מידע שימושי שו"ת בנושא מענק עבודה 2024 - עבור שנת 2023

100 אחוז

משתמש צעיר
יש לי כמה שאלות כי זה פעם ראשונה שעושה את זה אשמח שיענו לי בביאור
1) אם האשה עוד לא בת 21 והיא נהיית בהמשך השנה האם כשמגישים אז זה נחשב כבת 21
2) אם הילד נולד בסוף 2023 נחשב כיש ילד?
3)אם כבר הגישו פעם אחת ולא התקבל בגלל שהיא עוד לא 21 אפשר להגיש שוב?
תודה מראש לכל העונים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש לי כמה שאלות כי זה פעם ראשונה שעושה את זה אשמח שיענו לי בביאור
1) אם האשה עוד לא בת 21 והיא נהיית בהמשך השנה האם כשמגישים אז זה נחשב כבת 21
2) אם הילד נולד בסוף 2023 נחשב כיש ילד?
3)אם כבר הגישו פעם אחת ולא התקבל בגלל שהיא עוד לא 21 אפשר להגיש שוב?
תודה מראש לכל העונים
צריך שבתאריך 31.12.23 העובד יהיה בן 21 + ילד
אין מה להגיש שוב אם העובד לא היה בגיל המתאים בתאריך הקובע

פרידא

משתמש מקצוען
אשמח למידע מהמבינים:

אין זכאות למענק עבודה בגלל: חוסר דיווחי 126,

יצויין שמדובר במשפחתון - עצמאיים,
יצויין ב' - שמדובר ב''אויבער חוכעם'' שהגיש דו''ח שנתי לבד.....
כנראה 126 של בן זוג (הוא עובד?)
לא קשור לדוח השנתי

זבון וזבין

משתמש מקצוען
כנראה 126 של בן זוג (הוא עובד?)
לא קשור לדוח השנתי
הבן זוג הוא עצמאי והגיש את הגו''ח השנתי ביחד עם אשתו כדיווח של זוג עצמאים השותפים באותה העסק,

התשובה קשורה בבעיה הכוללת של כל מי שקיבל את ההודעה שלא התקבלו דיווחי מעסיק (126) -
ויתאפשר להגיש הצהרה (או שיתוקן לבד) עד ה-15 לחודש,

כך אמרה לי היום פקידה

א.מ.ל

משתמש פעיל
אשמח מאוד אם מישהו יודע לתת לי מידע
אם אני יצאתי לחופש לידה בשנת המס 06.12.2022
מבחינת מס האם נחשב לי החופשת לידה גם לחודש 12
או לחודשים של 2023 כלומר 1,2,3, וחצי מחודש רביעי?
תודה

זבון וזבין

משתמש מקצוען
עונה שוב,
התשובה "'חוסר דיווחי 126'' (או חוסר דיווחי מעסיק ב''ז) היא תשובה אוטומטית ולא נכונה שאנשים רבים קיבלו -
ומי שאינו מאמין לי - שיתקשר לרשות המיסים*4954 - וישמע פעמיים בתקליט (פעם אחת בהתחלה - ופעם שניה לפני הגעה למענה אנושי בנושא מענק עבודה) שניתן לפנות אליהם בנושא זה החל מ-15 ביולי....

בשנה שעברה ''מס' נכסים לא מזכה'' היה השעיר לעזאזל שלהם...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אשמח מאוד אם מישהו יודע לתת לי מידע
אם אני יצאתי לחופש לידה בשנת המס 06.12.2022
מבחינת מס האם נחשב לי החופשת לידה גם לחודש 12
או לחודשים של 2023 כלומר 1,2,3, וחצי מחודש רביעי?
תודה
מתי הגשת את הבקשה של הדמי לידה?
ומתי קיבלת את הכסף
את יכולה לבדוק באתר של ביטוח לאומי באישור שנתי למס הכנסה האם זה נכנס ב2023 או ב2024
גם אני ילדתי ב12.22 אבל ביקשתי את הכסף רק בתחילת 2023 בכדי שלא יכנס ויחושב לי כל הסכום על 2022

א.מ.ל

משתמש פעיל
מתי הגשת את הבקשה של הדמי לידה?
ומתי קיבלת את הכסף
את יכולה לבדוק באתר של ביטוח לאומי באישור שנתי למס הכנסה האם זה נכנס ב2023 או ב2024
גם אני ילדתי ב12.22 אבל ביקשתי את הכסף רק בתחילת 2023 בכדי שלא יכנס ויחושב לי כל הסכום על 2022
איזה חוסר הגיון אם הכסף נכנס לי ב2022
אז הכסף מחושב לי שבכל 2022 הרווחתי כפי החופשת לידה?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
מישהו עכשיו הגיש על שנת 2022 וגם כתב לו חוסר דיווחי 126
לנסות עוד כמה ימים או לבדוק עם המעסיק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה