שואב אבק מוצלח, ששואב גם מים. יש המלצות?

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נניח שאין מגבלת תקציב...

ר.ב.

משתמש פעיל
חרשתי על רטוב יבש והיו יותר המלצות על יבש לבד....
ממליצה על מידאה.
תותח!

תרצה

משתמש מקצוען
היה לי אחד מוצלח - שימש במשך 15 שנים,בעיקר בערבי פסחים (סייע גם לשכנים ולידידים) של קנווד.
לא יודעת אם היום יש להשיג והאם הוא באותה האיכות של הישן.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני חיפשתי משהו זול וחזק, לשימושים לא תכופים
לאחר חיפוש מעמיק - הגעתי לזה:

http://www.electrophoto.co.il/product.asp?aff_a=1&Pid=ATL2350&Cat2Cat1ID=394&Cat2ID=455

(נשלח אלי עם שליח עד הבית תוך יומיים..)

זה אמור להיות דגם שמחליף את הדגם הקודם שיש עליו שבחים רבים בזאפ
(כאן: http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=20521 )

הוא ממש זול (260 ש"ח...)

עדיין לא השתמשתי בו, ונראה שחיבור הצינור לא מאוד יציב (נפתח בקלות)
אבל למחיר שלו הוא אמור לתת תמורה מעל ומעבר.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
שימו לב שאתם רוכשים מכשיר (כל מכשיר) לקבל המלצות גם על הציוד ההיקפי, צינורות, לפסטיקים וכו'.

קניתי מכשיר שנחשב מעולה והוא שוכב חסר שימוש כי רוב הציוד ההיקפי שלו נשבר/ נדפק (איכשהו עבודת הניקיון שלי לא נעשית בעדינות של מעבדה...) בקיצור הפלסטיקים היו חלשים ביחס למכשיר ולמנוע.

מאהמם

משתמש פעיל
נכתב ע"י תרצה;2010889:
היה לי אחד מוצלח - שימש במשך 15 שנים,בעיקר בערבי פסחים (סייע גם לשכנים ולידידים) של קנווד.
לא יודעת אם היום יש להשיג והאם הוא באותה האיכות של הישן.

אכן, אין עליו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חפשי באשכולות קודמים ששפכתי עליו מחמאות.....
מדובר על שואב שעובר אצל השכנים ובשימוש מסיבי אצלינו כבר אולי יותר מ5 שנים....
בלי מדי הרבה זהירות לשפוך ולהחליף רשתות בין רטוב ליבש,
אלא בשלוק אחד כל הלכלוך וכל המים.....

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י מאהמם;2011798:
אכן, אין עליו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חפשי באשכולות קודמים ששפכתי עליו מחמאות.....
מדובר על שואב שעובר אצל השכנים ובשימוש מסיבי אצלינו כבר אולי יותר מ5 שנים....
בלי מדי הרבה זהירות לשפוך ולהחליף רשתות בין רטוב ליבש,
אלא בשלוק אחד כל הלכלוך וכל המים.....

כן. היה לי כזה .עכשיו הוא דועך אל מותו.
השאלה אם החדשים של קנווד חזקים באותה מידה.

מה שפחות אהבתי בו שהוא גדול ותופס מקום.

נשמח לשמוע

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קרצ'ר.
קניתי לפני שנה, אחרי שהרוונטה רטוב/יבש שבק חיים,
פיצוץ של מכשיר!!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גפ"ן;2012589:
קרצ'ר.
פיצוץ של מכשיר!!

מעניין מה זה.
בדקתי באתר שלהם - יש להם הרבה מאוד מכשירים, חלקם לא בדיוק הבנתי מה הם (למשל שואב אבק עם קיטור).
יש כאן עוד מישהו עם ניסיון עם המכשירים שלהם? זה נראה מעניין. תודה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
רגע, אולי נארגן קבוצה? :)
מישהו מעוניין?

RG אדריכלית

משתמש צעיר
כשהורי שיפצו את הדירה לפני 10 שנים, הם קנו שואב מים ורק איתו שוטפים את הרצפה. (גרניט פורצלן) שופכים הרבה מים, עוברים עם סמרטוט לניקוי הכתמים, ואז שואבים, הכל נשאב פנימה, והרצפה נוצצת!!
עולה בסיבות 2500 ש"ח. ואני חושבת שזה דגם תעשיתי.
בדיוק עכשיו השואב הישן (בן 10 כאמור) שבק חיים, והם קנו חדש.

אם מישהו רוצה, אברר יותר מאוחר חברה, דגם וכו'

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גפ"ן;2012589:
קרצ'ר.
פיצוץ של מכשיר!!

בדקתי בזאפ, לא נראה שמתלהבים כל כך :(
אני ממשיכה לחפש...

שישיה

משתמש סופר מקצוען
אני קניתי של קנווד לפני שלוש שנים, עבד נפלא בשנה הראשונה, בערב פסח השני התחיל לזייף ובערב בדיקת חמץ ברגעים הקריטיים גווע אל מותו בדמי ימיו.

חזרתי לחנות, אחריות כבר לא הייתה, הם לא הופתעו בכלל ודיווחו לי באדישות שאני לא הראשונה וגם כנראה לא האחרונה.

שורה תחתונה- לא מומלץ.

גפ"ן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י GRN;2014761:
בדקתי בזאפ, לא נראה שמתלהבים כל כך :(
אני ממשיכה לחפש...

לא יודעת מה זאפ, לי יש מילה של טכנו מיקס, ואני סומכת עליה בעיניים עצומות.
אמרתי לה שאני צריכה סוס כמו הרוונטה שכבר לא מייצרים היום רטוב /יבש, והיא מיקדה אותי בקרצ'ר. (אחרי שציינתי לה שלא מרתיע אותי לשלם יותר על סחורה מצוינת!)
בכל מקרה יש לי איתו נסיון של שנה בלבד, כך שאני לא יכולה להתחייב...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גפ"ן;2014800:
לא יודעת מה זאפ, לי יש מילה של טכנו מיקס, ואני סומכת עליה בעיניים עצומות.
אמרתי לה שאני צריכה סוס כמו הרוונטה שכבר לא מייצרים היום רטוב /יבש, והיא מיקדה אותי בקרצ'ר. (אחרי שציינתי לה שלא מרתיע אותי לשלם יותר על סחורה מצוינת!)
בכל מקרה יש לי איתו נסיון של שנה בלבד, כך שאני לא יכולה להתחייב...

כמה עלה לך ואיזה דגם?
באתר שלהם התגריתי לגמרי ממכשיר שחוסך ספונג'ות. הוא פולט קישור ושואב את המים. רק המחיר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה