שיפוץ חדר אמבטיה - עזרה

chayaw

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
איך כדאי לארגן את החלל?
אורך 3.16 רוחב 1.62
באמבטיה נשארת במקומה, מתקינים אסלה תלויה וניאגרה סמויה, מקום לארון כיור+מראה
האם למקם את האסלה מול דלת הכניסה? (נוחות מבחינת נקיון ומקום לשבת כרוחצים את הילדים)
או עדיף למקם שם את הארון כיור והאסלה יותר פנימה לכיוון החלון?
בקיר ממול יש חלון קטן ודלת למרפסת שירות

לכידה.PNG

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדעתי מול דלת הכניסה למקם ארון עם כיור ושיש לכניסה יפה
ובקיר ממול האמבטיה למקם אסלה מתחת לחלון
מצ"ב שרטוט

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מצ"ב שרטוט
לא מצליחה להעלות את הקובץ
צרי איתי קשר באישי

yafit gal

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
בס"ד

אסלה בצד שמאל כיור מול הדלת- לתכנן ארון עם שיש לאורך כל הקיר להכניס את כל הטואלטיקה של הבית כולל משטח לרחיצת תינוק, נייר טואלט וכו'.....

• תודה
Reactions: srp

חילזון

משתמש מקצוען
לדעתי לשים את הכל בשורה אחת.
אסלה בסוף כיור מול הדלת. כך נשאר מרווח...

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שיש לך כ"כ הרבה שטח, אז תעשי כיור ענק לרחיצת תינוקות (ענק באמת, שיכנס תינוק עד גיל שנתיים) ולידו משטח שיש להלבשה,
ולא תצטרכי לשבת על האסלה כשאת רוחצת ילדים אלא לעמוד ליד כיור גבוה. וילדים גדולים יותר כבר עומדים באמבטיה והסיפור אצלם הרבה יותר פשוט וקצר.
מותר קצת להתפנק עם כזו אמבטיה גדולה, לא?

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לתת מעין "ספסל" שיש נמוך בגובה 45 , שיש מש לישבה/ הנחת דברים וממנו הלאה לתת מטבח גבוה, עדיין ישאר מקום לכיור+אסלה בשורה אחת-כמו שכבר כתבו כאן

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הרוחב של החדר די צר אל תשימי אסלה מול הדלת
כמו שתמר אמרה- עדיף

chayaw

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני חושבת שיש לך כ"כ הרבה שטח, אז תעשי כיור ענק לרחיצת תינוקות (ענק באמת, שיכנס תינוק עד גיל שנתיים) ולידו משטח שיש להלבשה,
ולא תצטרכי לשבת על האסלה כשאת רוחצת ילדים אלא לעמוד ליד כיור גבוה. וילדים גדולים יותר כבר עומדים באמבטיה והסיפור אצלם הרבה יותר פשוט וקצר.
מותר קצת להתפנק עם כזו אמבטיה גדולה, לא?

תודה על ההכוונה והעזרה.
כמה גדול הוא יכול להיות? אני חוששת שיעמיס - הרוחב של החדר 1.62
על כמה מרחק כדאי לשמור בין האמבטיה לארון כיור? וגם צריך קצת מרחב בין האסלה לכיור ויש גם מינימום של הניאגרה הסמויה (כמה?)
צרפתי שרטוט חובבני אשמח שתדייקו אותי

1580327072907.png

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל, תתחדשי על הדלת.......... ;)
בשרטוט הקודם לא הייתה דלת ולכן מה שחשבתי אז היה לשים במקום של הדלת את האסלה, ולעשות ארון לכל אורך הקיר.
אם יש כאן דלת, הארון יקטן משמעותית - אבל עדיין יכנס לך כאן ארון של 1.50 בעומק 45 נגיד.
מבחינת ניצול שטח כן הייתי מעבירה את האסלה לקיר שמול הדלת, ושמה את הארון אחריה, כי כך את יכולה לשים ארון בעומק 60 ס"מ. זה משמעותי מאד אם רוצים לעשות שם אמבטיה לתינוק.
גם מול האסלה נשאר מקום לארון גבוה למגבות או לפיז'מות.
ופעם הבאה, לשרטט את הדלת מיד. סתם התלהבתי שיש לך הרבה מקום. איכזבת אותי.;)

chayaw

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
קודם כל, תתחדשי על הדלת.......... ;)
בשרטוט הקודם לא הייתה דלת ולכן מה שחשבתי אז היה לשים במקום של הדלת את האסלה, ולעשות ארון לכל אורך הקיר.
אם יש כאן דלת, הארון יקטן משמעותית - אבל עדיין יכנס לך כאן ארון של 1.50 בעומק 45 נגיד.
מבחינת ניצול שטח כן הייתי מעבירה את האסלה לקיר שמול הדלת, ושמה את הארון אחריה, כי כך את יכולה לשים ארון בעומק 60 ס"מ. זה משמעותי מאד אם רוצים לעשות שם אמבטיה לתינוק.
גם מול האסלה נשאר מקום לארון גבוה למגבות או לפיז'מות.
ופעם הבאה, לשרטט את הדלת מיד. סתם התלהבתי שיש לך הרבה מקום. איכזבת אותי.;)

לא הבנתי היכן היית ממקמת את האסלה):
כרגע אין שם דלת אלא חלון למסתור כביסה - מתכננים לפרוץ את הקיר וליצור שם דלת וחלון ולהפוך את המסתור מיני מרפסת כביסה.
עד כמה שאני מבינה האסלה כן צריכה להתמקם על הקיר הזה כיון ששם נמצאת כרגע הצנרת.
מצרפת לפני ואשמח להצעה לאחרי.
צפה בקובץ המצורף 599995

sr design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש כיור לרחצת תינוק 35/70 וזה מספיק עד גיל 1.5 לפחות,ככה את יכולה גם ארון כיור של 50 מול הדלת ואסלה בסוף,

chayaw

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
איפה אפשר להשיג את הארון הזה?

לב זהבה

משתמש מקצוען
את משתמשת גם באמבטיה שקיימת? אם את מחליפה את האמבטיה עצמה אז כדאי לקנות אמבטיה שיש מקום לשבת. לי יש אמבטיה שאפשר לשבת בשוליה ויש לי גם שירותים צמוד והרבה יותר נוח לשבת על שפת האמבטיה כשאני יושבת על השירותי הגב שלי נשבר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה