אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

אילה ג

משתמש פעיל
באמזון זה לא אוטומטי, ובממוצע מקבלים 3%
תודה.
זה ממש קצת. כשנרשמתי הם הראו אחוזים ברמה של 20%.

אפשר עזרה דחוף?
נרשמתי לפריים, הבנתי שיש הבות של משלוח יותר מהיר ועוד הטבות.
עשיתי כמה ימים אח"כ רכישה,
לא ראיתי שום הטבה.
כשעשיתי את הפריים הכנסתי אשראי חדש וזה עבר.
כשעשיתי את הרכישה בטעות זה בחר אוטומטי את האשראי שפג תוקף, ואז קיבלתי הודעה שהפריים לא תקף בגלל
שהם העבירו על האשראי הישן.
בסוף שיניתי בשניהם את האשראי.
איך אני יכולה לדעת אם אמורות להיות לי הטבות בגין הפריים?
ראיתי שכתוב שיש החזרים מסוימים על רכישות.
אני רוצה לדעת אם שווה לי לבטל את ההזמנה ולבצע חדשה , אני צריכה את ההזמנה הזו במהירות,
והם במילא לא שלחו בגלל האשראי, אז חשוב לי לדעת דחוף אם אני אזמין מחדש אחרי שהפריים תקף,
אם זה יגיע אלי יותר מהר.

תודה רבה!!.

1682790050985.png

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תודה.
זה ממש קצת. כשנרשמתי הם הראו אחוזים ברמה של 20%.

אפשר עזרה דחוף?
נרשמתי לפריים, הבנתי שיש הבות של משלוח יותר מהיר ועוד הטבות.
עשיתי כמה ימים אח"כ רכישה,
לא ראיתי שום הטבה.
כשעשיתי את הפריים הכנסתי אשראי חדש וזה עבר.
כשעשיתי את הרכישה בטעות זה בחר אוטומטי את האשראי שפג תוקף, ואז קיבלתי הודעה שהפריים לא תקף בגלל
שהם העבירו על האשראי הישן.
בסוף שיניתי בשניהם את האשראי.
איך אני יכולה לדעת אם אמורות להיות לי הטבות בגין הפריים?
ראיתי שכתוב שיש החזרים מסוימים על רכישות.
אני רוצה לדעת אם שווה לי לבטל את ההזמנה ולבצע חדשה , אני צריכה את ההזמנה הזו במהירות,
והם במילא לא שלחו בגלל האשראי, אז חשוב לי לדעת דחוף אם אני אזמין מחדש אחרי שהפריים תקף,
אם זה יגיע אלי יותר מהר.

תודה רבה!!.

צפה בקובץ המצורף 1362897

בעמוד המוצר כתוב אם יש עליו הנחת פריים (ולא ידוע לי שבארץ יש נפק"מ לגבי מהירות המשלוח לבעלי פריים)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופונים

בגד ים לגברים ב40% הנחה (משלוח חינם על חלק מהגדלים) תקף עד 2.5

מקלות ועיגולים מגנטיים ב10% הנחה (יש קופון עמוד של 40% הנחה) תקף עד 9.5

46 לבנים מגנטיות ב20% הנחה (יש קופון עמוד של 30% הנחה) תקף עד 7.5

משחק מונטסורי ירקות ב45% הנחה (יש קופון עמוד של 10% הנחה) תקף עד 30.4

מכנסיים טקטיות ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 10% הנחה נוספים) תקף עד 7.5

שמלות חתונה לילדות ב50% הנחה (משלוח חינם על חלק מהמוצרים) תקף עד 30.4

חולצה אלגנטית קצרה לגבר ב50% הנחה - תקף עד 6.5

עושה צלילים ברוח ב73% הנחה - תקףעד 5.5

ממטרה לגינה ב43% הנחה (יש קופון עמוד של 10% הנחה נוספים) תקף עד 1.5

תיק טיטולים\סל לאמא ב50% הנחה - תקף עד 14.5

חבילת פרחים מלאכותיים ב50% הנחה - תקף עד 11.5

2 מסגרות לתמונה ב60% הנחה - תקף עד 7.5

שעון חכם ב75% הנחה - תקף עד 1.5

מנורות LED לקיר\תקרה (זרם החשמל מתאים לארץ) ב50% הנחה - תקף עד 21.5

בגדי קיץ לילדים ב70% הנחה - תקף עד 3.5

בגדים לתינוקות ב65% הנחה - תקף עד 4.5

בגדים לילדים ב70% הנחה (חלקם עם משלוח חינם) תקף עד 4.5

מאיר 4134

משתמש מקצוען
בעמוד המוצר כתוב אם יש עליו הנחת פריים (ולא ידוע לי שבארץ יש נפק"מ לגבי מהירות המשלוח לבעלי פריים)

@אילה ג

בעצם לגבי המשלוח ייתכן שטעיתי, כי לפני חודש ראיתי מוצר שהיה עליו הנחת פריים (זה היה שחמט ובמחיר רגיל הוא עלה 30$ ובהנחת פריים 20$) ונרשמתי למנוי פריים, ותוך שבוע בדיוק המוצר הגיע אלי, אך לעומת זאת במהלך החודש בצעתי קנייה נוספת ולה לקח שבועיים להגיע, כך שאין לי תשובה ברורה.

(אגב, למי שקונה הרבה מומלץ שיהיה לו לפחות שני חשבונות באמזון, כדי שיוכל לממש מעל לפעם בשנה את המבצע של הפריים חודש חינם, וכן שיוכל לקנות מוצר קופון פעמיים במקרה הצורך)

וסתם לידיעה נוספת, לחברי פריים יש אפשרות להעניק לאנשים נוספים את התנאים האלה, בתקופת החברות שלכם, וגם אם שוכחים לבטל את הפריים עד אחרי סוף החודש, אמזון מחזירה את התשלום העוקב במקרה שמגדרים במהלך ביטול הפריים שהביטול יהיה מיידי.

לילי 1

משתמש מקצוען
@אילה ג

בעצם לגבי המשלוח ייתכן שטעיתי, כי לפני חודש ראיתי מוצר שהיה עליו הנחת פריים (זה היה שחמט ובמחיר רגיל הוא עלה 30$ ובהנחת פריים 20$) ונרשמתי למנוי פריים, ותוך שבוע בדיוק המוצר הגיע אלי, אך לעומת זאת במהלך החודש בצעתי קנייה נוספת ולה לקח שבועיים להגיע, כך שאין לי תשובה ברורה.

(אגב, למי שקונה הרבה מומלץ שיהיה לו לפחות שני חשבונות באמזון, כדי שיוכל לממש מעל לפעם בשנה את המבצע של הפריים חודש חינם, וכן שיוכל לקנות מוצר קופון פעמיים במקרה הצורך)

וסתם לידיעה נוספת, לחברי פריים יש אפשרות להעניק לאנשים נוספים את התנאים האלה, בתקופת החברות שלכם, וגם אם שוכחים לבטל את הפריים עד אחרי סוף החודש, אמזון מחזירה את התשלום העוקב במקרה שמגדרים במהלך ביטול הפריים שהביטול יהיה מיידי.
יש לכם מושג מה קרה עם אמזון סמייל?

ולגבי מהירות שילוח- עניין של מזל.
עשיתי בחודש האחרון כמה משלוחים
לשתיים מתוכם לקח עשרה ימים רק לצאת.
משלוח מה15 באפריל הגיע רק אתמול לארץ
משלוח מה18 באפריל ומשלוח מה24 נמצאים בערך באותו מצב

דן חסכן

משתמש חדש
מי שרוצה להתחבר לקבוצה של דילים שווים של אמאזון לשלוח מייל amazol856 בג'ימייל, לקבוצת הגברים שלחו את הספרה 1 לקבוצת הנשים שלחו את הספרה 2

למשל שלחו טבעת האיקס המבוקשת משובצת יהלומי מעבדה moissanite עשויים מכסף סטרלינג 925 וציפוי זהב צהוב. האיכות הטובה גורמת לו להחזיק מעמד לכל החיים, חזק ועמיד. אבני המויסניט נראות כמו יהלומים אמיתיים. רק 20.5$ (כ-75 ₪ ) יש להזין קופון: 5BKQG9O3 ולסמן קופון הנחה תוסיפו מוצר ב-4$ וקבלו שילוח חינם עד הבית תהנו: https://amzn.to/3LgMrca

מאיר 4134

משתמש מקצוען

A052

משתמש סופר מקצוען
יש הטבה כל חודש ללקוחות מסטרכרד, 10% הנחה.
ב10 לחודש מ10 בבוקר עד גמר המלאי (בדר"כ נגמר מהר מאד).

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

A052

משתמש סופר מקצוען
לא ניתן לחסוך את זה, זה אכן המכס.
אם בפועל לא יגבו אותו זה יחזור אליכם, ולכן זה מוגדר פיקדון.

מה כוונתכם בהגבלה מעל 150$?
המכס מתחיל מ75$.

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה כוונתכם בהגבלה מעל 150$?
המכס מתחיל מ75$.
אז אם מדובר במוצר אחד שעולה 150$ אין לי איך לפצל וכדו' אלא רק לשלם את המכס, נכון?
והאם מגיע עם שליח עד הבית?

A052

משתמש סופר מקצוען
אכן אין איך לפצל.
אמור להגיע עד הבית, תלוי בצורת השילוח.

stst

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש איזה קופון זמין לאמזון?

דן חסכן

משתמש חדש
מי שרוצה להתחבר לקבוצה של דילים שווים של אמאזון לשלוח מייל @amazol856 ג'ימייל, לקבוצת הגברים שלחו את הספרה 1 לקבוצת הנשים שלחו את הספרה 2

למשל שלחו טבעת האיקס המבוקשת משובצת יהלומי מעבדה moissanite עשויים מכסף סטרלינג 925 וציפוי זהב צהוב. האיכות הטובה גורמת לו להחזיק מעמד לכל החיים, חזק ועמיד. אבני המויסניט נראות כמו יהלומים אמיתיים. רק 20.5$ (כ-75 ₪ ) יש להזין קופון: 5BKQG9O3 ולסמן קופון הנחה תוסיפו מוצר ב-4$ וקבלו שילוח חינם עד הבית תהנו: https://amzn.to/3LgMrca

חתימה

beedebi

משתמש פעיל
לגבי ההמלצות על מוצרי חשמל, שימו לב שמוצרי החשמל בארה"ב אינם תואמים לארץ.
לתשומת ליבך: מוצרים עם תקעים חשמליים מיועדים לשימוש בארה"ב. שקעים ומתח חשמלי נבדלים ברחבי העולם ומוצר זה עשוי לדרוש מתאם או ממיר לשימוש במדינת היעד שלך. נא לבדוק תאימות לפני הרכישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה