אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

ברכה וישועה

משתמש פעיל
כן את יכולה
ויכולה גם מכמה מוכרים
אם רשום שזה מעל 38 שח משלוח חינם זה יצטבר לך ותראי את זה בקופה
תודה גדולה
אבל הבעיה היא שמתי שני לוחצת לעשות קניה זה עושה לי רק את הקנה הספציפית שאני רוצה וא את כל מה שהכנסתי לעגלה

טורינו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חבילה עם קידומת LP מאיזה חב שליחויות מגיעה?
מופיע לי שהחבילה זמינה לאיסוף.
לא קיבלתי עדכון למייל
איך אני יודעת מאיפה לקחת אותה?
אודה לעזרה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

r&k

משתמש רשום
יש לי חבילה מעלי אקספרס בדואר במיון כבר מעל שבוע כמה זמן זה לוקח בד"כ עד שזה עובר למסירה?
יש משהו לעשות כדי לזרז את זה?

ברכה וישועה

משתמש פעיל
שאלה !
אני רוצה לקנות ווילון בשני גדלים אצל אותו מוכר [וכן בשני צבעים] האם יש אפשרות לקנות את הווילון במשלוח אחד או שצריך לשלם על שני משלוחים בנפרד כי מיד זה לוקח אותי לתשלום תודה

r120

משתמש חדש
מנוי פרימיום
האם זה נכון שבגלל המלחמה כמעט לכל המוצרים יש עלות משלוח ?
אם כן זה מאד משמעותי ומוריד את הכדאיות של הקניה הרבה פעמים

עפולאיי

משתמש צעיר
צריך עזרתכם - הזמנתי משהו שכבר שבועיים ממתין למשלוח (בתהליך עיבוד) והיום שזה היה היום האחרון שהוא יכול לשלוח זה עבר ל'נשלח' אבל שם כותב לי שעוד לא נשלח ואני צריך לחכות 75 יום ואם אז לא ישלח אני יוכל לפתוח סכסוך.
מה לעשות???(זה 447 דולר!!!)
אני לא ככ מזמין מאלי ולא מכיר את הפרוצדורה וזה קצת מלחיץ...

אלישבע ד

משתמש צעיר
שאלה
הזמנתי תאורה שעלותה היא 108$ והמוכר הוריד מחיר ל- 70$ (כך סיכמנו ביננו, ולטענתו הוא אכן ביצע זאת ואף שלח לי תמונה שכביכול מוכיחה זאת, מצורף)
אלא שזה כן משום מה מתעכב במס, ודורשים שאני אשלם,
השאלה איך אני יודעת האם באמת הוא שינה או לא, ואם הוא שינה איך יודעים במכס את המחיר המדויק של העיסקה ביננו?
תודה מראש לכולם
@הכלבויניק @ללי.ללי
@פנינה ריימונד

1708347570785.png
1708347570785.png

נערך לאחרונה ב:

ברכה וישועה

משתמש פעיל
שאלה !
אני רוצה לקנות ווילון בשני גדלים אצל אותו מוכר [וכן בשני צבעים] האם יש אפשרות לקנות את הווילון במשלוח אחד או שצריך לשלם על שני משלוחים בנפרד כי מיד זה לוקח אותי לתשלום תודה
האם אף אחד לא יודע תשובה לשאלה פשוטה זו, זה שאלה מאוד מאוד שכיחה. רוצים לקנות מאותו ממוכר דבר בשני מידות או שני צבעים תודה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
האם אף אחד לא יודע תשובה לשאלה פשוטה זו, זה שאלה מאוד מאוד שכיחה. רוצים לקנות מאותו ממוכר דבר בשני מידות או שני צבעים תודה
לכל מוצר צריך לשלם משלוח אם רשום. המחיר של המשלוח הוא דבר אקראי, צריך לחשב את המכלול. לרוב אפשר למצוא אותו מוצר בלי משלוח ומחיר מוצר יקר יותר.
כמו מוצר שעולה 20 ש"ח, משלוח 16 ש"ח. סה"כ 36 ש"ח
או קישור אחר לאותו מוצר, המוצר יעלה 28 ש"ח, משלוח 8 ש"ח..

אם יש קופונים, שווה לחפש מוצר בלי הרבה משלוח אפילו אם המוצר בעצמו יקר יותר כי הקופונים מורידים רק מהמוצר ולא מהמשלוח.

אלישבע ד

משתמש צעיר
שאלה
הזמנתי תאורה שעלותה היא 108$ והמוכר הוריד מחיר ל- 70$ (כך סיכמנו ביננו, ולטענתו הוא אכן ביצע זאת ואף שלח לי תמונה שכביכול מוכיחה זאת, מצורף)
אלא שזה כן משום מה מתעכב במס, ודורשים שאני אשלם,
השאלה איך אני יודעת האם באמת הוא שינה או לא, ואם הוא שינה איך יודעים במכס את המחיר המדויק של העיסקה ביננו?
תודה מראש לכולם
@הכלבויניק @ללי.ללי
@פנינה ריימונד

צפה בקובץ המצורף 1581099צפה בקובץ המצורף 1581099
יש למישהו תשובה? זה די לחוץ לי...
בבקשה...

חודו של כל

משתמש פעיל
איך אני מחזיר מוצר? יש לי זכאות להחזר חינם. אבל הוא כותב לי שצריך להחזיר את המצור ואז לקבל את ההחזר.
איך עושים את זה? מי משלם על זה?

למה מה קרה?

משתמש פעיל
איך אני מחזיר מוצר? יש לי זכאות להחזר חינם. אבל הוא כותב לי שצריך להחזיר את המצור ואז לקבל את ההחזר.
רציתי ליידע אותכם במשהו חשוב!!!
לאחרונה התווסף באלי אקספרס מוצרים של "צ'ויס" - יש להם המון מעלות אבל בעיני הכי חשוב זה אפשרות להחזרות חינם, אני לא תיירת שם ומזמינה המוןןןן (מעל 200 מוצרים בחודש האחרון...)
במסגרת ההחזרות חינם גם אם המוצר הגיע תקול ורוצים החזר חלקי האתר מנפיק אוטומטי תווית החזרה, כמובן שלרוב הדברים זה מאוד שווה.
אבל יש אבל, בזמן האחרון האתר לא הנפיק לי תווית החזרה בשום דרך, יצרתי קשר עם לפחות 5 חנויות ויותר מ-10 נציגי שירות עד שהתברר לי שההחזרות חינם מוגבלות, כן- מוגבלות.
לא יצא לי לדעת בדיוק מהי ההגבלה האם היא כמות החזרות מסויימת, או משהו אחר אבל למעשה צריך לדעת את זה.
אז אם אתם מזמינים על דעת שמקסימום נחזיר או אפילו אם אתם מחזירים מוצר קטן שסתם בסוף לא בא לכם תדעו שזה יבוא בסוף על חשבונכם...
מקווה שעזרתי,
קניות טובות
מבירורים נוספים שעשיתי עלה שזה בעיה כללית באלי אקספרס, גם למי שלא החזיר הרבה מוצרים
כדאי לשים לב, בעז"ה כשהתקלה תתוקן אעדכן

למה מה קרה?

משתמש פעיל
יש למישהו תשובה? זה די לחוץ לי...
בבקשה...
ברמת הרעיון, גם מוצר שהיה עליו הנחה למתחת 75 דולר חייב במס,
אז אולי המוכר רשם שזה כולל הנחה, ואולי בכלל שילמת בשקלים וכרגע זה עובר את ה75 דולר
בכל מקרה תיצרי קשר עם מי שדורש את התשלום ותבררי מדוע זה מעוכב

r120

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אשמח לדעת האם זה נכון שזמן הגעת משלוחיפם התארכה מאד בגלל המלחמה וגם כמעט תמיד יש דמי משלוח ?

חודו של כל

משתמש פעיל
מבירורים נוספים שעשיתי עלה שזה בעיה כללית באלי אקספרס, גם למי שלא החזיר הרבה מוצרים
כדאי לשים לב, בעז"ה כשהתקלה תתוקן אעדכן
זה ההפעם הראשונה שאני רוהצ להחזיר, והמוכר אמר לי (או שזה היה ישרות לקוחות אין לי מושג) שאני אשלח על חשבוני והוא יתן לי זיכוי בקופון.

לא לפרסום

משתמש פעיל
זה ההפעם הראשונה שאני רוהצ להחזיר, והמוכר אמר לי (או שזה היה ישרות לקוחות אין לי מושג) שאני אשלח על חשבוני והוא יתן לי זיכוי בקופון.
או שאני לא הבנתי או שאתה לא הבנת או שהמוכר מנסה לקמבן.....
אם יש לך החזרה חינם המוכר אמור להפיק לך דף החזר[כמו שהיה פעם מכתבים בארץ בקופות הצדקה שהמקבל שילם עליהם]ולא שאתה משלם והוא נותן קופון....את הדף עם הכתובת עליו אתה מדביק על החבילה ושם בדואר בדרך כלל..
אם המוכר מתעקש פשוט תפתח סכסוך ואז תקבל את הדף החזר....
המוכר כן צודק שקודם אתה שולח ואז אחרי כמה ימים כנראה שמגיע לנקודת ביקורת...אולי בודקים שהמוצר שלם ואז מחזירים את הכסף...אבל בשום פנים ואופן אתה לא משלם על המשלוח.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה