דרוש מידע שיפצתם מטבח? כמה שילמתם עלות למטר לפני תוספות?

רותיס

משתמש פעיל
מ2 הצעות מחיר ש קבלתי

מתחיל ב 1250 ומעלה ללא גבול לפי איכות וכד’

נתי 31999

משתמש פעיל
עריכה תורנית
קופץ על האשכול, מישהו יכול להמליץ בצורה ברורה על חברת מטבחים שהוא היה מרוצה עד הגג?

צפיחית בדבש

משתמש רשום
צריך לקחת בחשבון שפערי המחירים בין היתר נגזרים מאיזה סוג פרומייקה עושים. חשוב להבין בדיוק מה מקבלים בהצעת מחיר ואז לעשות השוואה על אותו סוג
חשבתי שהשגתי מחיר טוב... תוכלי לשתף כמה שילמת למטר?
תודה בכל אופן

מלכה שיינברגר

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
צריך לקחת בחשבון שפערי המחירים בין היתר נגזרים מאיזה סוג פרומייקה עושים. חשוב להבין בדיוק מה מקבלים בהצעת מחיר ואז לעשות השוואה על אותו סוג
לכן שאלתי על הסכום של מטר לפני תוספות, אני מעוניינת לעשות דלתות כמו בתמונה שאצרף (ידיות אחרות וללא הזכוכית) ורצו מממני 2100 למטר, הגיוני?

קבצים מצורפים

• IMG-20230302-WA0019.jpg
    IMG-20230302-WA0019.jpg
    KB 71.3 · צפיות: 64

חושבים טוב

משתמש חדש
לכן שאלתי על הסכום של מטר לפני תוספות, אני מעוניינת לעשות דלתות כמו בתמונה שאצרף (ידיות אחרות וללא הזכוכית) ורצו מממני 2100 למטר, הגיוני?
זה לא פורמייקה,
זה צבע בתנור, זה הרבה יותר יקר מפורמייקה (כך לפי הידוע לי),
לפי דעתי זה לא מצדיק, בפרט שאח"כ כל דפיקה רואים

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
זה דלתות של מטבח כפרי
ולכן הם הרבה יותר יקרות
יכולות להיות או מצביעה בתנור או מפולימר .

חושבים טוב

משתמש חדש
קופץ על האשכול, מישהו יכול להמליץ בצורה ברורה על חברת מטבחים שהוא היה מרוצה עד הגג?
אני יכול לכתוב ספר.... (אחרי שמשפצים נראה לי שכולם יכולים)

בסוף - לאחר בירורים,
עשיתי אצל אינטגרלי מטבחים (הם נמצאים באשדוד, באתי אליהם מחוץ לעיר).
הייתי ממש מרוצה, השירות היה מיוחד והמטבח יצא מהמם, המלצתי לכמה וגם הם היו מרוצים.

לגבי מחיר:
זה תלוי בהרבה פרמטרים, יש כאלו שמבטחים מחיר נמוך ואז אתה שומע שזה סנדוויץ' זול, כך גם בפרזול - לא מסכימים בלום וכן הלאה, אבל זה לא בהכרח. בקיצור תבררו!

גם מנגרים ערבים צריך לחשוש (לא כולם),
אני שמעתי סיפור של אחד שעשה אצל נגר ערבי (כמובן קיבל מחיר טוב), ובאמצע ההתקנה של המטבח הוא לא ענה, לא הגיע - תקע אותו באמצע עבודה, הוא לקח נגר יהודי שיבוא לשפץ ולגמור את המטבח, כמובן הנגר היהודי עשה לו טובה - זה עלה לו הרבה מאוד כסף והרבה מאוד עוגמת נפש.

בהצלחה...

נערך לאחרונה ב:

מלכה שיינברגר

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני יכול לכתוב ספר.... (אחרי שמשפצים נראה לי שכולם יכולים)

בסוף - לאחר בירורים,
עשיתי אצל אינטגרלי מטבחים (הם נמצאים באשדוד, באתי אליהם מחוץ לעיר).
הייתי ממש מרוצה, השירות היה מיוחד והמטבח יצא מהמם, המלצתי לכמה וגם הם היו מרוצים.

לגבי מחיר:
זה תלוי בהרבה פרמטרים, יש כאלו שמבטחים מחיר נמוך ואז אתה שומע שזה סנדוויץ' זול, כך גם בפרזול - לא מסכימים בלום וכן הלאה, אבל זה לא בהכרח. בקיצור תבררו!

גם מנגרים ערבים צריך לחשוש (לא כולם),
אני שמעתי סיפור של אחד שעשה אצל נגר ערבי (כמובן קיבל מחיר טוב), ובאמצע ההתקנה של המטבח הוא לא ענה, לא הגיע - תקע אותו באמצע עבודה, הוא לקח נגר יהודי שיבוא לשפץ ולגמור את המטבח, כמובן הנגר היהודי עשה לו טובה - זה עלה לו הרבה מאוד כסף והרבה מאוד עוגמת נפש.

בהצלחה...
שישלם לנגר הערבי רק בסוף העבודה או לפי התקדמות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה