שוקולטייר

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מחפשת את הבנות שלי ל-שוקולטייר ואני רוצה ליצור מקאפה מגש מלבני ועליו פרלינים , ראיתי שמישהי העלתה פה משהו כזה ,עם שקף מעל וזה היה כמו שרשרת על הילד ,אני מחפשת את התמונה הזו להשראה ולא מוצאת, אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לתמונה, או לתת לי רעיון איך לבצע את זה.
תודה

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לעשות פרלינים ממלט זה יוצא ממש טוב
IMG_0139.JPG
IMG_0124.JPG

הדסדס

משתמש מקצוען
מחפשת את הבנות שלי ל-שוקולטייר ואני רוצה ליצור מקאפה מגש מלבני ועליו פרלינים , ראיתי שמישהי העלתה פה משהו כזה ,עם שקף מעל וזה היה כמו שרשרת על הילד ,אני מחפשת את התמונה הזו להשראה ולא מוצאת, אשמח אם מישהו יוכל להפנות אותי לתמונה, או לתת לי רעיון איך לבצע את זה.
תודה
סליחה שאני מעלה אשכולות מהמחסן....
פשוט אם לא נתחיל עכשיו לפורים זה לא יהיה.

יש לך תמונות של התחפושת?

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
תודה
גם אני אשמח לתמונה.

חמש

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מניחים את הסול על הקרש גיהוץ, מעליו שמים ניר אפיה ומגהצים כמה שניות, הסול מתרכך מאוד וניתן למשוך אותו על כדור קלקר, נועצים סיכות לחיזוק. צריך לעבוד בזריזות כי תוך כמה שניות הסול מתקרר ונהיה פחות גמיש.
עשי כמה נסיונות עד שתגיעי למיומנות הזאת.
הבנות (בנות 11,13) למדו מהר את השיטה והן עשו את העבודה יפה מאוד
הרבה בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה