שיאומי GPS הכשר מרוצים??

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
- עוד מעלה מעולם ה'יאנג' והטלפונים החכמים: הטלפון זוכר איפה היינו בתוך האפליקציה, הוא לא סוגר אותה, אלא ממזער (רק שבגלל המקשים אין כל כך איך לפתוח אותה בלחיצה אחת) ולכן כשניכנס שוב נהיה באותו מקום שהיינו בו. זה קורה בGPS, ובלוח שנה אבל לא בתפריטים אחרים.
הבעיה שאם נכנסנו ללוח שנה עברי ויצאנו בניתוק, וכשחוזרים ללוח שנה הוא משאיר היכן שהיינו פעם קודמת , והבעיה, שהוא כותב על התאריך הזה, "היום"

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
גם איש קשר נשמר אוטמטית (בישן בלי הגי פי אס)
כתבתי אחר כך , שכשיוצאים בלי שמירה תמיד נשמר.
אבל כשאני רוצה לחזור לרשימת אנשי הקשר אני צריכה לשמור בשלושה קליקים.

אגב, גם בהערות כל פעם שרוצים לצפות בהערה ולצאת ממנה צריך לשמור שוב. (או לדפדף עד תחילת ההערה למעלה)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
הבעיה שאם נכנסנו ללוח שנה עברי ויצאנו בניתוק, וכשחוזרים ללוח שנה הוא משאיר היכן שהיינו פעם קודמת , והבעיה, שהוא כותב על התאריך הזה, "היום"
איפה הוא כותב על זה היום ? בחדש עם הGPS?

סימה שלי

משתמש פעיל
מה ההבדלים בין המחירים.
יש חנויות שמוכרים ב 400 ויש ב 600
ושניהם מדובר עם GPS
יש הבדל האם זה יבואן רשמי או לא?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אגב, הסוללה פחות טובה ממה שחשבתי.
טעינה מלאה מספיק לכמעט יום שלם, בלי המון שיחות.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מה ההבדלים בין המחירים.
יש חנויות שמוכרים ב 400 ויש ב 600
ושניהם מדובר עם GPS
יש הבדל האם זה יבואן רשמי או לא?
תשאלי אותם. זה מוזר. אני ראיתי הכי זול ב610 את המכשיר עם GPS + מגן
(צריך להוסיף את זה למחיר אם זה לא כולל)

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
ואתמול כשביררתי רציני שמעתי גם 550 ש"ח כולל מגן זכוכית + מגן אחורי + אוזניות.
כשאני אומרת מגן אני מתכוונת לכל הערכה . זה הולך ביחד.
550 נשמע לי עוד הגיוני - פער של 100-150
אבל 400 נשמע מופרך. אלא אם כן זה בניוד של שלושה קווים.

קובי100

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני בין הראשונים שקניתי את המכשיר עם ה-GPS, והוא משום מה לא עובד לי, אני מפעיל את המיקום, והוא לא מוצא אותי, הוא כל הזמן רושם לי מחפש קליטת לוויינים, באם מישהו יכול לעזור לי, אשמח מאוד. תודה מראש.

2016

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תקרא את ההוראות יש שם פירות על הבעיות

יאיר77777

משתמש רשום
אני בין הראשונים שקניתי את המכשיר עם ה-GPS, והוא משום מה לא עובד לי, אני מפעיל את המיקום, והוא לא מוצא אותי, הוא כל הזמן רושם לי מחפש קליטת לוויינים, באם מישהו יכול לעזור לי, אשמח מאוד. תודה מראש.
תעשה כוכבית סולמית כוכבית סולמית 2266 סולמית כוכבית סולמית כוכבית תיכנס ללשונית השלישית ותעשה שם ל gps ריסטארט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה