שיש בלי קנט- ממליצים?

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אני מאד רוצה- הרבה יותר יפה
השאלה בפועל מה ההשלכות של זה?
לא רוצה להתחרט א"כ
אשמח לכל חוות דעת ובעיקר מניסיון
תודה רבה!!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

ששונית

משתמש מקצוען
היה לי עם קנט וכששיפצתי חברה המליצה מאוד בלי קנט והתפתתי וזאת היתה שטות גדולה.
לא רואה הבדל ביופי, וזה הכי לא פרקטי שיש
כל שטיפת כלים, כל כוס שנשפכת, ביצים שהתגלגלו והתנפצו...
בקיצור לדעתי ממש לא כדאי

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מעניין
להורים שלי היה עם קנט, בדירה השכורה שגרתי אחרי החתונה היה בלי קנט
לקח לי זמן להתרגל, התפוצצו גם כמה ביצים בדרך
אבל אני ככ אוהבת, יותר קל שלא צריך לנקות את החיבור שלא רואים, וגם נהיה לי ככ נוח שאצלי בחרתי בלי קנט.
אבל זה בטוח ענין אישי, והרגל

טוב טובית

משתמש פעיל
לי אין קנט, ואני מאד מאד אוהבת צריך איש שיש טוב שיעשה את זה נכון -עם שיפוע טוב !
המים שמשפריצים בשטיפת כילים -בדרך כלל באים מלמעלה ולא מהשיש
אני אוהבת, זה הרבה יותר יפה לדעתי , ואולי התרגלתי

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מאד מתחשק לי בלי במיוחד שהשולחן הוא המשך של שיש ושולחן עם קנט כבר באמת לא קשור
ואני מאד אוהבת שהכל סימטרי
מצד שני אני לא מאלו ששוטפים כל שעה...

אוויר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש בלי קנט ולא מוצאת בזה שום חיסרון
אם איש השיש מתקין נכון המים לא נוזלים וגם לא הביצים
ואני הדגשתי לפני שהתקינו לי
לא חושבת שמים אמורים לגלוש,
ומי ששוטפת עם המון מים גם הקנט לא תמיד יעזור

וגם זה הרבה יותר נח למשל לחתוך עם קרש חיתוך
הסכין לא נתקע בקנט וכו'
ממליצה לך בלי

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא רק ענין של התרגלות
זה עד כמה את מסוגלת לסגל לכל בני הבית שנמצאים ושעוד יבואו הרגלים חדשים לגבי השיש

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד מתחשק לי בלי במיוחד שהשולחן הוא המשך של שיש ושולחן עם קנט כבר באמת לא קשור
ואני מאד אוהבת שהכל סימטרי
אין שום בעיה לעשות שולחן מההמשך של השיש ולעשות קנט.
הקנט מסתיים איפה שהשולחן מתחיל
עשיתי את זה ללקוחה,
זה נראה מעולה.
עושים את הקנט הכי דק, הוא פחות מס"מ, לא שמים לב אליו.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אין שום בעיה לעשות שולחן מההמשך של השיש ולעשות קנט.
הקנט מסתיים איפה שהשולחן מתחיל
עשיתי את זה ללקוחה,
זה נראה מעולה.
עושים את הקנט הכי דק, הוא פחות מס"מ, לא שמים לב אליו.
גם אני ראיתי כזה מטבח.
מושלם ממש, ופרקטי לחלוטין!

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בלי קנט!
יש לי שיפוע מצויין! ששום דבר לא זז על השיש, גם ביצים.
מתקין טוב שווה את זה!

Riki Pollak

משתמש חדש
לדעתי הרבה יותר פרקטי עם קנט, לא צריך להזהר עם חפצים, ואפשר לנקות את השיש עם הרבה מים בלי שישפך על הרצפה.
אבל כנראה זה תלוי בהרגל.

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לי אישית אין קנט ונדיר מאוד שנשפך מים. יש שיפועים נורא עדינים שמונעים מהמים להשפך לרצפה. אבל אם את מפחדת קנט זה בכלל לא כזה מכוער לדעתי, היום עושים את זה נמוך ועם סיומת מרובעת "נורמלית" לא אמור להפריע ליופי

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאד רוצה- הרבה יותר יפה
השאלה בפועל מה ההשלכות של זה?
לא רוצה להתחרט א"כ
אשמח לכל חוות דעת ובעיקר מניסיון
תודה רבה!!

זה מקסים, יפה ונקי בעין.
כדי שלא יהיו ביצים מפוצצות, מים נשפכים וכו'...
צריך איש שיש מקצועי מאוד!
שיפלס את השיש בצורה נכונה ומדויקת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה