דרוש מידע שטריימלעך - דרוש מידע

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כל מי שעושה שטריימל צריך לדעת
שזה תלוי בהמון ס"ד
יש לי חברים ששילמו 18 וקיבלו משהו ששוה אולי 12
ויש לי חברים ששילמו 12 וקיבלו בשווי 18
ברור ,
אבל יש מקומות ידועים שלא שווה לשלם פחות מ 15.000 כי הם לא מסתכלים עליך...

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני מקווה שאתם לא משלמים גם על פאה בנוסף לשטריימל

התמים הנסתר

משתמש חדש
אני לאחר בירורים הלכתי אל הדר
ומאד מאד נהנתי גם מהשירות וגם מאמינות וגם מהשטרימל עצמו שבמחיר די זול הוא נתן לי משהו ממש טוב וכך גם
שמעתי וראיתי אצל עוד כמה חברים ובשונה לאחרים הוא לא מנסה לסחוט

כל מילה פנינה !
אני הייתי מוסיף מ 15.000 ש"ח ומעלה... (מניסיון מר...)
אני עבדתי פעם כסוכן שטריימלע'ך הכלל הוא מאוד פשוט ואני כותב זאת מנסיון רב. אם מישהו רוצה שטריימעל יקר מ12.000ש"ח והלאה שיילך ל"לעווינ'ס" או "וויינער'ס"[בשירות עדיף לעווינ'ס....] ומי שהולך על יותר זול מהנ"ל שיילך ל"אילאוויטש" הסיבה:לעווינ'ס ו"וויינער'ס" משקיעים רק בשריימלעך יקרים והזולים הם פחות משקיעים [אפילו ברמה קטנה יותר]
ואילאוויטש משקיע אפילו בשטריימלע'ך הזולים וגם השירות הוא נותן לכל לקוח באשר הוא[גם אחרי החתונה זה חשוב מאוד...] ולא משנה אם הוא רעבישע'ר או יחצ"ן אחר או בן אדם פשוט
חבר'ה אתם אולי לא מעודכנים פחות מ 20,000 אין מה להיכנס (חוץ מלעוויס צבי )

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
מי זה ?
ואפשר לנחש שהיית סוכן של אילאוויטש?
אבל זה נכון שבזולים אין על אילאוויטש
לעווינ'ס הוא שטריימל מאכער ברמה מאוד גבוהה
נ. ב. עבדתי עם כל הנ"ל אחד שילם פחות ואחד יותר.[דווקא אילאוויטש נותן הכי פחות כי יש לו מספיק לקוחות והוא גם וותיק מאוד כך שיש לו לקוחות קבועים]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה