Audio שינוי קול בינה מלאכותית.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
יצירת אודיו/קולות/שירים באמצעות הבינה המלאכותית

Miller

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום.מישהו יודע אם יש אתר או תוכנה חינם שאפשר להקליט את הקול ולשנות אותו לאיזה קול שאני רוצה למשל לאדם מפורסם כמו זמר וכדומה?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שלום.מישהו יודע אם יש אתר או תוכנה חינם שאפשר להקליט את הקול ולשנות אותו לאיזה קול שאני רוצה למשל לאדם מפורסם כמו זמר וכדומה?
באתר הזה

ובקישור הזה לקחתי את השיר של מרדכי שפירא 'הכל משמים', והלבשתי לו קול של מישהו אחר...

קפוצ'יני

משתמש חדש
באתר הזה

ובקישור הזה לקחתי את השיר של מרדכי שפירא 'הכל משמים', והלבשתי לו קול של מישהו אחר...
יש אולי אפשרות לשנות גם מקול של סולן יחיד לקול של מקהלה?

רבקי קסלר

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כשאתם מכניסים שיר לאתר הזה צריך להוריד את המוזיקה שמתחת לקול , את ההד והקולות רקע
כדי שהקול של הזמר יהיה ברור ואז הקול שאתם מלבישים עליו יצא יחסית בסדר
אם אני זוכרת נכון בקיטס יש אפשרות לעשות את זה בתוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה