אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

בנצי שמעיה

משתמש פעיל
רציתי עכשיו לקנות כמה מוצרים אבל כשאני לוחץ על "קנו" בעגלת הקניות כתוב לי כך:
אתה יכול לרכוש עסקה אחת בלבד של משתמש חדש או בונוס או סופר מציעים אקספרס בכל פעם. אנא בחר בבחירה הסופית שלך כדי להמשיך. מתרגום גוגל.
מה זה אומר?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
רציתי עכשיו לקנות כמה מוצרים אבל כשאני לוחץ על "קנו" בעגלת הקניות כתוב לי כך:
אתה יכול לרכוש עסקה אחת בלבד של משתמש חדש או בונוס או סופר מציעים אקספרס בכל פעם. אנא בחר בבחירה הסופית שלך כדי להמשיך.
מה זה אומר?
שהכנסת כמה מוצרים בעלות של 0.01$.
האפשרות הזו היא במקום הקופון של 3$ למצטרפים חדשים, וניתן למימוש במוצר אחד בלבד.
(אגב, כבר כתבתי בעבר מספר פעמים מדוע לא מומלץ לקנות מוצר בסנט במקום לממש את הקופון עצמו).

בנצי שמעיה

משתמש פעיל
שהכנסת כמה מוצרים בעלות של 0.01$.
האפשרות הזו היא במקום הקופון של 3$ למצטרפים חדשים, וניתן למימוש במוצר אחד בלבד.
(אגב, כבר כתבתי בעבר מספר פעמים מדוע לא מומלץ לקנות מוצר בסנט במקום לממש את הקופון עצמו).
לא הבנתי.
עשיתי הזמנה על מוצרים של 9$, 2$, ו0.01$.
סה"כ 14.50$

אז מה אמור להיות הבעיה?
להוריד את המוצר של 0.01$?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עכשיו שמתי לב.
צריך לקנות בהזמנה הראשונה רק מוצר אחד?
ואפשר מיד אח"כ לעשות הזמנה שניה על שאר המוצרים?
כך מומלץ, בכדי לממש את הקופונים בצורה מיטבית.
זה לא כלל קבוע לכל הקופונים, בגדול זה תורה שלמה איזה קופונים יכולים לחול יחד, ואיך מנצלים הכי טוב, אבל לגבי הקופון הספציפי הזה, זו הדרך המומלצת.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עצה טובה!
שדיברנו עליה בעבר, מזכיר זאת שוב...

היום (שישי) הוא היום האחרון למבצעי הקיץ, הכוללים הנחות גדולות על מבחר עצום של מוצרים, וכן אפשרות הוזלה נוספת ע"י כמה סוגי קופונים (קופוני מוכר / 3$ על כל 30$ במוצרי ה'סופר דיל' / קוד קופון, ועוד).

אם יש לכם מוצרים שאתם מתלבטים האם לרכוש או לא, ומצאתם קוד קופון שיעשה לכם הוזלה משמעותית, תוכלו לבצע את הרכישה, להחיל את הקופון, ולבחור תשלום בפייפאל (או כל סוג תשלום אחר) ולא להשלים את ביצוע התשלום, כך המוצר יעבור לעמוד ההזמנות שלכם, ותוכלו לבטל או להשלים את הקניה בעוד איזה יומיים, עם אותו מחיר שתשיגו עכשיו עם הקופונים והמבצעים... כך ניתן להקפיא את המחיר על מוצרים שתבחרו.

ca1

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איך מגיעים לשירות לקוחות שלהם
סליחה על הבורות
אני פעם ראשונה מזמינה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ממוכרים שונים אבל באותה הזמנה
לא אמור לעלות מכס, עיינו כאן
ממוכר אחד - יש חשש, בד"כ הבדיקה במכס על הזמנות מאלי-אקספרס הם רנדומליות, תלוי בסוג המשלוח, ככה שלמרות שעל פי החוק ההזמנה אכן חייבת במס, סיכוי סביר בהחלט שלא תחויבו כי פשוט לא יבדקו את החבילה שלכם בדיוק.

יש המבקשים מהמוכר לכתוב סכום נמוך יותר, או לחשב את הסכום שמעבר ל75$ כעלות המשלוח, אך צריך לדעת שזה לא חוקי, ובד"כ זה גם לא משנה כי בהזמנות מאלי-אקספרס לא כתוב את עלות המשלוח על החבילה.

משני מוכרים שונים - עקרונית על פי החוק אינכם חייבים במס, ועד לאחרונה לא הייתה בעיה כלל.
בשנה האחרונה התחילו לאחד חבילות, ויש שטענו שחויבו בגלל זה במס, נשמע לי נדיר מאד, ואם זה יקרה, תוכלו מן הסתם לערער ולטעון שזה ממוכרים שונים.

קופיקס

משתמש רשום
@הכלבויניק
האם זה תקין שמשלוח שמעולם לא הגיע אלי ויש ע"ז אישור מדואר ישראל ומספר המעקב לא היה תקין ועכשיו זה כבר ברור שזה גם חזר שהם יחיזירו לי את הכסף בניכוי דמי משלוח שישאר עלי, אני אמורה לספוג את דמי הדואר על חבילה שמעולם לא קיבלתי ורק רצתי לדואר 5 פעמים לוודא שאין כזו חבילה... מבחינתם זה פסק הדין בלי ערעור.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@הכלבויניק
האם זה תקין שמשלוח שמעולם לא הגיע אלי ויש ע"ז אישור מדואר ישראל ומספר המעקב לא היה תקין ועכשיו זה כבר ברור שזה גם חזר שהם יחזירו לי את הכסף בניכוי דמי משלוח שישאר עלי, אני אמורה לספוג את דמי הדואר על חבילה שמעולם לא קיבלתי ורק רצתי לדואר 5 פעמים לוודא שאין כזו חבילה... מבחינתם זה פסק הדין בלי ערעור.
לא תקין. ההחזר על הזמנה שלא הגיעה אמור לכלול גם את דמי המשלוח ששולמו.

לפעמים יש לשופטים בסכסוך החלטה כזו, כפשרה, כגון במקרים שהם חושדים שיש בכם אשמה על אי לקיחת החבילה וכדו'. אך כאן שהבאתם הוכחה מספקת, אין סיבה כזו...

ניתן לערער על פסק דין, צריך לדעת שזה כאב ראש, ואם זה לא סכום משמעותי, תשקלו אם שווה לכם, כשהזיכוי בערעור לא מובטח...

in the focus

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
@הכלבויניק
קניתי לפני כ 4 חודשים ווקי טוקי ובמעקב היה כתוב

• 2021.03.01 15:42 (GMT-7): המשלוח נמצא בחברת השליחויות המקומית
  • 2021.03.01 15:42 (GMT-7): מוחזק ע"י המכס
בברור עם הדואר נודע לי שזה תקוע במכס ושאני אנסה לשחרר אבל מסתבר שלא אצליח כי לא מרשים להכניס מוצר זה לארץ
מלאתי את הטופסבמערכת מסלול וכמובן שלא אישרו
פתחתי סכסוך ושלחתי להם את האישור שהבקשה נדחתה, אחרי כחודש של הלוך ושוב שחררו את הכסף למוכר וטענו שזה לא אשמתם ולא קיבלתי שום החזר
זה מה שכתבו לי
We are really sorry for what has happened. We have tried our best to help you solve the problem. However, we cannot refund you without valid evidence. As no evidence to prove the exact detained reason, we have to release full payment to seller accordingly. Since the package is still in your local customs, we warmly suggest you finish customs clearance and collect the goods as soon as possible to avoid the package returned or destroyed. We apologize again for any inconvenience caused.
יש עדין מה לעשות???
תודה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@הכלבויניק

בברור עם הדואר נודע לי שזה תקוע במכס ושאני אנסה לשחרר אבל מסתבר שלא אצליח כי לא מרשים להכניס מוצר זה לארץ
מלאתי את הטופס במערכת מסלול וכמובן שלא אישרו
פתחתי סכסוך ושלחתי להם את האישור שהבקשה נדחתה, אחרי כחודש של הלוך ושוב שחררו את הכסף למוכר וטענו שזה לא אשמתם ולא קיבלתי שום החזר
זה מה שכתבו לי
We are really sorry for what has happened. We have tried our best to help you solve the problem. However, we cannot refund you without valid evidence. As no evidence to prove the exact detained reason, we have to release full payment to seller accordingly. Since the package is still in your local customs, we warmly suggest you finish customs clearance and collect the goods as soon as possible to avoid the package returned or destroyed. We apologize again for any inconvenience caused.
יש עדין מה לעשות???
תודה
לא נתקלתי אישית בבעיה הזו, מגיגול קטן מצאתי שיש אפשרות (אם עדיין לא ניסית) להגיש בקשה לאישור יבוא חד פעמי, ראה כאן אם זה משתלם בכלל (נשמע שלא...)

לגבי הסכסוך באלי-אקספרס, נשמע שהראיות לא סיפקו אותם, מרגיז ומעצבן, אבל איני יודע מה עוד ניתן לעשות. :(
אם המכס היו מחזירים את המוצר חזרה לשולח, עוד היה מה לדון על החזר, אבל כל עוד זה תקוע כאן, קשה להוכיח להם שאתה לא אשם בזה... אגב, על פי החוק הקונה צריך לוודא לפני הרכישה אם המוצר מותר ביבוא לארץ.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
@הכלבויניק

מלאתי את הטופסבמערכת מסלול וכמובן שלא אישרו
זה מה שכתבו לי
יש עדין מה לעשות???
תודה
מה הסיבה שאסור להכניס ווקי טוקי והאם יש עוד מוצרים שכדאי וחשוב לדעת עליהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה