בקשה שוכרים דירה ? ואהבת לרעך כמוך !

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
היום האחרון תמיד היה מוקדש לניקיון יסודי, זוכרת את אחיות שלי הגדולות מקרצפות את הבית, ברור ששטפו יסודי ( שעתיים לא יכולנו להיכנס לדירה... )
זה בכלל לא היה שאלה שמחזירים מבריק
כל הכבוד
אבל קצת קשה לצפות את זה מכל אחד

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברור
אבל משום מה למשפחה שלי זה היה הרגשה שזה מאסט לא איזה בונוס נחמד
(אולי בגלל שאמא שלי אירופאית...)
כנ"ל גיסתי
מנקה אפילו חלונות עם ספריי חלונות ורהיטים וגז ואקונומיקה וכו' לדעתי לא חייב.
לטאטא את הבית ולהשאיר נעים בהחלט כן כל השאר...

מירי כהן תיאטרון

מירי כהן - תיאטרון הבובות של צופי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
גיסתך רוצה לבוא אלי בחינם?:p(y)

blue eagle

משתמש מקצוען
כנ"ל גיסתי
מנקה אפילו חלונות עם ספריי חלונות ורהיטים וגז ואקונומיקה וכו' לדעתי לא חייב.
לטאטא את הבית ולהשאיר נעים בהחלט כן כל השאר...
אשמח שתבא אצלי גם...
אתן לה בחינם שבוע!

קורא העיתים

משתמש רשום
מסכימה לגמרי
יש הבדל בין להשאיר נורמלי שזה כולל- לא אוכל במקרר! בלי חפצים אישיים- גם בשבילכם תעשו בדיקה שלא שכחתם משהו אישי.. ודי למביןןןן שזה כן, גם בצימרים מתבקש תורידו את הזבל שלכם במיוחד שלא תמיד בעלי הבית חוזרים ברגע שעזבתם- והסירחון עולה לשמיים, בלי ברזים פתוחים סתם כי החלטתם לנצללל בלי אורות ומזגנים- וכבר הייתי בצימרים שביקשו מפורשות לכבות והיה להם מאוד נעים . חייבת לציין שהייתי משכירה תקופה ארוכה את הדירה לשבתות וחוץ מפעמיים החויה שלי הייתיה חיובית לחלוטין- וכן יש קשר הדוק בין השוכרים ומידת יראת השמיים שלהם (בעגה שלנו ה"דוסיות")לבין מצב הדירה . בפעמיים שקיבלתי דירה מזעזעת התברר לי למפרע שהשוכרים לא היו חרדיים בלשון המעטה . שזה כולל פעם אחת למרות שהתנינו מפורשות בלי מגבות ובלי מצעים,ובלי מקלחת (קבלו הנחה גדולה)
כלללל המגבות בארון זכו לשימוש- בערך 30!! לא היתה לי מגבת נקיה בבית! 2 בקבוקי שמפו הסתיימו!! ויתרה כך, הם לא מצאו מצעים וכמובן לא רצו לשאול כי זה תשלום נוסף- אז 5 מפות זכו לשימוש במיטות! איכססס .. טשונט חצי אכולל במקרר. וכמובן תשלום פחות ממה שסיכמנו. עזבו את הגרביים והלבנים שדרכם גילינו איזה סגנון אנשים השתמשו בדירה שנשארו בכל מקום . הנס היה שהם שכחו מכונת גילוח ופן ולא הסכמנו להחזיר להם עד שלפחות ישלמו את הסכום שהחסירו (בלי התוספת) בפעם הנוספת נעשה שימוש בכלי המטבח- והוחבאו בתוך הארון- מלוכלכים!! -אין בעיה- שכחתם סיר כפית? תשאלו! עזבו את הנושא ההלכתי שמעורר פה בעיה נוראית של בשרי חלבי, כל האלכוהול בבית זכה לשתייה מוחלטת! בקבוקי יין יקרים וכו! באותו מקרה זה היה קבוצת במנות כך שהבנו יפה מאוד איזה סגנון בנות ..
מסקנתי: גם אם אתם לא מכירים את השוכרים, נסו לברר בשיחת הטלפון באיזה סגנון מדובר. יקל עליכם מאוד!

לארג'

משתמש מקצוען
וכן יש קשר הדוק בין השוכרים ומידת יראת השמיים שלהם (בעגה שלנו ה"דוסיות")
לצערי חיצוניות לא מראה כלום על יראת שמים ובנ"א לחבירו
נסו לברר בשיחת הטלפון באיזה סגנון מדובר. יקל עליכם מאוד!
ולכן זה לא עוזר

קורא העיתים

משתמש רשום
לצערי חיצוניות לא מראה כלום על יראת שמים ובנ"א לחבירו

ולכן זה לא עוזר
נכון. לא תמיד
אבל אישה שכבר בטלפון מתבטאת בסלגניות ובקללות על בעלה והילדים שלה( סיפור שהיה) את מבינה שממש לא כדאאיי להשכיר לה, למרות שיתכן שהיא מצוחצחת ותשאיר נקי..
יש כמובן אחוזי הסתברותתתת ומידה מסוימת של סיכון...

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מסכימה לגמרי
יש הבדל בין להשאיר נורמלי שזה כולל- לא אוכל במקרר! בלי חפצים אישיים- גם בשבילכם תעשו בדיקה שלא שכחתם משהו אישי.. ודי למביןןןן שזה כן, גם בצימרים מתבקש תורידו את הזבל שלכם במיוחד שלא תמיד בעלי הבית חוזרים ברגע שעזבתם- והסירחון עולה לשמיים, בלי ברזים פתוחים סתם כי החלטתם לנצללל בלי אורות ומזגנים- וכבר הייתי בצימרים שביקשו מפורשות לכבות והיה להם מאוד נעים . חייבת לציין שהייתי משכירה תקופה ארוכה את הדירה לשבתות וחוץ מפעמיים החויה שלי הייתיה חיובית לחלוטין- וכן יש קשר הדוק בין השוכרים ומידת יראת השמיים שלהם (בעגה שלנו ה"דוסיות")לבין מצב הדירה . בפעמיים שקיבלתי דירה מזעזעת התברר לי למפרע שהשוכרים לא היו חרדיים בלשון המעטה . שזה כולל פעם אחת למרות שהתנינו מפורשות בלי מגבות ובלי מצעים,ובלי מקלחת (קבלו הנחה גדולה)
כלללל המגבות בארון זכו לשימוש- בערך 30!! לא היתה לי מגבת נקיה בבית! 2 בקבוקי שמפו הסתיימו!! ויתרה כך, הם לא מצאו מצעים וכמובן לא רצו לשאול כי זה תשלום נוסף- אז 5 מפות זכו לשימוש במיטות! איכססס .. טשונט חצי אכולל במקרר. וכמובן תשלום פחות ממה שסיכמנו. עזבו את הגרביים והלבנים שדרכם גילינו איזה סגנון אנשים השתמשו בדירה שנשארו בכל מקום . הנס היה שהם שכחו מכונת גילוח ופן ולא הסכמנו להחזיר להם עד שלפחות ישלמו את הסכום שהחסירו (בלי התוספת) בפעם הנוספת נעשה שימוש בכלי המטבח- והוחבאו בתוך הארון- מלוכלכים!! -אין בעיה- שכחתם סיר כפית? תשאלו! עזבו את הנושא ההלכתי שמעורר פה בעיה נוראית של בשרי חלבי, כל האלכוהול בבית זכה לשתייה מוחלטת! בקבוקי יין יקרים וכו! באותו מקרה זה היה קבוצת במנות כך שהבנו יפה מאוד איזה סגנון בנות ..
מסקנתי: גם אם אתם לא מכירים את השוכרים, נסו לברר בשיחת הטלפון באיזה סגנון מדובר. יקל עליכם מאוד!
מזעזע, אבל לא בהכרח מעיד.
פעם השכרנו למשפחה של בעל תפילה! בימים נוראים. הדירה הוחזרה כמו שלא הייתה אף פעם. כל הרצפה שחורה ודביקה, בקבוקי שתיה ושאריות אוכל במקרר...

לארג'

משתמש מקצוען
מזעזע, אבל לא בהכרח מעיד.
פעם השכרנו למשפחה של בעל תפילה! בימים נוראים. הדירה הוחזרה כמו שלא הייתה אף פעם. כל הרצפה שחורה ודביקה, בקבוקי שתיה ושאריות אוכל במקרר...
בסוף הכל זה חינוך מהבית

היום ראיתי בסופר חרדי שיש שם חדר שמי שרוצה לאכול שם שיהיה לו מקום לשבת
ויש שלטים גדולים על כל שולחן לפנות את האוכל בסיום האוכל,
וכל השולחנות מפוצצים בפסולת שאתה אומר לעצמך כמה לא מחונכים יש....
אם היה בידי מצלמה הייתי מצלם ומעלה לכאן תמונה.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
יכול מאד להיות שמבחינתם ריקון המקרר וניקיון הרצפה כלול במחיר ההשכרה- כמה כסף לקחתם?, תאמתם קודם מה כלול במחיר ומה לא?

יונית פאנית

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פתחתי את האשכול בהודעה שכתבתי מראש ומאד ברור- נטט התחשבו. מתוך ואהבת לרעך זה הכל .
נכון שמשלמים ונכון שהמון
במסעדה לא אומרים תודה??
לא ביקשתי לעשות אקונומיקה לא ביקשתי לשטוף רצפה .
רק לשים לב לפרטים לזכור שיש משפחה מאחורה וילדים .

לגבי מצעים, לא התכוונתי לעורר סערה
רק להסב את תשומת הלב שהשוכרים שלי רצו לעשות טוב וסידרו יפה את המיטה והתאמצו למתוח את המצעים יפה , השאירו בית מהמם ואני מודה על זה מאד מאד
ציינתי שהעדיפות שלי - אם מישהו כבר רוצה לעשות טוב, שיורידו מצעים .
לא מורידה ממי שלא עושה את זה
רק מסבה את תשומת הלב למי שמעוניין . זהו.
ואהבת לרעך כמוך .

• תודה
Reactions: צ

אוהבת את החיים

משתמש פעיל
@איש השדה
אשמח ליצירת קשר בקשר לדירה לשבת.

וגם אני בעד שחשוב מאוד להחזיר מאוד נקי, אנשים טורחים וגרים בבית הזה ולא רוצים לחזור מאוכזבים

rand

משתמש פעיל
חובה להחזיר נעים ונקי אין פה שאלה
בלי זבל כמובן וכל מה שהוא שאריות של השוכר
כיורים ריקים רצפה נקיה וכו זה בסיסי
דיברתי על ציפיות מעבר
לא להפוך את אלה שמשאירים נקיון בסיסי כלא נקיים ונצלנים..

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
עצה לכולם כדי שבאמת נוכל לשכור ולהשכיר דירות בכיף
לצלם כל חדר כשמגיעים איך שהוא
להסתכל על התמונות בסיום הנופש ולהחזיר את החדרים למצב המצולם
ומי שמשכיר את הדירה לדעתי לגבי משחקים- להשאיר נגיד בחוץ משחקים שמוכנים שיגעו בהם
וכל השאר שלא רוצים שיגעו- לנעול

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
מסכימה לגמרי
אני בהלם!

"המאיר לארץ"

משתמש פעיל
מסכימה לגמרי

נראה לי אחרי כזה דבר
אפי @חדרמחשבים לא יתן יותר את הדירה שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה