שיתוף שיר חדש - דעתכם

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
תלמיד שלי ילד כבן 12 הלחין שיר, והלך להקליט אותו בצורה מקצועית.... אני אישית אהבתי את השיר אך לא אהבתי את העיבוד - ודעתכם?

קרדיטים:
פלייבק: חיים ווליס
מקהלת ידידים העולמית
הוקלט באולפני בנט

קבצים מצורפים

• גל עיני מיקס 2 - Output - Stereo Out.mp3
    4.9 MB · צפיות: 154

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הלחן מאוד נחמד, העיבוד מקצועי אבל לדעתי קצת עמוס גם באקורדים וגם בכלים.
היה כדאי אולי לעבוד יותר על השירה שלו אבל בכללית ביצוע יפה.

BLAK

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
הלחן ממש מדהים אפשר להוציא ממנו יותר עם זמר נכון ועיבוד נכון.
וכמו שכבר אמרו העיבוד קצת צורם בחלק מהמקומות מעודף כלים ומחוסר קשר בין הכלים בעיקר ההתחלה היותר מידי חזקה לשיר כל כך עדין ומרגש אבל עדיין הלחן מרגש וכל כך קשור לשיר.
שווה השקעה.

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ילד בן 12 שיש לו ביטחון לקחת לחן שלו להקליט ולשיר אותו זה אחד שיגיע רחוק
למרות שאם היו עושים לשיר הזה עיבוד שונה וביצוע יותר מקצועי זה יכל לצאת יותר טוב למרות שאיך שזה עכשיו זה ממש יפה

הלואי על כולנו כאלה תלמידים ;)

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשתי טוענת שהרסו את השיר בעיבוד והשיר שהוא הקליט את עצמו יותר יפה;) אני קצת מסכים איתה
הנה הוא מצורף

קבצים מצורפים

• יוסף חיים זבילצקי.mp3
    4.8 MB · צפיות: 57

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא נראה לי שיש לו עוד 2000 ש"ח להשקיע
זה המחיר של הפלייבק לבד או של כל הסיפור עם ההקלטה והשירה?
אם יש את הערוץ של השירה והמקהלה בנפרד, אפשר לשנות רק את הפלייבק, אבל זה גם יעלה לא מעט (אבל ממש לא 2000 ש"ח)

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה המחיר של הפלייבק לבד או של כל הסיפור עם ההקלטה והשירה?
אם יש את הערוץ של השירה והמקהלה בנפרד, אפשר לשנות רק את הפלייבק, אבל זה גם יעלה לא מעט (אבל ממש לא 2000 ש"ח)
כל הסיפור עלה לו כמעט 2000

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אכן נשמע קצת עמוס
המקהלה מאוד יפה
ההקלטה שלו יותר זורמת

(נשמע שיש לו השראה מיואלי דיקמן גם בסגנון גם בביצוע בשירה)

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אכן נשמע קצת עמוס
אכן
המקהלה מאוד יפה
אני לא אהבתי כל כך
ההקלטה שלו יותר זורמת
גם לי נראה
(נשמע שיש לו השראה מיואלי דיקמן גם בסגנון גם בביצוע בשירה)
יש מצב גדול

ארוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
האמת השיר נחמד וזה מראה על יכולות מוזיקליות, אבל אני לא חושב שזה שיר ברמה כ"כ גבוהה שיכול לקדם אותו , הייתי מציע שיותר תתמקד בקול שלו כי זה כן משהו יותר מהנורמה, (קצת מזכיר את עמית לסטוונד)השילוב של הטונים הגבוהים הקול הרועד והאוויר בנמוכים, אני חושב שהוא יגיע רחוק!

קקאו

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי מציע שיותר תתמקד בקול שלו
אני לא מורה שלו למוזיקה, אני הרב'ה שלו בת"ת (בשנה שעברה)
השילוב של הטונים הגבוהים
הוא צריך הרבה לעבוד על זה, כי כשהייתי איתו באירועים הוא לא מאוד הצליח להגיע לטונים ממש גבוהים
הקול הרועד והאוויר בנמוכים, אני חושב שהוא יגיע רחוק!
זה באמת מאוד יפה אצלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה