עזרה שומת מס הכנסה לארנונה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נתבקשתי מעיריית ירושלים להציג "שומת מס" לשנת 2022.
הבעייה היא שכלל לא הגשנו דו"ח על שנת 2022 כי את העוסק פטור סגרנו עוד בדצמבר 2021.
מה אפשר לעשות?

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
לא סגרתם בביטוח לאומי
לכן העירייה עדיין מבקשת.
תסגרו בביטוח לאומי שלא תהיה לכם את הבעיה גם בשנה הבאה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
לא סגרתם בביטוח לאומי
לכן העירייה עדיין מבקשת.
תסגרו בביטוח לאומי שלא תהיה לכם את הבעיה גם בשנה הבאה
מה קורה פה?
לא פתחנו בביטוח לאומי בכלל. רק במע"מ ומס הכנסה. (שכחנו, ועד שנזכרנו כבר החלטנו לסגור.)
והם מעודכנים.
1688496002477.png

לא אישרנו לעירייה לקבל עדכונים מבט"ל (אולי אישרנו בשנה שעברה, לא זוכר)
מה אני עושה עכשיו? בביטוח לאומי אפשר להודיע על הפסקת עצמאי רק מהשנה הקודמת. (היינו מ- 01/01/22)
איך אני מעביר את העניין לעיריה.
(עד ה19/7 אני אמור להעביר להם בחזרה את הטופס, ואם זה לא טוב, בקצב שלהם יחזירו לי תשובה אחרי ה31.8 ואז כבר לא יוכלו לקבל הנחה)

יהודית...

משתמש מקצוען
שווה לשלם לרו"ח שיטפל בזה.
תיק שלא סגור בצורה נכונה זו צרה צרורה...

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מישהו יכול לעזור?
יש למי לפנות?
איזה אישור אני יכול להביא? (אישור ממע"מ יעזור?)

A052

משתמש סופר מקצוען
לכאורה אם תביאו אישור ממס הכנסה ומע"מ שהתיק נסגר, זה יהיה בסדר.

רק כתבו לכם פה שבגלל שבביטוח לאומי רשום שאתם עצמאי הם ביקשו דוח של עצמאי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה