דרוש מידע שווה לי להצטרף לנבחרת של פוראוור?

מצב
הנושא נעול.

ליבש

משתמש צעיר
לא סולחת לאחת שפתחה לי בגסות את הווילון
כשהייתי מותשת במחלקת יולדות,
וסוף סוף הצלחתי להירדם,
ואז היא התחילה לחפור לי על הלידה,
בתחילה חשבתי שהיא אחת מהצוות,
אז עניתי לה בתמימות...
ואח"כ גיליתי שהיא פשוט מנסה לשווק לי מוצרים:mad:
חוצפה כזאת עוד לא ראיתי!
בטוח הולך לה;)

יהודיה כשרה

משתמש פעיל
בדיוק בשבוע שעבר התקשרה אלי מישהי
ושיגעה אותי להתחיל לשווק תחתיה
כמובן שלא היה על מה לדבר אבל ניסיתי להוציא ממנה מאיפה יש לה את המספר שלי
(אישה מהקצה השני של הארץ)
בסוף היא הסכימה לומר לי שהיא אוספת אנשי קשר מכל החברות שלה
ומתקשרת להטריד אותן על לא עוול בכפן.....

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
רק אם יש לאשתך עצבים של ברזל, יכולת שיווק יוצאת דופן, ותכונה מדהימה של אדם שאף פעם לא מתייאש. רק כך אפשר להצליח בכאלה דברים. אבל אם אתם מחפשים עבודה נוחה, שקטה, זה לא המקום ולא הדרך.

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
לא סולחת לאחת שפתחה לי בגסות את הווילון
כשהייתי מותשת במחלקת יולדות,
וסוף סוף הצלחתי להירדם,
ואז היא התחילה לחפור לי על הלידה,
בתחילה חשבתי שהיא אחת מהצוות,
אז עניתי לה בתמימות...
ואח"כ גיליתי שהיא פשוט מנסה לשווק לי מוצרים:mad:
חוצפה כזאת עוד לא ראיתי!
בטוח הולך לה;)
כנ"ל אצלי
חוצפה נוראית
וצער גדול ליולדות
ובלתי חוקי בעליל....

האמת שבשלב כלשהוא הכעס התחלף לי לרחמים...

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש להם תכנית הרזיה טובה,
מוצרי טיפוח לפנים מעולים,
משחות שיעילות לבעיות ספציפיות,
אם אתם מכירים אנשים שצריכים או יכולים להנות
מהמוצרים אז למה לא להיות שותף?
אצלנו ברחוב פשוט מגיעים אל המשווקת.
מוצרים א' א' מניסיון.
קרם פנים - מעולה. (וזול יותר מקוסמטיקאיות)
משחת שיניים - עוזרת לפצעים בפה
שפתון - טוב למי שלוקח ראוקטן ועוזר, ועוד.
משחה טובה לטחורים - שעובדת.
כדאי לדעת.
אני לא משווקת אבל כן מכירה טובה.

לורנס

משתמש מקצוען
יש כמה מוצרים שאני קונה באופן קבוע מפוראוור.
אחת ע"ב חודשי, האחרים ע"ב חצי שנתי.
מה שיש לי לומר, זאת לא עבודה צדדית, זוכרת שהיה לי חברה שהיתה מוכרת בחנות, וגם שמה את המוצרים על השולחן, לא הלך לה.
זה דורש פרסום ושייוק מאסיבי, כי יש תחרות בין המשווקות.
אם מתאים לה הסגנון, ואין בבניין שלה, ואין הרבה ברחוב, שתלך על זה.

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
הציעו לאשתי ג"כ כבר לפני שנים
הבטיחו לה עשרות אחוזים,
אמרו לה שיש כאלו שמרוויחות 20K בלי שום מאמץ...
בנס ברחנו משם בזמן.
כי אחת השכנות דווקא קיבלה את ההצעה בחיוב,
ואשתי סיפרה לי ששנתיים אח"כ השכנה גילתה שההשקעה עולה על הרווחים, בגדול...
היא הוציאה הון על פרסום, וכל הזמן רק רדפה אחר לקוחות וחברות (שברחו ממנה...)
ועד שמישהו קנה משהו- הרווח היה כ"כ מזערי, והכי מעצבן היה שזאת שדחפה אותה- היא זאת שהרוויחה...

א.ב.ג.ד

משתמש פעיל
אף אחד לא אמר שהמוצרים שלהם לא טובים
להיפך, יש להם מוצרים מצוינים
אבל שיטת השיווק תמוהה ומעצבנת!
אני מאמינה שאם היו מוכרים את המוצרים שלהם רק בנקודות מכירה מסויימות כמו בתי טבע, ולא כל אישה שניה היתה מוכרת אותם - לא היתה נוצרת ריאקציה נגד המוצרים שלהם, והיו קונים אותם יותר.

פ.נ

משתמש מקצוען
מבחינת המוצרים הם מעולים וממש טובים
השם עשה את שלו
הבעייה שבכל בנין כבר יש משווקת שלהם........
מהבחינה הזאת לא שווה

YASMIN

משתמש פעיל
מבחינת המוצרים אומנם הם טובים
אבל יחסית יקרים ! לא בטוח שהם יותר טובים ממוצרים אחרים בסופר פארם במחיר זהה.
כמובן שההתמדה של כל יום לשים את המשחה /הקרם תועיל ברוב החחברות הטובות במחירים האלו.

חניק

משתמש פעיל
המוצרים מצוינים ונותנים מענה לשלל בעיות שאין להם פתרון בשום חברה אחרת, זה שנשים לא יודעות איך לעבוד ואין להן טאקט זו בעיה בכל תחום, זו מהבית חולים עשתה את זה גם לי וזה באמת היה מאד לא נעים, אבל מה לעשות, צריך לדעת להתייחס בכבוד לכל אחת גם היא מעצבנת במכולת וגם אם היא דוחפת בתור לאוטובוס וגם אם היא מוכרת פוראור בצורה חסרת טאקט כי כנראה לא הסבירו לה שזו לא דרך מכבדת, כמו שכתבתי, בכל עבודה ובכל תחום יש את המכובדות והנימוסיות ויש את האגרסיביות והנודניקיות.
כמו שציינה פה מישהי, אכן משווקת שקנתה מוצרים והחליטה להפסיק למכור יכולה להחזיר לחברה את המוצרים שקנו עד שנה מיום הקניה ולקבל את כספה חזרה, בתשלום של דמי תיווך שלא עולים על 150 ש"ח.
בקשר לימינה ליבשיץ, יש לה אתר שמי שנרשמת בו מקבלת ממנה מיילים כל שבוע, את כנראה לא זוכרת ונרשמת אליה ולכן את מקבלת, אם את רוצה להפסיק לקבל תיכנסי למייל ותלחצי על הסרה. היא אישה מאד נימוסית ומכובדת, עדינה ונחמדה ואף פעם לא תשלח לך מייל אם לא ביקשת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה