דרוש מידע שואב שוטף דרימי

מסלולון

משתמש צעיר
אני פעם בשבוע גם מנקה את המברשת - מוציאה אותה, שוטפת, משרה במים עם אקנומיקה ומייבשת עד לשבוע הבא (בינתיים משתמשת במברשת החלופית)
הפילטר זה המסננת הקטנה במים המלוכלכים - פותחת ושוטפת טוב.
חומר - אני משתמשת בחומר שלהם כי בעלי לא אוהב ריח של שטיפה, היה המלצות לג'ונסון בריח בית מלון או בכל חומר אחר עם חומר פעיל פחות מ-5% (שלא יקציף). אני השתמשתי כמה פעמים בפוליויקס האהוב עלי. (אבל לא קבוע, כאמור. ושמתי ממש טיפה).
@יונת123
יודעות להגיד לי לגבי התקלה שלי? זה לא עובד עכשיו ואומר שצריך לנקות את ה bottom tube
ניסינו לפשפש שם ולא מסתדר. זה אם הבנתי נכון החור שמתחת הכלי מים משומשים. והוא חד צדדי. כלומר לא פתוח מלמטה. איך אפשר להוציא מה שכנראה נתקע שם?

נערך לאחרונה ב:

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
חדש אצלינו הדרימי ולא עובד כרגע - נותן תקלה שמשהו נכנס בצינור השאיבה
תפתחי מלמטה.
תוציאי את הגלגלת.
נשאר צינור פלסטיק שחור.
מאחוריו יש חור.
תנסי לדחוף לשם את המברשת המצורפת למארז ולהוציא חלקיקים שנתקעו.
ככלל, להזהר שלא יהיו חלקים גדולים מידי על הרצפה שעלולים לתקוע את המכשיר.

מסלולון

משתמש צעיר
תפתחי מלמטה.
תוציאי את הגלגלת.
הגלגלת= המברשת?
\מוציאה אותה ויש כזה משהו אטום שחור שכתוב עליו לא אזהרות בצהוב לא לשטוף
נשאר צינור פלסטיק שחור.
מאחוריו יש חור.
חור= המשך התעלה הגלויה שמאחורי המברשת?
תנסי לדחוף לשם את המברשת המצורפת למארז ולהוציא חלקיקים שנתקעו.
ככלל, להזהר שלא יהיו חלקים גדולים מידי על הרצפה שעלולים לתקוע את המכשיר.

יונת123

משתמש מקצוען
@יונת123
יודעות להגיד לי לגבי התקלה שלי? זה לא עובד עכשיו ואומר שצריך לנקות את ה bottom tube
ניסינו לפשפש שם ולא מסתדר. זה אם הבנתי נכון החור שמתחת הכלי מים משומשים. והוא חד צדדי. כלומר לא פתוח מלמטה. איך אפשר להוציא מה שכנראה נתקע שם?
האמת ב"ה לא היו לי תקלות
אבל מקודם עשיתי לו ניקוי רציני (סתם כי אני מכורה אליו ומטפחת אותו כמו איזה תינוק......) ודחפתי את המברשת השחורה לתוך הצינורות גם הקדמי וגם האחורי. לא שיצא משהו אבל תנסי אולי זה ידחוף את מה שתקוע שם. המוט של המברשת גמיש אז אפשר לשחק איתו
תעדכני

מ. י.

משתמש מקצוען
האמת ב"ה לא היו לי תקלות
אבל מקודם עשיתי לו ניקוי רציני (סתם כי אני מכורה אליו ומטפחת אותו כמו איזה תינוק......) ודחפתי את המברשת השחורה לתוך הצינורות גם הקדמי וגם האחורי. לא שיצא משהו אבל תנסי אולי זה ידחוף את מה שתקוע שם. המוט של המברשת גמיש אז אפשר לשחק איתו
תעדכני
אחרי שמנקים באקנומיקה את המברשת אפשר להחזיר למכשיר ולהפעיל ייבוש עצמי או לייבש מחוץ למכשיר ורק אז להחזיר אותה?

יונת123

משתמש מקצוען
אחרי שמנקים באקנומיקה את המברשת אפשר להחזיר למכשיר ולהפעיל ייבוש עצמי או לייבש מחוץ למכשיר ורק אז להחזיר אותה?
לדעתי אפשר להחזיר ולעשות ייבוש עצמי
אני כן השארתי בחוץ לאיוורור ושמתי את השני

אני זה אני:)

משתמש פעיל
יש לנו דרימי H12 דואל מעל חצי שנה,
שטפנו את הבית מאז שקנינו אולי פעמים או שלוש.

אני שמה מים וחומץ במיכל של המים הנקים (החומץ מבריק את הרצפה)
ומעט חומר ניקוי רגיל במכיל של המים המלוכלכים - האוויר של המנוע מוציא את הריח החוצה ויוצא ריח של שטיפה רגילה, כשאין חומר המים המלוכלכים מוציאים ריח רע

אני משתמשת באג'קס, אפשר לשים גם מרכך כביסה

והתחזוקה שלו קלה וכיפית
מפעילה ניקוי עצמי בערב, שופכת את המים המלוכלכים ושטיפה קלה
ופעם בשבוע בערך אני שמה אקנומיקה גם במיכל וגם על המברשות

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
אני שמה מים וחומץ במיכל של המים הנקים (החומץ מבריק את הרצפה)
לא עושה ריח של חומץ?
ומעט חומר ניקוי רגיל במכיל של המים המלוכלכים - האוויר של המנוע מוציא את הריח החוצה ויוצא ריח של שטיפה רגילה, כשאין חומר המים המלוכלכים מוציאים ריח רע
רעיון! נאמץ אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה