דרוש מידע שואב שוטף דרימי

ממתינה

משתמש מקצוען
מה ההבדל בין הpro לdual
בדרימי H12
לפי כמה אתרים בהם בדקתי,
ב pro - ההספק הוא 170w
וב dual - ההספק הוא 300w.
אמנם בזאפ כתוב שגם ב pro ההספק הוא 300w, אבל כיון שבאתר הרשמי של Dreame מצוין 170w, אני נוטה להאמין שזו טעות בזאפ.
אם יש כאן מישהו שיש לו H12 Pro ויכול לאשר/להכחיש - אשמח מאד לדעת.

ממתינה

משתמש מקצוען
יש לי דרימי כחודשיים +
מנקה פצצה.
אממה,
לאחרונה התחיל לסמן שמיכל המים הנקיים ריק, למרות שהוא מלא.
ובנוסף - הוא פתאום לא מנקה טוב.
מישהו יודע לכוון אותנו למקור הבעיה?
האם הסתדר לכם?
חשוב לי לדעת על העמידות של דרימי לאורך זמן ועל שירות הלקוחות של החברה.
תוכלו לשתף?

5699

משתמש פעיל
הדבקתי כבר בשני אשכולות... שמה גם פה :)
אנשים חוסו על ממונכם
יש לי דרימי H12 DUAL כמה חודשים
מאד מאד מרוצים
אפס תקלות ברוך ה'
יצא לי לנסות את טינקו S7 ומה אגיד לכם
זה לא דומה ולא כמעט
תקשיבו טוב
הדרימי עוקף אותו בכמה וכמה צעדים!!!!
הדרימי יותר עוצמתי, רץ יותר מהר- זמן נקיון
מנקה יותר חזק- עיגול פשוט של מים שהדרימי עובר עליו ברגע ומנקה הייתי צריכה לעבור עליו 3-5 פעמים עד שיצא נקי!!!
מייבש את המברשת בחום- אין צורך להוציא לייבוש את המברשת- פחות התעסקות- הטינקו רק סוחט!!
לטינקו יש גלגלים אחוריים שמחוברים למנוע ןלדרימי הגלגלים חופשיים, כך שאי אפשר ללא דחיפה רצינית לשנע את הטינקו לחדר הרצוי ללא שהוא פועל (וגם אז הוא נוסע כל כך לאט... ) בדרימי משעינים אחורה והוא רץ על הגלגלים...
הגלגלים המדוברים גם נוסעים אחורה כך שבמקרה כזה של הלוך ושוב יש יחסית הרבה התנגדות למנוע- משיכה ודחיפה... היד שלי די התאמצה אחרי ניקוי מועט והרבה ביחס לדרימי שרק רץ קדימה- משיכה ורץ לבד קדימה.

מה בכל זאת בטינקו S7? תצוגה מאד אינטרקטיבית...
עברית (הדרימי פחות נואם מאידך, ולא מדווח על כל תזוזה כמו הטינקו, וההוראות מאד בסיסיות וחוזרות על עצמן כך שאין בזה תועלת אחרי שהבנתם את התפעול)
שליטה בעוצמת קול בטינקו, בדרימי עוצמה אחת די בקול
הטינקו שקט יותר בהפעלה וגם בנקיון של המברשת.
אופצית חיטוי מים שאין בדרימי אולי מונע עובש שעלול לקרות במים עומדים.

בדרימי מרוויחים גם את השואב הנשלף שבהחלט שימושי
והמחיר כמובן שמשחק בראש....... כמעט חצי מחיר!!!

ברצינות שאכפת לי בשבילכם
הדרימי הוא מכשיר מ-ע-ו-ל-ה נותן תמורה הרבה יותר ובהרבה פחות כסף
תחשבו טוב בקיצור אם המותג שווה לכם עד כדי הוא
הדבקתי כבר בשני אשכולות... שמה גם פה :)
אנשים חוסו על ממונכם
יש לי דרימי H12 DUAL כמה חודשים
מאד מאד מרוצים
אפס תקלות ברוך ה'
יצא לי לנסות את טינקו S7 ומה אגיד לכם
זה לא דומה ולא כמעט
תקשיבו טוב
הדרימי עוקף אותו בכמה וכמה צעדים!!!!
הדרימי יותר עוצמתי, רץ יותר מהר- זמן נקיון
מנקה יותר חזק- עיגול פשוט של מים שהדרימי עובר עליו ברגע ומנקה הייתי צריכה לעבור עליו 3-5 פעמים עד שיצא נקי!!!
מייבש את המברשת בחום- אין צורך להוציא לייבוש את המברשת- פחות התעסקות- הטינקו רק סוחט!!
לטינקו יש גלגלים אחוריים שמחוברים למנוע ןלדרימי הגלגלים חופשיים, כך שאי אפשר ללא דחיפה רצינית לשנע את הטינקו לחדר הרצוי ללא שהוא פועל (וגם אז הוא נוסע כל כך לאט... ) בדרימי משעינים אחורה והוא רץ על הגלגלים...
הגלגלים המדוברים גם נוסעים אחורה כך שבמקרה כזה של הלוך ושוב יש יחסית הרבה התנגדות למנוע- משיכה ודחיפה... היד שלי די התאמצה אחרי ניקוי מועט והרבה ביחס לדרימי שרק רץ קדימה- משיכה ורץ לבד קדימה.

מה בכל זאת בטינקו S7? תצוגה מאד אינטרקטיבית...
עברית (הדרימי פחות נואם מאידך, ולא מדווח על כל תזוזה כמו הטינקו, וההוראות מאד בסיסיות וחוזרות על עצמן כך שאין בזה תועלת אחרי שהבנתם את התפעול)
שליטה בעוצמת קול בטינקו, בדרימי עוצמה אחת די בקול
הטינקו שקט יותר בהפעלה וגם בנקיון של המברשת.
אופצית חיטוי מים שאין בדרימי אולי מונע עובש שעלול לקרות במים עומדים.

בדרימי מרוויחים גם את השואב הנשלף שבהחלט שימושי
והמחיר כמובן שמשחק בראש....... כמעט חצי מחיר!!!

ברצינות שאכפת לי בשבילכם
הדרימי הוא מכשיר מ-ע-ו-ל-ה נותן תמורה הרבה יותר ובהרבה פחות כסף
תחשבו טוב בקיצור אם המותג שווה לכם עד כדי כך...

תגידי היא כבדה כשעובדים איתו? או זה כמו עגלה שהגלגלים זזים בקלות?

כוכב שביט

משתמש רשום
זה נוסע די לבד לפי הכוונתך אבל את מרגישה כובד ביד-בכל זאת שולטת על מכשיר לא קטן

5699

משתמש פעיל
זה נוסע די לבד לפי הכוונתך אבל את מרגישה כובד ביד-בכל זאת שולטת על מכשיר לא קטן​
וכשאת רוצה לעבור כמה פעמים על אותו לכלוך צריכים לסחוב אותו אחורה? זה כבד?
אני רוצה לקנות אותו כי יש לי כאב גב.זה יעזור?​

כוכב שביט

משתמש רשום
וכשאת רוצה לעבור כמה פעמים על אותו לכלוך צריכים לסחוב אותו אחורה? זה כבד?
אני רוצה לקנות אותו כי יש לי כאב גב.זה יעזור?​
זה נוסע דוקא טוב-הוא רץ-ברור שאת צריכה לכוון אותו לאן לרנסוע
לא יודעת לומר לך בענין הכאב גב

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
קניתי לפני יומיים דרימי H12 במחסני חשמל בהמלצת @dini pitrkowski
כבר מרוצה, בסוף יום עשר דקות על כל הבית, והבית נראה בית
בלי כתמי שלוקים וכו
אני עדיין מתלמדת עליו ואשמח לשמוע מניסיון
האם אפשר לשים שפריץ אקונומיקה במיכל המים המלוכלכים?
האם אפשר לשים מרכך כביסה במיכל המים הנקיים?
האם חייב להוציא את הגלגלת או שמספיק הלחצן ניקוי יבש? ולכמה זמן להפעיל אותו.?
כמו כן אני לא מצליחה לעבור למצבים נוספים, לא עולה על זה איפה צריך ללחוץ, אז בנתיים משתמשת רק במצב אוטומטי.

וכל המלצה מנסיון לתחזוקה נכונה תתקבל בברכה!

כוכב שביט

משתמש רשום
קניתי לפני יומיים דרימי H12 במחסני חשמל בהמלצת @dini pitrkowski
כבר מרוצה, בסוף יום עשר דקות על כל הבית, והבית נראה בית
בלי כתמי שלוקים וכו
אני עדיין מתלמדת עליו ואשמח לשמוע מניסיון
האם אפשר לשים מרכך כביסה במיכל המים הנקיים?
כמו כן אני לא מצליחה לעבור למצבים נוספים, לא עולה על זה איפה צריך ללחוץ, אז בנתיים משתמשת רק במצב אוטומטי.

וכל המלצה מנסיון לתחזוקה נכונה תתקבל בברכה!
כמה עלה לך שם?

נוק אאוט

משתמש מקצוען
אני שמה וישר שוטפת.
מספיק. את לוחצת על הלחצן של השטיפה , הוא שוטף איזה 6 דקות ואז מייבש 40 דק וזהו המברשת נקייה ויבשה.
אין עוד מצבים בשואב שוטף רק בשואב אבק.

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש שני מצבים - אוטומטי ושאיבה שהוא רק שואב ולא מוציא מים.
בלחיצה על הכפתור עם החיצים הסמוך להפעלה

ההבדל בין דרימי core ל doul הוא רק בזה שהוא מתנתק לשאיבה או גם בעוצמת הנקיון?
כי לי שי עכשיו core והוא לא מנקה לכלוך שדבוק אפילו בקצת וגם לא מגיע לפינות בכלל שנשארות מלוכלכות

הדרימי דול מגיע טוב לפינות?

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
כמה עלה לך שם?
אמרתי להם שליאור מוצרי חשמל הציעה לי ב2400 ש''ח
אז הם עשו לי במקום 2570 ב2420 ש''ח אחריות לשנתיים.
מספיק. את לוחצת על הלחצן של השטיפה , הוא שוטף איזה 6 דקות ואז מייבש 40 דק וזהו המברשת נקייה ויבשה.
זה מפסיק לבד?
גם על שאיבה קצרה את נותנת לו את כל הזמן הזה?

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
האם גם לכם המכשיר מתריע מאד מהר שצריך לרוקן את המים המלוכלכים? זה די מעצבן שבאמצע שטיפת החדר זה קורה.

נוק אאוט

משתמש מקצוען
זה מפסיק לבד?
גם על שאיבה קצרה את נותנת לו את כל הזמן הזה?
כן מפסיק לבד.
אני מפעילה בסוף יום והולכת לישון והוא מסיים לבד.
למחרת המברשת נקייה.
אבל תחליפי בין המברשות מדי פעם .
וגם בין הסננים כל שימוש להחליף סנן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה