שימוש בpost

עדי2005

משתמש רשום
שלום
אני עושה אתר בnode js .
יש לי כפתור שאני רוצה שבעת לחיצה עליו תתבצע פונקציה שלוקחת שורה מטבלה מסוימת ומוחקת אותה.
הבעיה היא שאין לי מושג איך אני שולפת את הנתונים של השורה.
עד עכשיו שלפתי עם req.body.name כשname זה השם של הפקד שממנו אני מנסה לחלץ. שבדר"כ הוא היה input או select או כל דבר אחר שהמשתמש הכניס את הנתונים.
ההבדל שעכשיו הנתונים חולצו ממסד נתונים מה שאומר שהמשתמש לא הכניס אותם(זה מוכנס בתוך div)
ולכן זה לא עובד עם השליפה שכתבתי.
יש למשהו מושג איך עושים את זה...?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שלום
אני עושה אתר בnode js .
יש לי כפתור שאני רוצה שבעת לחיצה עליו תתבצע פונקציה שלוקחת שורה מטבלה מסוימת ומוחקת אותה.
הבעיה היא שאין לי מושג איך אני שולפת את הנתונים של השורה.
עד עכשיו שלפתי עם req.body.name כשname זה השם של הפקד שממנו אני מנסה לחלץ. שבדר"כ הוא היה input או select או כל דבר אחר שהמשתמש הכניס את הנתונים.
ההבדל שעכשיו הנתונים חולצו ממסד נתונים מה שאומר שהמשתמש לא הכניס אותם(זה מוכנס בתוך div)
ולכן זה לא עובד עם השליפה שכתבתי.
יש למשהו מושג איך עושים את זה...?
השאלה מאוד תיאורטית... איפה הקוד?
חוץ מזה - אולי פשוט לכתוב switch שכולל בתוכו את כל המקרים של מקורות הנתונים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה