עיצוב שאלה למעצבות פנים

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
האם המטבח הזה נקרא חלל אחד או שהוא נקרא חלל מחולק (או במילים אחרות -2 חללים: מטבח ופינת אוכל.)
אציין שמהעמוד עד לארונות משמאל מתוכנן רק דלפק שיש ברוחב 40.
תודה מראש לכל מי שיכריע: כן מחולק או לא מחולק.:sneaky:

קבצים מצורפים

• מטבח.pdf
    KB 10.1 · צפיות: 64

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
1.ממליצה לך לעלות פתוח
2.מה זה משנה איך זה נקרא?
כל עוש זה משרת לך את המטרה והצרכים , לא משנה השם.

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל פתוח פרוג.JPG

קבצים מצורפים

• פרוג.JPG
    פרוג.JPG
    KB 44.4 · צפיות: 18

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לענין השאלה-
בגדול זה מרגיש יותר כמו שני חללים
בעיקר בגלל האי שכמו חוצה את החלל

אם זה תוכנית המטבח יש לי כמה הערות חשובות (כמו משטחי עבודה עיקריים קטנים מידי, משטח לא נגיש בפינה מעבר לארון ועוד)

-למה האי בעומק מופחת?
זה עמוד וקולטן צמודים? שהאי יהיה בעומק של שניהם יחד, נראה יותר טוב

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מסכימה עם כל מילה שנכתבה וישר כח על התגובה. רק רציתי לדעת שאני חושבת נכון.
כי זו שביקשה את עזרתי ויעוץ שלי על המטבח (לא תכנון שלי) לא נטתה לקבל את דעתי.
היא ציינה באזני שנראה לה שחסר מקום בתוכנית שקיבלה וגם רצתה כיריים נוספים לחלבי וגם תמי 4 לחלבי וכו' וכו'
אז שלחתי לה את השרטוט המצורף (תכנון שלי)והיא אמרה שמה פתאום אני מחלקת לה את המטבח המרווח ל 2.
כמה שטענתי שהוא כבר מחולק ל2 חללים לא עזר.:rolleyes:
ועכשיו אודה לך אם תלמדי אותי איך מעלים לפה פתוח. וסליחה על הבורות.
בקשר לאי את צודקת כמובן ,סליחה. צרפתי שרטוט גדול יותר להראות שיש תוכנית עתידית לממ"ד עם קיר הדף מה שמונע את הרחבת דלפק שיש לכל אורכו.

קבצים מצורפים

• מטבח ה.pdf
    KB 20.9 · צפיות: 48
נערך לאחרונה ב:

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

styehoshua

משתמש מקצוען
לא קשור לשאלה אבל יש לי מטבח במבנה דומה ויש לי אי שהעמוד הוא הפינה שלו ויש כניסה למיטבח משתי צידי האי
מקווה שהובנתי.
אני אישית מרגישה שהמטבח מופרד וזה נעים לי לחשוב כך כל אחד יכול להסתכל על זה אחרת וכנראה תלוי גם מאיזה כיוון מגעים לאזור הזה מאחורי המטבח או מולו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה