עזרה שיש לבן זהב למטבח אנגלי

ר.פ.

משתמש חדש
שלום
מחפשת בדחיפות שיש בבסיס לבן עם דיגום זהב (אפשר שילוב אפור\שחור)
אשמח לקבל כל מידע -
שמות של דגמים, או חברות שיש להם דגם כזה, או תמונות של מטבחים עם שיש בסגנון זה
תודה מראש!

kidinet

משתמש מקצוען
שלום
מחפשת בדחיפות שיש בבסיס לבן עם דיגום זהב (אפשר שילוב אפור\שחור)
אשמח לקבל כל מידע -
שמות של דגמים, או חברות שיש להם דגם כזה, או תמונות של מטבחים עם שיש בסגנון זה
תודה מראש!
אנובה 5020, מושלם.

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תודה
האם את זוכרת איזה חברה ודגם?
החברה זה קוורץ.
הדגם אני לא זוכרת, אבל אני חושבת שיש להם רק אחד של לבן עם עורקים זהב.
הם מהממים, לא תופסי כתמים בכלל- אפילו כורכום יורד לי בקלות בלי חומרים. אנחנו ממש מרוצים. מה שחשוב שתדעי שלפי מה שאנחנו הבנו לא כל מי שמוכר אותם הוא משווק מורשה שלהם. ואלה שלא משווקים מורשים אז אין אחריות טובה. אלה שאומרים לך שיש אחריות טובה על זה, סימן שהם משווקים מורשים.
(אם אני זוכרת נכון המשווקים המורשים שלהם זה רק אלה שחותכים את השיש עם לייזר.)
אם את רוצה אני יבא לך את הפרטים של מי שקנינו אצלו, יש לו אחריות ושירות פצצה והיינו סופר מרוצים.

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
החברה זה קוורץ.
הם מהממים, לא תופסי כתמים בכלל- אפילו כורכום יורד לי בקלות בלי חומרים. אנחנו ממש מרוצים. מה שחשוב שתדעי שלפי מה שאנחנו הבנו לא כל מי שמוכר אותם הוא משווק מורשה שלהם. ואלה שלא משווקים מורשים אז אין אחריות טובה. אלה שאומרים לך שיש אחריות טובה על זה, סימן שהם משווקים מורשים.
אם את רוצה אני יבא לך את הפרטים של מי שקנינו אצלו, יש לו אחריות ושירות פצצה והיינו סופר מרוצים.
קוורץ זה סוג השיש, לא שם החברה.

פרוגיוזר

משתמש צעיר
החברה זה קוורץ.
יש אפשרות לקבל את שם החברה?
קוורץ זה הסוג של השיש
יעזור לי מאד!
תודה

yol

משתמש חדש
החברה זה קוורץ.
תוכלי לתת לי פרטים של איש השיש שלך? והאם הוא זול?
אם אפשר להשיב למייל 7620831בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה