דרוש מידע שביתה במשפחתונים

הגא

משתמש צעיר
צילום מקצועי
למה זה מפוצץ אותי שזורקים אותנו לגלגלים כדי שנשרת את הצרכים שלהם???
ייתכן שזכותן לשבות --- ולהחזיר על כך את התשלום.
אבל שלא יצפו שנפנה אח"כ לרשויות ונבקש בשבילן. עד כאן!!
אבל תכלס גם השביתה מפוצצת...
אמרתי לה שמה שאני יעשה עכשיו אם היא תשבות
זה בדיוק מה שאני יכולה לפנות ולעשות גם אם היא לא תשבות...
באמת לא הבנתי
מה ההורים אשמים שיש סכסוך בינם לבין התמת/משרד הכלכלה??

אופססס ;)

משתמש מקצוען
אצלנו לא אמרו להורים לפנות לתמת.

דיברתי עכשיו עם המטפלת, ניסיתי להבין יותר ברור.
מה שהצלחתי להבין ממנה זה ככה
נושא השביתה מתחלק ל-2.
1. עד עכשיו הורידו למטפלות את ה37% הוצאות.
עכשיו מחשיבים להם את ההוצאות 18% מה שאומר שמטפלת שאין לה מספיק נקודות זיכוי חישוב מס ישתנה לה בצורה שונה ועוד כל מיני דברים. לא הבנתי בדיוק- זה קשור למטפלות
2. התוספת בתשלום של ה-500 ש"ח שזה בינתיים רק 100 ומשהו ש"ח ובשנה הבאה יהיה השלמה ל500 ש"ח.
ככל הנראה התוספת הזו תיפול על ההורים לפחות רובה. -זה קשור גם למטפלות וגם להורים כי לא כל העלאה היא מיידית וכי רובה תיפול על ההורים

מקווה שהבנתי נכון ושהסברתי נכון

חייםל11

משתמש חדש
א. אחת הדרישות העיקריות בשביתה היא שהתוספת למשכורת תיפול על המדינה ולא על ההורים, כך שהשביתה היא [גם] לטובת ההורים [גם אם זה לא נוח].
ב. בערים רבות נוצר מחסור במשפחתונים עקב החמרת תנאי הפיקוח ועוד, כך שזה לטובת ההורים שישפרו את תנאי העסקתן של המטפלות וכך לא יסגרו משפחתונים נוספים.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
המכתב שמנהלות המשפחתונים קבלו מאיגוד המשפחתונים להעביר להורים.

1197078-c056ead1f99f2602fdc79ae2820b6355.png

mediadesign

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלינו לא הודיעו כלום. משפחתון של בית יעקב בירושלים.
מישהו יודע אם שובתות באמת?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען

נושא השביתה מתחלק ל-2.
עכשיו מחשיבים להם את ההוצאות 18% מה שאומר שמטפלת שאין לה מספיק נקודות זיכוי חישוב מס ישתנה לה בצורה שונה ועוד כל מיני דברים. לא הבנתי בדיוק- זה קשור למטפלות
2. התוספת בתשלום של ה-500 ש"ח שזה בינתיים רק 100 ומשהו ש"ח ובשנה הבאה יהיה השלמה ל500 ש"ח.
ככל הנראה התוספת הזו תיפול על ההורים לפחות רובה. -זה קשור גם למטפלות וגם להורים כי לא כל העלאה היא מיידית וכי רובה תיפול על ההורים

1. זה דבר מעולה !
כי כעת כשהמטפלת יולדת אז ביטוח לאומי לא משלם את ה37%, מה שגורם למטפלת לדרוש [באיזה הצדקה ???] ממלאת המקום [המסכנה...].
מכאן בעיה זאת תיפטר.

Racheli A

משתמש צעיר
מסכימה שהדבר לא נעים לנו כהורים,
וגם לילדים/תינוקות שסוף סוף אחרי ההדרגה והחופש התחילו להתסתגל.
אבל אם תחשבו טוב גם למטפלות זה ודאי לא נעים עד שהתחילו להתרגל לילדים ולסיים עם הצרחניה בבוקר.
פותחים בשביתה מה שאומר שאחר כךך המטפלות תסבולנה יותר מהילדים שיחזרו הפוכים ובוכים ליום ארוךךךךךךךךךךךךךך.
וכן גם אני כאמא לתינוקת שחזרה למשפחתו וסוף סוף יום אחד השבוע יכולתי לעבוד נורמאלי ללא ילדים עצבנית.
אבל!!!!
בואי נסתכל על כל הצדדים לאף אחד לא מתאים השביתה הזו אחרי החופש המתיש והחגים שבפתח.
התנאים שהן מקבלות הן לא טובים בלשון המעטה, וגם את זה רוצים לקחת מהן ע"י הרעת תנאים, וגם אם אני לא מטפלת.
אני חושבת שהן צודקות
דבר שני בסוף הכל יפול עלינו כהורים מטפלת לא מרוצה= חוסר תפקוד ועבודה וטיפול ויחס וכו'.
וכן ההוצאה הכספית- המלחמה על זה שזה לא יפול על ההורים!!!
ובכל עיר יש נציגה שמרכזת את התלונות והפניות
מברור שלי בעיר אלעד יש נציגה בשם שרית מינס 0548530920
מוזמנות להתקשר...
כמוני כמוכן
בהצלחה לכולנו!

Racheli A

משתמש צעיר
בגדול הצעקה היא על ליברמן המושחת.
מוזמנות כולכן להקים צעקה על מנת שנוכל להמנע משביתות נוספות.
כרגע זו שביתת אזהרה כלומר יום אחד.
ונקווה שלא נגיע ליותר מזה...
כל המעוניינת לעזור לנו שתכתוב פניה אני מנסה להשיג פרטים מה ולאן...

אפרת פולי

משתמש מקצוען
המטפלת של הבת שלי אמרה שמחר יש שביתה.
והם צריכים להחזיר את הכסף ל מחר להורים.
אז היא מעדיפה כבר לעבוד...
אז אצלה זה כרגיל

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקווה שזה יעזור ...

Racheli A

משתמש צעיר
מי שמנסחת ויכולה לעלות פה כדי שכולן תוכלנה להעתיק ולשנות מעט יעזור להרבה מאיתנו...
אני אשתדל להגיע לזה היום, לא מבטיחה.
אעלה תעתיקו שנו ותשלחו.

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן

נושא השביתה מתחלק ל-2.

כמעט אבל לא מדויק.
העליה בשכר ככה"נ תהיה השנה ב100 ש"ח ע"ח ההורים בלבד.
בנוסף חישוב ההוצאות כמו שאמרת משתנה וההוצאות כביכול פוחתות, מה שאומר שנצטרך לשלם יותר מס הכנסה,
שזה אומר שהכסף הנוסף שאתם תשלמו ילך למדינה,
כל נושא העליה בשכר התחיל מזה שהוועדה קבעה שההוצאות של המשפחתונים גדלו ולכן אמורים להגדיל את השכר,
ומה שיצא בסוף זה שמעבירים כסף מהכיס שלכם לכיס של המדינה,
אז נכון שאנחנו - בעלות המשפחתונים רוצות העלאה אבל הבעיה שלנו עכשיו שזה על חשבונכם ולא ע"ח המדינה.
אז אל תתרעמו עלינו כ"כ.
ובשביל ההוגנות אני אוסיף שלכולם הודעתי שאני שובתת ולהורים הודעתי שבלי לספר לא"א אני עובדת רגיל,
ככה כולם הרוויחו - למאבק הציבורי אני לא מפריעה ואת ההורים לא תקעתי (ואני גם לא מפסידה את המשכורת של היום הזה.

מייטי

משתמש פעיל
המטפלת של הבנות שלי אמרה שזה מתחיל מחר אבל אין תאריך סיום לשביתה......
מה זה אומר?

בא בחשבון

משתמש מקצוען
יש איזה עדכון?
למה לא רושמים על זה בחדשות שום דבר?

ואיך השכר לא השתנה כבר 13 שנים אם כל שנה אני שמה לב שהתעריף יותר גבוה?
אולי כי המדינה מקצצת את ההשתתפות?

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מקווה שזה בסדר לקפוץ על האשכול. (אם לא אז אני אמחק)

יש עוד מקומות בארץ שהמעונות פועלים רק בחלק מהקבוצות כי אין מספיק מטפלות????

הנכד שלי עדיין לא התחיל מעון כי אין מטפלות!!!

היום אמרו להם שכנראה עד אחרי החגים יהיה כך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה