דרוש מידע שגרירות אמריקאית עם תורים זמינים

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הילדים שלך יכולים להיות אמריקאים, אם גרת את או אחד ההורים שלך בארה"ב, במשך 5 שנים שמתוכם לפחות שנתיים מעל גיל 16.
הדרך איך עושים את זה, תלוי בנתונים.
בעלך לא יכול להיות אמריקאי.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אולי תתני לי את התור אם את לא צריכה ?
אני צריכה דחוף ולא מצליחה לתפוס
זה אמור להיות בעיה לחדש דרכון?

אני צריכה תור
כמה פשוט ככה מורכב
צריכה? יש לי לתת לך למחר. כדי לוודא שזה משוריין עבורך, אצטרך לבטל את זה רגע לפני שאת מוכנה להזמין. בשביל זה צריך לתאם זמן.
אם את מעוניינת, צרי קשר במייל בשעה וחצי הקרובות:
ruler_din0l @ icloud.com
(תמחקי רווחים)

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
הילדים שלך יכולים להיות אמריקאים, אם גרת את או אחד ההורים שלך בארה"ב, במשך 5 שנים שמתוכם לפחות שנתיים מעל גיל 16.
הדרך איך עושים את זה, תלוי בנתונים.
בעלך לא יכול להיות אמריקאי.
5 שנים שמתוכם לפחות שנתיים מעל גיל 14

גיטושית

משתמש רשום
צריכה? יש לי לתת לך למחר. כדי לוודא שזה משוריין עבורך, אצטרך לבטל את זה רגע לפני שאת מוכנה להזמין. בשביל זה צריך לתאם זמן.
אם את מעוניינת, צרי קשר במייל בשעה וחצי הקרובות:
ruler_din0l @ icloud.com
(תמחקי רווחים)
בבקשה אם אפשר מספר טלפון ,או שתשלחי לי מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
כי אני לא מצליחה למצוא את הכתובת מייל שלך , ניסיתי כמה פעמים לשלוח.
אני מאוד רוצה את התור!!

גיטושית

משתמש רשום
בבקשה אם אפשר מספר טלפון ,או שתשלחי לי מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
כי אני לא מצליחה למצוא את הכתובת מייל שלך , ניסיתי כמה פעמים לשלוח.
אני מאוד רוצה את התור!!
אופס.
המייל זה A.029997748.שטרודל גימייל נקודה קאם.(בלי הנקודה. איי אפס שתיים תשע תשע תשע שבע שבע ארבע שמונה שטרודל וכו
אם תוכלי לעזור לי אני מאוד אשמח התור יכול ממש לעזור לי!!

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אופס.
המייל זה A.029997748.שטרודל גימייל נקודה קאם.(בלי הנקודה. איי אפס שתיים תשע תשע תשע שבע שבע ארבע שמונה שטרודל וכו
אם תוכלי לעזור לי אני מאוד אשמח התור יכול ממש לעזור לי!!
שלחתי מייל (מכתובת אחרת)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה