בית חולים שחרור אחרי 24 שעות מהלידה בשיבא. מישהי ניסתה?

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
שיבא כל הזמן מפרסמים על אופציה של שחרור מוקדם אחרי לידה (24 שעות כמקובל ברוב העולם), ושהם שולחים אחות הביתה להשלמת כל הבדיקות.
מישהי התנסתה בזה בפועל?
אני חוששת ממצב שכן יבקשו לבוא לבית חולים להשלמת הבדיקות וחשוב לי לדעת האם מישהי התנסתה והמדיניות באמת מעודדת שחרור מוקדם (בתנאי שהכל בסדר כמובן) כמו שהם טוענים, או שזה רק גימיק שיווקי...
אני שוקלת רק בשביל זה לנסוע ללדת שם למרות שאני מירושלים ולכן אשמח לכל מידע! תודה!

love it

משתמש חדש
ממליצה מאוד על שיבא לא רק בקשר לשחרור המוקדם אני להפך הלכתי לשם רק ממתי שיש שם אופציה ל 3 לילות ואין מקום יותר מושלם משם!!!!!!!!!!
אפילו רק בשביל המקצועיות ובשביל לא להיות עם כל ה"בני דודים בירושלים" זה שווה בכ"א אם הם אומרים שאפשר להשתחרר גם אחרי 24 שעות תעשי כך למה לא הם סתם כך בי"ח שמעודד שחרור מוקדם מכיון שיש שם הרבה לידות את יכולה לסמוך עליהם בס"ד רק מה שכן אולי תדברי קודם עם המתאמת צלוודא שהם יבואו אפילו עד ירושלים
לידה קלה ותהני, מחכה לחזור לשם לשמחות!

נערך לאחרונה ב:

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
לא יודעת לענות,
אבל קחי בחשבון שעל כל בעיה המצריכה חזרה לבי"ח חלילה (אפילו צהבת גבוהה מידי, או חום אימהי) האשפוז יהיה במחלקה רגילה ולא ביולדות.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני אשמח גם לדעת על שחרור מוקדם בשיבא - אבל אחרי קיסרי.
מישהי מכירה מקרוב?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אני אשמח גם לדעת על שחרור מוקדם בשיבא - אבל אחרי קיסרי.
לא מומלץ בכלל (לדעתי)
אחרי ניתוח צריך השגחה מיוחדת הרבה יותר.
והסיכון לצורך נוסף גדל משמעותית
(שלא תצטרכי, אבל לא סתם נותנים יותר לילות אחרי קיסרי)

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לא מומלץ בכלל (לדעתי)
אחרי ניתוח צריך השגחה מיוחדת הרבה יותר.
והסיכון לצורך נוסף גדל משמעותית
(שלא תצטרכי, אבל לא סתם נותנים יותר לילות אחרי קיסרי)
לא התכוונתי לשחרור אחרי 24 שעות, כמובן, אלא לשחרור אחרי שלושה-ארבעה ימים, כשרואים שסך הכול הכול תקין. (בסופו של דבר בריאות הנפש גם משחקת פה תפקיד, ואני יודעת על בשרי שהשהייה הארוכה בבית החולים פוגעת בבריאות נפשי...)

בכל אופן, כרגע כנראה בכל מקרה לא רלוונטי לי ללדת שם.

mklj

משתמש פעיל
לא התכוונתי לשחרור אחרי 24 שעות, כמובן, אלא לשחרור אחרי שלושה-ארבעה ימים, כשרואים שסך הכול הכול תקין. (בסופו של דבר בריאות הנפש גם משחקת פה תפקיד, ואני יודעת על בשרי שהשהייה הארוכה בבית החולים פוגעת בבריאות נפשי...)

אותי רצו לשחרר אחרי יומיים וחצי אחרי ניתוח (בתחילת המלחמה)

אסתי פעמון

משתמש מקצוען

שחרור אחרי 3 ימים מקיסרי בשיבא זה לא שחרור מוקדם זה הזמן שמשחררים (ואם רוצים והכל בסדר אפשר גם קודם חושבת אחרי 48 שעות) אלא אם כן יש בעיה ואז נשארים יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה