שאלה שיפוץ בית נופש בצפון- קבלן מומלץ? מדרגות בטון או ברזל?

נפמן

משתמש מקצוען
האם יש צרכניה/מכולת באיזור? או שצריך להביא הכל מראש?
זה גם משמעותי לגודל המקרר הנצרך...
לגבי תמונות, אני גם חושבת שחשוב מאד, שישקפו אפילו מינימום, אבל אנשים רוצים לדעת לאן הם באים

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
לדעתי סורגים זה מאסט!
שונאת דירות נופש בלי סורגים- אני כל הזמן לחוצה על הילדים.
בקומת קרקע פחות קריטי

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

לייקית

משתמש מקצוען
איזה גודל המררים בצימר - משרדי קטן או משהו טיפה יותר גדול ?
לדעתי ל02 אנשים אמור להספיק גם סדר גודל של 550...
או שתחשוב על לפצל ל2 מקררים קטנים ...
לדעתי לא משרדי קטן
ולא שניים כאלה
זה לא מספיק
משפחה גדולה צריכה מקרר גדול עם מקפיא מרווח, ואצלינו זו השאלה הראשונה שאנו שואלים כשאנו מבררים על צימר.
אנשים מגיעים לפעמים עם אוכל קפוא מהבית, או מקפיאים בקבוקי מים ליום של למחרת. כשהמקפיא והמקרר גדולים, זה בעיני סוג של ביטחון תזונתי לנופשים

חץ וקסת

משתמש רשום
האם יש צרכניה/מכולת באיזור? או שצריך להביא הכל מראש?
זה גם משמעותי לגודל המקרר הנצרך...
לגבי תמונות, אני גם חושבת שחשוב מאד, שישקפו אפילו מינימום, אבל אנשים רוצים לדעת לאן הם באים
יש צרכניה נחמדה בשם אוקיינוס בכניסה לכביש 8071 העולה חזונה (כ3 דק' מהחנות עד היישוב) אבל המחירים יקרים יותר מצרכניה בעיר. במרר (כ7 דק' מחזון) יש כמה צרכניות גדולות ונוחות מחירי צרכניה סטנדרט כמדומני ואןלי יותר זול. (כשעשינו שם שבת עשיתי שם קניה גדולה, אפילו חלות שוות יש להם לא ברור בשביל מי אולי הדרוזים התחילו להתייהד..).
לדעתי סורגים זה מאסט!
שונאת דירות נופש בלי סורגים- אני כל הזמן לחוצה על הילדים.
בקומת קרקע פחות קריטי
אני מסכים לגמרי אך לצערי בינתיים לא סירגנו את החלונות. (צריך נופשים שימלאו את קופת העסק בשביל להשקיע)
לדעתי לא משרדי קטן
ולא שניים כאלה
זה לא מספיק
משפחה גדולה צריכה מקרר גדול עם מקפיא מרווח, ואצלינו זו השאלה הראשונה שאנו שואלים כשאנו מבררים על צימר.
אנשים מגיעים לפעמים עם אוכל קפוא מהבית, או מקפיאים בקבוקי מים ליום של למחרת. כשהמקפיא והמקרר גדולים, זה בעיני סוג של ביטחון תזונתי לנופשים
דובר על מקררים בצימרים כגיבוי למקרר 550 ליטר בבית.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
אני מסכים לגמרי אך לצערי בינתיים לא סירגנו את החלונות. (צריך נופשים שימלאו את קופת העסק בשביל להשקיע)
לכאורה יותר חשוב מממ"ד...
בכל אופן לדעתי, לצערי אני מכיר מקרוב מעשה שהיה...
יש צרכניה נחמדה בשם אוקיינוס בכניסה לכביש 8071 העולה חזונה (כ3 דק' מהחנות עד היישוב) אבל המחירים יקרים יותר מצרכניה בעיר.
כשיוצאים לנופש ויש
נופשים שימלאו את קופת העסק
לא מתקטנים על עוד כמה שקלים בשביל סופר סטייל "אושר עד"
אבל למרות זאת צריך מקרר גדול, בשביל כל מה שקונים שם.

D.F.

משתמש רשום
לגבי סורגים באזור כרמיאל-מומלץ מאד
לגבי שטיחים-מחייב תחזוקה ברמה גבוהה.

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש בריכה?
כבר אפשר לראות תמונות?
מתעניינים

חץ וקסת

משתמש רשום
נשמח לראות תמונות

יש בריכה?
כבר אפשר לראות תמונות?
מתעניינים
בל"נ אעלה בימים הקרובים מודעה בלוח מודעות של האתר, היות ומבקשים תמונות אשתדל להעלות תמונות.
לגבי הבריכה, כרגע היא לא כשירה (עם חיריק בשין). אני סקפטי מאד אם נספיק לטפל בזה לביה"ז הבעל"ט.
ואם כבר מדברים על המקום, חשוב לי לציין שהבאנו גנן לסדר את העצים והוא פשוט גילח את העצים מי לגמרי ומי כמעט לגמרי.
כשהגעתי למקום חשכו עיני, איפה העץ תאנה שאני כ"כ אוהב את הריח שלו, והעץ לימון שנשאר ממנו עץ קטנטן והעץ תפוזים הענק שהיה מלא בפירות.. בקיצור, לא הכרתי את הגינה.
חשוב לי לציין את זה כי רושם ראשוני למקום משפיע מאד על אנשים אז לפחות כדי למזער את הנזק, ידע מי שבא שזה לא הססטוס האמיתי של המקום, ובתקווה שעד הפעם הבאה העצים יגדלו ויפרחו להנות בהם בני אדם..

ששונית

משתמש מקצוען
כבר מופיע בלוח מודעות
לגבי לול התרנגולים, היינו כמה פעמים בנופש בתעוז ממש סמוך ללול תרנגולים ואנחנו משפחה די רגישה בתחום של ריח וזה היה ממש בסדר גמור
בתוך הבית לא הריחו כלום ומחוץ לבית היה ריח רגיל של מושב

חץ וקסת

משתמש רשום
כבר מופיע בלוח מודעות
לגבי לול התרנגולים, היינו כמה פעמים בנופש בתעוז ממש סמוך ללול תרנגולים ואנחנו משפחה די רגישה בתחום של ריח וזה היה ממש בסדר גמור
בתוך הבית לא הריחו כלום ומחוץ לבית היה ריח רגיל של מושב
תודה.
הנה קישור
לגבי הלול אני מזדהה עם כל מילה ולא מתוך אינטרס.

חץ וקסת

משתמש רשום
זה יישוב דתי?
האם כלבים מסתובבים בחופשיות?
זה יישוב עם אחוז גבוה דתי והשאר מסורתי [חמים מאד לדת].
(הרב הוא חרדי ת"ח מתגורר שם עם משפחתו.)
לגבי כלבים, כן, יש כלבים שמסתובבים בחופשיות אבל דוקא ברחוב של הבית יש כלב אחד שהוא באמת לא סוג מפחיד ואני אומר את זה למרות שאני מפחד מכלבים וגם היות והבית הוא כמעט מול ביהכנ"ס אז מהבחינה הזאת זה מפחית מאד את הסיכויים להיפגש בכלב (עם כי יש במושב כלב מכוער בצורה חריגה שיש מצב שהוא איזה גלגול כי יצא לי לפחות פעמיים לראות שהוא בא לביהכ"נ בזמן של מנחה.. אבל אם הנביחות הם המלחיצות אז לא זכור לי שראיתי אותו נובח וגם הרבה פעמים שהגעתי למנחה הוא לא הגיע, אולי הוא התפלל באותו יום מנחה גדולה ביחידות כי במושב אין מ"ג)

חץ וקסת

משתמש רשום
לכל אלו שצידדו באשכול שאין משמעות לממ"ד, מעדכן שיש אצלינו כעת שוכרים שלקחו את כל השבוע הזה [ועשו את הדיל של החיים שבוע במחיר של יום למי שראה את המחיר במודעה]
ושאלתי אותם אם הממ"ד היה שיקול והתשובה היתה חד משמעית חיובית.
לכאורה יותר חשוב מממ"ד...
בסוף קנינו סורגים של טף סורג.
נשמח לראות תמונות
כבר אפשר לראות תמונות?
מתעניינים
לצערי מרוב עומס לא הגענו לצלם עד עכשיו.
מצרף כמה תמונות:
צילום מסך 2024-08-20 144327.pngצילום מסך 2024-08-20 144407.pngצילום מסך 2024-08-20 144449.pngצילום מסך 2024-08-20 144843.pngצילום מסך 2024-08-20 143914.pngצילום מסך 2024-08-20 144017.pngצילום מסך 2024-08-20 144151.pngצילום מסך 2024-08-20 231805.pngצילום מסך 2024-08-20 231537.pngצילום מסך 2024-08-20 231859.pngצילום מסך 2024-08-20 231655.png

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-08-20 231537.png
    צילום מסך 2024-08-20 231537.png
    1.4 MB · צפיות: 5

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואני הבאתי לכם את השוכרים לשבוע הבא😉
לכל אלו שצידדו באשכול שאין משמעות לממ"ד, מעדכן שיש אצלינו כעת שוכרים שלקחו את כל השבוע הזה [ועשו את הדיל של החיים שבוע במחיר של יום למי שראה את המחיר במודעה]
ושאלתי אותם אם הממ"ד היה שיקול והתשובה היתה חד משמעית חיובית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה