התייעצות שאלה לנשים

מצב
הנושא נעול.

יצירתית301

משתמש רשום
שלום לכולן
אני רוצה להתייעץ עם מישהי שעשתה צינטור בנושא של פריון, המליצו לי על ד"ר דניאל טוגנרייך האם הוא מומלץ, מניסיון?
אם יש עוד המלצות או מידע על הנושא הזה מאוד אשמח

תמלול זריז

משתמש מקצוען
קצת לא נוח לענות בפורום הכללי.
בחכמת נשים יש הרבה מידע על זה, אם את מכירה מישהי שם אולי תנסי לבקש שיעבירו לך בע"פ את עיקרי הדברים (אסור להעתיק משם חומר כך שא"א להעביר לך, אבל אפשר להגיד לך בע"פ את המידע שנכתב שם פחות או יותר).

ממה שאני זוכרת היו הרבה שהמליצו על ד"ר טוגנדרייך בחום, לא זוכרת אם היו דיס המלצות. חושבת שקצת קשה להצליח לתפוס תור אליו.
פחות מתאים לי לכתוב מידע נוסף - ואני אגיד בסוגריים שעבורי עודף המידע היה מיותר וסתם מכניס לבהלה, אבל מצד שני לפעמים הוא יכול להועיל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה