שאלת השאלות!!

גלידה בגביע

משתמש מקצוען
נכתב ע"י spich;2167741:
לי יש טיולון של ג'וי, מרוצה מאד.
ככלל אני לא מחפשת להשקיע בטיולון מידי הרבה,
אני רוצה טיולון טוב שאחרי 2-3 ילדים, בעז"ה,
יהיה אפשר להחליף ולהתחדש בלי לחשוב פעמיים.
האיכות והקלילות של ג'וי,
מצדיקה לדעתי כל שקל.

מצטרפת להמלצה על ג'וי. אני ממש מרוצה ממנה, קלילה, רצה ברחוב, מתקפלת בקלות ועולה מצוין מדרגות. קצת חששתי לקנות אותה כי קראתי פה הרבה על כך שהיא נתקעת במדרגות אבל לא יצא לי להתקל בזה. היא עולה לי מצוין מדרגות. לא נתקעת ולא מתקפלת באמצע.
אה והכי חשוב. ממש זולה!

שולמית אור

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פקאן;2167487:
דגם XT לא נתקע במדרגות. רק הקווסט, והוא גם מתקפל לפעמים תוך כדי עליה במדרגות:eek:
מצד שני XT עולה כבר כמו יויו..
יש למאמס & פאפס דגם חדש של טיולון שעולה 600+ נראה ממש נחמד וקליל, אין איתו הרבה נסיון כי הוא חדש, הבנתי שיש לו בעיה במעצורים שבחנויות מציעים פתרון לנסר חתיכה כדי שלא יתקע במדרגות.
(איך טיולון שנתקע במדרגות בכלל עובר את התקן? נכון, בהרבה בנינים יש מעליות, אבל לא בכולם! ומה עם מדרגות ברחוב? נשגב מבינתי.)

התקן הוא דווקא לעגלות שאינן עולות במדרגות בגלל הבטיחות. עגלה שעולה במדרגות היא נוגדת את התקן.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י MIRI F;2167826:
מצטרפת להמלצה על ג'וי. אני ממש מרוצה ממנה, קלילה, רצה ברחוב, מתקפלת בקלות ועולה מצוין מדרגות. קצת חששתי לקנות אותה כי קראתי פה הרבה על כך שהיא נתקעת במדרגות אבל לא יצא לי להתקל בזה. היא עולה לי מצוין מדרגות. לא נתקעת ולא מתקפלת באמצע.
אה והכי חשוב. ממש זולה!

גם אני בהתחלה לא הבנתי
ואז קלטתי שיש כאלה שמושכות את העגלה באלכסון = ואז זה באמת נתקע.
אני מעלה אותה למעלה ורק כשהיא מגיעה לקצה המדרגה אני מסיעה אותה על המדרגה ואז היא לא נתקעת.

מישהו הבין???:D:D:D

אלפא ביתא

משתמש צעיר
נכתב ע"י חמג;2165602:
סייבקס- דגם אוניקס.
שלי 4 וחצי שנים על הכביש יומיום, חוף מהידיות שהציפוי שלהם נהרס היא מעולה, טפוטפו....

כנ''ל. כבר קרוב לחמש שנים בשימוש ללא יום של הפסקה. נראית עדיין מעולה, עולה מדרגות נוח מאד, מתקפלת בקלות ולא תופסת מקום.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י שולמית אור;2167827:
התקן הוא דווקא לעגלות שאינן עולות במדרגות בגלל הבטיחות. עגלה שעולה במדרגות היא נוגדת את התקן.

??:confused::confused::confused::confused:??

BATELCAP

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טאי טאי של ביבה.
החסרון היחיד זה שזה חתיכת פרוצדורה לכבס אותה.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
יש טיולון במשקל של היויו שמתקפל באותו צורה אבל הקיפול ממש פשוט ביד אחת.
קוראים לזה ריקארו - עולה בסביבות 1300 שח ברהיטי אור בירושלים.
גם כאן יש את הבעיה של המדרגות אבל אמרו לי בחנות שאפשר לנסר את המעצור ואז זה בסדר.
עוד לא קניתי :)

אן

משתמש רשום
אני מצטרפת להמלצות החמות על ג'וי- גם קלה מאוד, נוחה לתמרון ולקיפול ובענין המדרגות- פשוט תופסים את הזווית שהיא צריכה ואז עולים איתה בקלות מרובה, ואני מדברת על עלייה של חמש קומות עם אמא שאינה ג'ברית בעליל...
היא עלתה לי 570 לפני שנתיים וחצי, ומשמשת אותי מאז ברציפות.
מה שכן, אני שומרת אותה בתוך הבית ולא בחצר או בחדר המדרגות- ומקום האכסון משמש עקב אכילס לעגול רבות...

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י BATELCAP;2168007:
טאי טאי של ביבה.
החסרון היחיד זה שזה חתיכת פרוצדורה לכבס אותה.

איזה עגלה זו?
לגבי הריקארו,היא נראת ממש חמוד!ובאמת בסגנון של היויו,אבל אני מחפשת במחיר זול יותר :(

מה ההבדלים בין הדגמים של הג'וי?יש הפרשי מחירים בינהם.

אסתי פרידמן

משתמש חדש
משהיא מכירה את הטילון של בובו?
טיולון די חדש
האם זה נכון שזה לא נורא לקחת סיכון ולקנות טיולון גם אם אין עליו המלצות?

מוזיקאית

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אסתי פרידמן;2168277:
משהיא מכירה את הטילון של בובו?
טיולון די חדש
האם זה נכון שזה לא נורא לקחת סיכון ולקנות טיולון גם אם אין עליו המלצות?

טיולון חמוד מאוד,ברעיון של היויו,אחד החיקוים.
הבנתי שהוא מתפרק בעליה במדרגות.
ועולה באזור ה950 שח'

shendi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש המלצות על הטיוליון של המאונטין באגי?, נראית ממש נוחה. והמחיר קצת יותר שפוי מהיויו.
גם החגורה שלה יותר קלה לקשירה.

Mix

משתמש מקצוען
ננו של מאונטין באגי - קניתי בחול דגם 2016
200$
מרוצה מאד מאד מאד!!!

וגם הסלקל שלי מתחבר עליה כך שזה ממש מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה