שיחרור הגנה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

haozar

משתמש רשום
יש לי דיסק און קי של סאן דיסק

כשאני רוצה למחוק ממנו דברים הוא כותב: הדיסק מוגן מפני כתיבה ויש להסיר את ההגנה

השאלה איך אני מסיר את ההגנה. ניסיתי לאתחל מחדש ולא הצלחתי

יש למישהו פתרון?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיין בפורום ולא תמצא נחת, עד כמה שידוע לי אין פתרון

פימיני

משתמש חדש
תודה, אבל גם זה לא עולה לי בכרטיס, כלומר כשאני מנסה להעתיק אותו אני לא מצליח!

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה, אבל גם זה לא עולה לי בכרטיס, כלומר כשאני מנסה להעתיק אותו אני לא מצליח!
לא מעלים אותו לשום כרטיס. זו תוכנה שמפרמטת כרטיסי זכרון בכח. צריך לחלץ אותה, ולהפעיל על המחשב, ולבחור את הכרטיס הבעייתי ולפרמט. צריך מאד להזהר לא לבחור בטעות את הדיסק קשיח של המחשב.

פימיני

משתמש חדש
ניסיתי גם ככה ולא צלח. אולי אתה יודע לפרט לי בבקשה מה אני צריך לעשות, תודה.

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ניסיתי גם ככה ולא צלח. אולי אתה יודע לפרט לי בבקשה מה אני צריך לעשות, תודה.
צריך להפעיל את התכנה. לבחור את הדיסק המתאים
1638982420362.png

מתכנת חובב

משתמש פעיל
@פימיני זו בעיה ידועה שסאנדיסק טוענים שקורית כשהכרטיס עומד להיפגם אז הוא הופך למוגן מפני כתיבה כדי למנוע נזק עתידי
בכל אופן, אין אפשרות לפתור את הבעיה הזו כי זה נעול בבקר הדיסק ולא משהו במערכת הקבצים ולכן פרמוט לא יועיל לזה ג"כ

פימיני

משתמש חדש
אולי בכל אופן מישהו יודע⁄שמע על אחד שקרה לו כנ"ל והצליח לשחרר את ההגנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה