דרוש מידע שואב שוטף דרימי

תות

משתמש פעיל
למי יש H12 DUAL ?
איך אני מחליפה למצב טורבו? יש במכשיר מצב כזה אבל בכפתור הרגיל של החלפת המצבים הוא מעביר לי רק ממצב אוטומטי למצב יניקה (שאיבה בלבד)
לא הבנתי איך אני מגיעה למצב טורבו?

מסלולון

משתמש צעיר
הניקוי עצמו הוא 5 דקות בערך, אח"כ יש ייבוש ארוך של שעה.
אפשר להחליף לייבוש מהיר, ואז זה כרבע שעה ייבוש.
המברשת יוצאת ממש קצת לחה ואז מוציאים אותה לייבוש סופי בחוץ.
איפה לוחצים?
הניקוי העצמי מנקה בעיקר את המברשת?
וגם מה שמסביבה?

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
למי יש H12 DUAL ?
איך אני מחליפה למצב טורבו? יש במכשיר מצב כזה אבל בכפתור הרגיל של החלפת המצבים הוא מעביר לי רק ממצב אוטומטי למצב יניקה (שאיבה בלבד)
לא הבנתי איך אני מגיעה למצב טורבו?
אין מצב טורבו.
הוא מזהה אוטומטית יותר לכלוך ועובר למצב הנ"ל באופן עצמאי. (שומעים רעש חזק יותר)

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו לקחנו משכן את טינקו S5 כדי לבדוק אותו ואחר כך קנינו דרימי H14
וחשוב לומר שחוץ מההבדל המשמעותי במחיר לטובת הדרימי
וכן שמגיע משתי הצדדים עד הסוף ויש לו ניקוי עצמי ויבוש עצמי יותר חזק וכן חיווי בעברית
יש לדרימי מעלה גדולה שאפשר לקחת אותו אחורה באמצע השטיפה ללא התנגדות בשונה מטינקו S5
שיש התנגדות מצד המכשיר וצריך להפעיל כח כדי לקחת אותו אחורה,
ואחרי שניסינו את הטינקו של השכן ממש כאב הגב בשונה מהדרימי שלא כואב הגב כיוון שנוסע חלק הלוך חזור.
(טינקו S7 לא נסיתי ועל כן איני יודע אם גם בו יש התנגדות לנסוע אחורה אשמח לשמוע חוו"ד ממי שקנה אותו לתועלת הציבור)
ושימו לב ! שזה משמעותי כיוון שבכל כתם קצת קשה צריך לעבור כמה פעמים על הכתם כדי שיתנקה
ובדרימי זה קל הרבה יותר מהטינקו
היי, האם יש לכם את הH14 הרגיל או הדואל (המתפרק)?

כמו כן - אם יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג דרימי H14 עם אספקה לפני במהלך החג?...

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו יודע אם זה טוב?
דרימי H14
1729018968363.png

יאיר צ

משתמש פעיל
היי, האם יש לכם את הH14 הרגיל או הדואל (המתפרק)?

כמו כן - אם יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג דרימי H14 עם אספקה לפני במהלך החג?...
אני קניתי הערב בלוינגר והיה להם, כדאי שתבדקו כי אני לא יודע עוד כמה נשאר (מלבדי קנו שם עוד 4 מכשירים!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה