שיר שיר על אבא שלא מספיק הכרתי - אשמח מאוד לחוות דעתכם

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צפיתי בראיון בצער ובדמעות.
הכאב שלך שורף לך מבפנים ומורגש בכל מילה.

מאחלת לך שתצליחי למצוא בך את כוחות הריפוי ושלוות הנפש להתמודד ולהתחזק מהאובדן הקשה מאד שאת חווה.
ההורים שלך, שניהם, הם ההורים שלך לעולם. גם אחרי פטירתם. והם ההורים שהשם נתן להם אותך ואת האחים האחרים שלך, בהשגחה פרטית מדוקדקת.
מי שהביא אותך לעולם להתמודדות לא פשוטה הוא זה שנותן לך את כוחות הנפש להתמודד ולהתאושש ואפילו להתחזק.

הלואי שבקרוב ממש יבוא גואל, יקים מקבריהם את המתים האהובים והאוהבים וישיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם.
אמן!
תודה על המילים הטובות!

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
בררתי את זה. (אני מכירה את הכתבת) והדר לא עודכנה כשזה התפרסם ולכן היתה מופתעת... (לא הייתה זמינה במייל)
זה חריג ולא נורמלי בכלל.
מעניין לראות את הקונספט שבו זה הופיע, האם כפלגיאט או כציטוט, והאם עם קרדיט. מעבר לענין זכויות יוצרים.

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה חריג ולא נורמלי בכלל.
מעניין לראות את הקונספט שבו זה הופיע, האם כפלגיאט או כציטוט, והאם עם קרדיט. מעבר לענין זכויות יוצרים.
הופיע בשם בדוי ובאישור הדר.
מוזר שהיא לא זוכרת....
וזה לא חריג בעליל ונורמלי ביותר.
ראינו אותה. וכתבו בהסכמה מלאה!!
אחרת מאיפה נראה לך כל החומר הזה והשיר הגיע לידי הכתבת??
כל הכתבה הייתה עליה...

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
וזה לא חריג בעליל ונורמלי ביותר.
באישור זה אכן נורמלי לחלוטין.
הציון 'חריג ולא נורמלי' ניתן בהתאם להפתעת כותבת השיר, מבלי לראות את הכתבה עצמה וכפי שציינתי שאשמח לראות צילום של הכתבה.
כך שהמשפט 'זה לא חריג ונורמלי ביותר' - לא קשור לכאן.
הבהרת את הטעות, ועכשיו הכל מובן.

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
באישור זה אכן נורמלי לחלוטין.
הציון 'חריג ולא נורמלי' ניתן בהתאם להפתעת כותבת השיר, מבלי לראות את הכתבה עצמה וכפי שציינתי שאשמח לראות צילום של הכתבה.
כך שהמשפט 'זה לא חריג ונורמלי ביותר' - לא קשור לכאן.
הבהרת את הטעות, ועכשיו הכל מובן.
אוקיי.
אז את הצילום של זה את צריכה לבקש ממנה...

הדר 310

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
חברות האמת היא ששכחתי לגמרי מהכתבה הזאת ובכלל הייתי בטוחה שבסוף לא העלו את זה....
אז אני מעלה פה את הכתבה של מלי האס, ומודה לה מאוד על הבמה שנתנה לי ועל השליחות לפרסם את הדברים.

קבצים מצורפים

• חורבן הבית.pdf
    3.1 MB · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה