התייעצות שיטה עיוורת, סיכום טיפים זבנג וגמרנו

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
זה מתחיל ממש להימאס!!!
אצבע ועוד אצבע על המקלדת, שני אצבעות ו 22 אותיות לא כולל מספרים ותווים...
יש למישהו טיפים איך לזרז את מהירות ההקלדה?
הבעיה כשמקלידים בשני אצבעות שהעיניים לא יכולות להיות על כל המקלדת, והרבה פעמים אותיות מתפספסות...
בטוח יש לכם כמה טיפים.
אם בזכותכם יהיו עוד חידו"ת בעולם - הרווחתם עולם מלא!!!
קדימה, לתועלת הציבור!!!

מרים ב.

משתמש רשום
זה ענין של התרגלות חודש חודשים וזה רץ בכל אופן
יש תוכנות שמלמדות להקליד בשיטה עיוורת מצרפת קישורים
בהצלחה אם תצליח
שיזקף לזכותי

זיתים

משתמש פעיל
אמנם לוקח זמן ללמוד
אבל בוודאות זה דבר שנרכש לאחר תרגול
ואח"כ כבר לא מבינים איך הסתדרו בלי זה
ממליצה מאוד אל האתר שיש פה
אתר כיף ונעים לעין

והעיקר לא להתייאש! לתרגל כל יום כמה שיותר ובסוף יקלט
וההקלדה נהפכת לאוטומטית בלי טיפת חשיבה

בהצלחה רבה

י ס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
אמנם לוקח זמן ללמוד
אבל בוודאות זה דבר שנרכש לאחר תרגול
ואח"כ כבר לא מבינים איך הסתדרו בלי זה
ממליצה מאוד אל האתר שיש פה
אתר כיף ונעים לעין

והעיקר לא להתייאש! לתרגל כל יום כמה שיותר ובסוף יקלט
וההקלדה נהפכת לאוטומטית בלי טיפת חשיבה

בהצלחה רבה

האתר הזה באנגלית
זה ענין של התרגלות חודש חודשים וזה רץ בכל אופן
יש תוכנות שמלמדות להקליד בשיטה עיוורת מצרפת קישורים
בהצלחה אם תצליח
שיזקף לזכותי
מה הכי מומלץ???
ואגב...
תוך כמה זמן למדתם?

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
ניסיתי את כל התוכנות!!
הכל משעמם!!
אני עם קש"ר, אז אפפם לא הצלחתי לעלות לשלב של כחח ללחכגכח חכחגלכח....
עד שמצאתי את---- זה
משחק חוויתי, שצוברים נקודות, והשיא הוא שביום אחד הגעתי לסוף המשחק!!
עד היום לפעמים אני נכנסת לעשות עוד איזה משחק קצר..

איך שתקרא לי

משתמש חדש
ניסיתי את כל התוכנות!!
הכל משעמם!!
עד שמצאתי את---- זה

תודה רבה
בזכותך זה גם עזר לי
כמוך ניסיתי המון תוכנות וזה עוזר יפה מאוד

גריז

משתמש פעיל
ניסיתי את כל התוכנות!!
הכל משעמם!!
עד שמצאתי את---- זה
וואי, גם אני!
דווקא התחלתי עם קליק, ושיעמם אותי מאוד מהר.
עברתי לתוכנה אחרת, אבל בסופו של דבר כל התוכנות משעממות.
אבל ברגע שיודעים איפה להניח את הידיים זה נהיה רק תרגול, ניסיון וטעייה.
בשביל להתאמן הלכתי למשחק החוויתי הזה, וגם הקלדתי טקסטים באתר הזה -
והיום מקלידה חלק אחרי שעות של תרגול. (אפשר להכניס לאתר טקסט שלך פרטי - שיהיה מעניין).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה