עזרה שימו לב אל הילדה

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלחתי את ביתי למכולת, לקנות שמרים, וחבילת מרגרינה.
מה אתם אומרים אנשים טובים וחכמים, מגיע לה עונש??? מגיע לה לחזור הביתה ודמעות בעיניה??

מגיע לה לעמוד בתור פי כמה מכל אחד אחר כי היא רק בת עשר, וכל המבוגרים גבוהים ממנה בשני ראשים?

אף אחד לא מתכוון, אבל זה מה שקורה במציאות. יותר מידי פעמים.

האחד עם שקית תפילין בידו לחם וגבינה בשמאלו. "רק תרשום למוניק"
השניה, בחורת סמינר מנפנפת בשוקו ולחמניה ועשרה שקלים
השלישית, קונה חלב למשרד בו היא עובדת.
וכשהיא מנסה להעיר שעמדה בתור לפני היא נענית: "חוצפה. הדור של היום"

נכנסת למכולת? בדקתם שהלחם טרי. שהיוגורט בדיוק בטעם האהוב עליכם. שהמוכר לא פיספס והחזיר לכם עודף מדוייק.

שימו לב גם אל הילדה שעומדת לפניכם בתור. בבקשה.

דוד2540

משתמש צעיר
זה הזכיר לי את הילדים שעומדים במעבר חציה במשך המון זמן ואנשים עוברים לידם ולא מעיברים אותם כי הם מתביישים לבקש ומדובר בשעות עמוסות שלא חסרים אנשים.
פעם אחת ראיתי שני ילדות שחיכו בשעת צהריים במקום לא שקט והתיישבו סמוך למעבר חציה0 כי לא היה להן כח לעמוד.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• הודעה משמחת • אל תדרכו עליי • רשות הרבים.pdf
    KB 144.4 · צפיות: 114

א אידישע מאמע

משתמש מקצוען
עצוב, אבל לצערי החצופים האלו עוקפים גם מבוגרים, אנשים נכנסים לסופר אומרים למי שאחרון בתור "אני אחריך" ויוצאים למסע קניות...,
קרה לי ואפילו לא אמרתי לבנ"א שאני שומרת באמת, וכשהוא הגיע לתור אני כבר הייתי באמצע לצאת ואני שומעת אותו אומר לבחורה "סליחה, הייתי פה... "

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כמה שזה מרתיח.
השבוע תפסתי חצוף כזה שעקף חצי תור והזכרתי לו באדיבות שיש תור.
איזה פרץ חרופים וגידופים... וכמובן משפט המחץ על "הדור של היום, ממש דור של משיח, חוצפה יסגא..."
מה לעשות שאני, זאת אני, בשיא הרוגע אמרתי לו שאנשים כמותו זה באמת חוצפה יסגא, ככה לעקוף את כול התור...

לפעמים יש ילדים שנרדמים בתור.
המוכר שואל מי בתור והילד החמוד והבישן מפחד להוציא את המילה 'אני' מהפה בטון נשמע לאוזן.
מה שאני עושה במקרה כזה ונראה לי שכול אחד יכול לאמץ את השיטה, להיות המקדם חשבון של כול הילדים הקטנים והשתקנים.
אני מרימה את החלב של הילד התורן ומראה לקופאית ששתי חלב, תוך חצי דקה אני מוציאה לילד את הדברים מהשקית (יחד איתו כמובן) והתור עובר לילד הבא...
בד"כ תוך דקה שתיים מגיע התור שלי.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
להבא נשים לב יותר..
ואולי גם לא לשלוח את הילדה בשעות עמוסות..
ואם האמא המסורה הכינה עוגה למסיבת הסיום וחסר לה קצת סוכריות וכו' לסיים את זה בשעת בוקר זו, לכן מגיע לילד שלה עונש שיעקפו לו את התור?
אף את מכן לא נתקעה בשעה עמוסה עם מוצר שהיתה צריכה S.O.S.?
אני המוזרה היחידה שלא מבקשת מבעלת עגלת עמוסה שתתן לי לפניה?
למה? תראו מה קורה בחיים המקצועיים = עבודה:
כולם רוצים דחוףףףףףףףף ומהרררררררררררררר ותוך שעתייםםםםםםםם וכו'
לשלם משלמים כשיוצאת הנשמה
מה שקורה הוא שלפעמים יש לי פרויקטים גדולים ונדחפים לי כל הזמן קטנים ואני עושה "רק" את זה ו"רק" את זה והפרויקטים הגדולים עומדים ומחכים, וכל פעם אני עושה קצת, ברגע שאני סוחבת את העבודה לא משלמים לי
לפעמים עדיף לי לדחות עבודות קטנות בכמה ימים כדי לשחרר את הגדולים
לסיכום: אל תעקפו תורים גם כשמדובר בילדים
אם אפשר ללכת ישר אל תלכו עקום

ובענין העברת ילדים במעבר חצייה = מצוות שאדם דש בעקביו
כשאתם הולכים ברחוב שימו לב אל הילדים ותקיימו איתם מצוה גדולה!

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה הזכיר לי את הילדים שעומדים במעבר חציה במשך המון זמן ואנשים עוברים לידם ולא מעיברים אותם כי הם מתביישים לבקש ומדובר בשעות עמוסות שלא חסרים אנשים.
פעם אחת ראיתי שני ילדות שחיכו בשעת צהריים במקום לא שקט והתיישבו סמוך למעבר חציה0 כי לא היה להן כח לעמוד.
ובענין העברת ילדים במעבר חצייה = מצוות שאדם דש בעקביו
כשאתם הולכים ברחוב שימו לב אל הילדים ותקיימו איתם מצוה גדולה!
ולפעמים זה כבר גובל בדיני נפשות!
במו עיני ראיתי ילד מתפרץ לכביש ומכונית עוצרת מילימטר ממנו בחריקה עזה, הנהג יצא מבוהל כולו וצעק על הילד.
הילד פרץ בבכי, ואמר: אני מחכה כבר הרבה זמן ואף אחד לא העביר אותי.
תחשבו על זה!
לא כל ילד יתיישב על המדרכה כי אין לו כח, הוא עלול גם לאבד את סבלנותו חלילה.

ch3

משתמש פעיל
במו עיני ראיתי ילד מתפרץ לכביש ומכונית עוצרת מילימטר ממנו בחריקה עזה, הנהג יצא מבוהל כולו וצעק על הילד.
תחשבו על זה!
צודקת, ואני משתדלת אכן להעביר כאשר אני בלי ילדיי. כאשר אני עם ילדיי, חייהם קודמים, והיה לי פעם שניסיתי להעביר, והילד שלי רץ לכביש.

למדתי, ואז כאשר יש לי ששואלים אותי ואני אומרת לא, אני צריכה לשמור על ילדיי, עונים לי, חוצפנית.

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הייתי רוצה גם להוסיף נקודה נוספת באותו עניין
יש הרבה מכולות שכונתיות ("הימשע" בלע"ז) שאומנם יש תור אבל
כשעושים חשבון למוצרים יש כאלה שייצר הסקרנות מדליק אותם
מה הוא קנה
יצא לי פעם לעמוד מהצד ולראות איך שהתעסוקה של כל אלו
שעומדים בתור ,זה מה יש להוא בשקית
זה לא שאני עושה הכללה יש ויש בכל מקום
אבל הזכירו נושא חשוב אז קפצתי על העגלה
אז בואו נכבד ונשמור על פרטיות
(תקף גם בבתי מרקחת)
מה ששנוי לך על תעשה לחבריך

איסתרא בלגינא

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תחשבו על זה!
ומעניין לעניין באותו עניין!
כאשר אדם מבוגר יורד לכביש שלא במעבר חציה, או חוצה ברמזור אדום. שיקח בחשבון, שהילדים ברחוב שראו אותו ינסו לחקות אותו בפעם הקרובה שהם יצטרך לחצות כביש, ויתכן רח"ל שזו גם תהיה הפעם האחרונה שלהם ה"י...
וכבר היו דברים לעולם!

היסמין יר

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שמעתי ממישהו שהוא מעביר כביש כל ילד שהוא רואה
ולמה?
משום מעשה שהיה לאחיין שלו שהוא לא חזר מהחיידר
ויצאו לחפש אותו אחרי שהרבה זמן לא חזר
ואז אחרי שעתיים מסיום החיידר מצאו אותו עומד
ליד אחד המעברי חציה בדרך לבית
שאלו אותו מה קרה
אז הוא אמר שכבר שעתיים הוא עומד פה
ואף אחד לא העביר אותו כביש
אז שימו לב לילדים המתוקים האלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה