עזרה שוטף רצפות רובוטי

דבורה חזקיה

משתמש מקצוען
מחפשת המלצה מניסיון על שוטף רצפה רובוטי
* איכות לאורך שנים
* ניקיון יסודי

2980

משתמש פעיל
של שיומי מצוין
איכות לארוך שנים תלוי בהחלפה של מסננים
ניקיון יסודי- פיקס

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
לי יש רוברוק S7 יסודי ומצויין, מיועד לתחזוק שוטף, לא מחליף ספונג'ה שבועית

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מה החסרונות שלו?
שינוי הגדרות רק דרך אפליקציה
אצלי נתתי לבן משפחה ששינה את ההגדרות לעוצמה מקסימלית בהכל וזהו, אבל הגדרה שיצא בשעה מסויימת לעבודה, שיעשה חדר אחד בלבד, לתת לו הוראה קודם יבש אח"כ רטוב וכדו', זה אני לא יכולה לעשות

חלפים אני קונה באלי אקספרס, ויש לרענן אותם מידי פעם

אני מארגנת מלמעלה את הבית כל בוקר ושולחת אותו לשאיבה יבשה, הוא שואב מצויין, והבית נקי, גם תינוק זוחל יוצא די נקי בהשווה לבית לפני כן (רק עם מטאטא)
כל ערב שולחת אותו לנקות יבש את המטבח, אח"כ רטוב, כנ"ל במוצא"ש לסלון ולמטבח

כדי להפיק שטיפה מקסימילית וריח, אני מרטיבה את הסמרטוט לפני הפעלה ברטוב, ושמה על הסמרטוט כמה טיפות חומר ניקוי. את הסמרטוט אני שוטפת לאחר השימוש, או בין חדר לחדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה