דרוש מידע שואב שוטף הכי טוב שקיים בשוק

שירולט

משתמש חדש
זה מוצר אחר
I20 הוא רובוט אוטונומי

בתחום השואבים שוטפים הידניים H13/M13 לוקח על כל האחרים שהומלצו פה.
מי שלוקח את הסיכון בהזמנה מאליאקספרס זה סוס עבודה בלי השוואה בכלל.
מבחינת חוזק מנוע וביצועים.
אפשר קישור בבקשה?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

אליבו

משתמש חדש
שאלה לבעלי הדרימי, אשמח למענה מהיר כי אני רוצה לקנות לפני החג בעז׳׳ה

האם אפשר להשתמש במכשיר כשואב בלבד בלי להחליף לאביזר השאיבה רק בלחיצת כפתור או כל פעם שרוצים שאיבה יבשה צריכים להחליף חלק ?
בו נגיד שבאמצע השטיפה אני רוצה לשאוב פירורים ולהמשיך באיזור אחר בשטיפה ולהיפך ?

החלטתי לקנות אוDreame (H14) או Jimmy כי הטינוקו אין בו אפשרות להפעיל כשואב קטנצי׳ק ידני

אשמח גם להמלצות על חברות יותר יקרות אם יש בו כל היתרונות

נערך לאחרונה ב:

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא כל כך רואה את הצורך כי זה שוטף ומייבש באותה שניה אז מה אכפת לך שישטוף את האזור עם הפירורים? בכל מקרה גם אם יש פונקציה כזו זה לא רלוונטי כי המברשת רטובה וזה ירטיב את האזור שם.

החלטתי לקנות אוDreame (H14) או Jimmy כי הטינוקו אין בו אפשרות להפעיל כשואב קטנצי׳ק ידני
גם ל H14 אין שואב קטן. רק ל H12 dual
לטינקו יש s5 קומבו שלו יש שואב קטן (אם כי הוא דגם יותר חלש ולדעתי פחות מומלץ)

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מעוניינת לקנות שואב שוטף עוצמתי לבית עם ילדים קטנים שמלכלכים המון, בכום של עד 2000 ש"ח.
אני לא מבינה בכלל בתחום, אשמח להמלצות מבעלי נסיון בלבד.
תודה רבה!
לי יש דרימי 14
מאז שקניתי אותו לא הוצאתי דלי ומגב...
המקסימום זה שהייתי צריכה לשפוך קצת מים חמים או לנגב בפינה עם מגבון

שניפריד

משתמש חדש
קניתי כעת טינקו פלאש דריי הדגם החדש שמייבש את הסמרטוט ומתנקה בחום, זה הדגם החדש שיש בו פחות התעסקות הבנתי שהוא מעולה עלה לי 4039 באלם בית שמש נציג נריה, ועוד משלוח 39. הם אמרו לי שהטינקו ברור יותר חזק מהדרימי. מקווה להיות מרוצה.
המחיר בעיקרון יותר יקר אבל אפשר להגיד ששמעתם מחיה שקיבלה כזה מחיר:)

חג208

משתמש חדש
שאלה לבעלי הדרימי, אשמח למענה מהיר כי אני רוצה לקנות לפני החג בעז׳׳ה

האם אפשר להשתמש במכשיר כשואב בלבד בלי להחליף לאביזר השאיבה רק בלחיצת כפתור או כל פעם שרוצים שאיבה יבשה צריכים להחליף חלק ?

אשמח גם להמלצות על חברות יותר יקרות אם יש בו כל היתרונות
בH14 את יכולה לפני שמתיחלה ומרטיבה את הסמרטוט להחליף למצב שאיבה.
אני משתמשת ביום שאני לא רוצה לנקות אל כן לטאטא זה הרבה יותר מהר מאשר שגם ישטוף לך.....

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
בH14 את יכולה לפני שמתיחלה ומרטיבה את הסמרטוט להחליף למצב שאיבה.
אני משתמשת ביום שאני לא רוצה לנקות אל כן לטאטא זה הרבה יותר מהר מאשר שגם ישטוף לך.....
הסמרטוט לא מפריע לשאיבה היבשה?

שירולט

משתמש חדש
אנשים חוסו על ממונכם
יש לי דרימי H12 DUAL כמה חודשים
מאד מאד מרוצים
אפס תקלות ברוך ה'
יצא לי לנסות את טינקו S7 ומה אגיד לכם
זה לא דומה ולא כמעט
תקשיבו טוב
הדרימי עוקף אותו בכמה וכמה צעדים!!!!
הדרימי יותר עוצמתי, רץ יותר מהר- זמן נקיון
מנקה יותר חזק- עיגול פשוט של מים שהדרימי עובר עליו ברגע ומנקה הייתי צריכה לעבור עליו 3-5 פעמים עד שיצא נקי!!!
מייבש את המברשת בחום- אין צורך להוציא לייבוש את המברשת- פחות התעסקות- הטינקו רק סוחט!!
לטינקו יש גלגלים אחוריים שמחוברים למנוע ןלדרימי הגלגלים חופשיים, כך שאי אפשר ללא דחיפה רצינית לשנע את הטינקו לחדר הרצוי ללא שהוא פועל (וגם אז הוא נוסע כל כך לאט... ) בדרימי משעינים אחורה והוא רץ על הגלגלים...
הגלגלים המדוברים גם נוסעים אחורה כך שבמקרה כזה של הלוך ושוב יש יחסית הרבה התנגדות למנוע- משיכה ודחיפה... היד שלי די התאמצה אחרי ניקוי מועט והרבה ביחס לדרימי שרק רץ קדימה- משיכה ורץ לבד קדימה.

מה בכל זאת בטינקו S7? תצוגה מאד אינטרקטיבית...
עברית (הדרימי פחות נואם מאידך, ולא מדווח על כל תזוזה כמו הטינקו, וההוראות מאד בסיסיות וחוזרות על עצמן כך שאין בזה תועלת אחרי שהבנתם את התפעול)
שליטה בעוצמת קול בטינקו, בדרימי עוצמה אחת די בקול
הטינקו שקט יותר בהפעלה וגם בנקיון של המברשת.
אופצית חיטוי מים שאין בדרימי אולי מונע עובש שעלול לקרות במים עומדים.

בדרימי מרוויחים גם את השואב הנשלף שבהחלט שימושי
והמחיר כמובן שמשחק בראש....... כמעט חצי מחיר!!!

ברצינות שאכפת לי בשבילכם
הדרימי הוא מכשיר מ-ע-ו-ל-ה נותן תמורה הרבה יותר ובהרבה פחות כסף
תחשבו טוב בקיצור אם המותג שווה לכם עד כדי כך...
יש בזאפ חוות דעת של לקוחה שקנתה את הדגם שאתה ממליץ, היא אומרת שהדרימי לא מנקה פינות צרות. זה נכון?

אולי מעניין אותך גם...