים. אפשר גם מעט עלי בזיליקום/פטרוזיליה קצוצים דק. מעט מהתוספות שלא ישתלט מידי על הטעם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה