שאלה חשבות שכר והנה"ח או גם וגם

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
שואל בשביל אישתי

יש לי ניסיון של שנתיים וחצי בחשבות שכר.
למדתי גם הנהלת חשבונות 3 סוגים אבל לא נגעתי בכך בעבודה
עכשיו אני רוצה לחפש עבודה, ואני מתלבטת אם יש עניין לחפש עבודה שכוללת גם הנהלת חשבונות.
כי הפער בין הנסיון שצברתי בחשבות שכר להנהלת חשבונות הוא גדול

עד מתי

משתמש מקצוען
שואל בשביל אישתי

יש לי ניסיון של שנתיים וחצי בחשבות שכר.
למדתי גם הנהלת חשבונות 3 סוגים אבל לא נגעתי בכך בעבודה
עכשיו אני רוצה לחפש עבודה, ואני מתלבטת אם יש עניין לחפש עבודה שכוללת גם הנהלת חשבונות.
כי הפער בין הנסיון שצברתי בחשבות שכר להנהלת חשבונות הוא גדול
תלוי לאן רוצה להתקדם
אם המטרה להתקדם למשרה של מנה"ח יחידה בחברה שעושה כמובן גם שכר אז בהחלט כדאי לה למצוא עבודה שתכניס אותה לעניינים בהנה"ח
שכר של מנה"ח בכירה או יחידה בחברה באזור 15 פלוס מינוס ( תלוי בחברה ובוותק)
אם המטרה כרגע למצוא עבודה רק בחשבות שכר גם אפשר למצוא משרה טובה באזור ה 12 ( כמובן שיש גם יותר וגם פחות) , אבל זה במקומות גדולים שמחזיקים מחלקה של שכר נפרדת ( קצת מגביל את החיפוש)
נ.ב - מה שכתבתי זה שכר ל 7 שעות , מהיכרות בשטח עם עשרות מנה"ח וחשבות שכר

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
תלוי לאן רוצה להתקדם
אם המטרה להתקדם למשרה של מנה"ח יחידה בחברה שעושה כמובן גם שכר אז בהחלט כדאי לה למצוא עבודה שתכניס אותה לעניינים בהנה"ח
שכר של מנה"ח בכירה או יחידה בחברה באזור 15 פלוס מינוס ( תלוי בחברה ובוותק)
אם המטרה כרגע למצוא עבודה רק בחשבות שכר גם אפשר למצוא משרה טובה באזור ה 12 ( כמובן שיש גם יותר וגם פחות) , אבל זה במקומות גדולים שמחזיקים מחלקה של שכר נפרדת ( קצת מגביל את החיפוש)
נ.ב - מה שכתבתי זה שכר ל 7 שעות , מהיכרות בשטח עם עשרות מנה"ח וחשבות שכר
תודה.

א.לגבי ה12 אלף שאמרת על החשבות שכר האם אתה מתכוון עכשיו ,או בעתיד?

ב.בסופו של דבר איפה השכר יהיה גבוה יותר,בחשבות שכר לבד או משולב של שניהם?

עד מתי

משתמש מקצוען
תודה.

א.לגבי ה12 אלף שאמרת על החשבות שכר האם אתה מתכוון עכשיו ,או בעתיד?

ב.בסופו של דבר איפה השכר יהיה גבוה יותר,בחשבות שכר לבד או משולב של שניהם?
דבר ראשון זה את ולא אתה
א. במרכז אפשר למצוא משרה כזו גם עם נסיון של 3 -4 שנים
ב. ברור שנסיון טוב בשניהם יתן לה יותר אופציות ויותר אפשרויות קידום במגוון משרות
אני דוגלת בשיטה שהשנים הראשונות נועדו לצבור כמה שיותר נסיון וידע
גם על חשבון נוחות ושכר גבוה יותר במקום שפחות נותן נסיון טוב

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
ברוב המקומות הנה"ח וחשבות שכר הולכים יחד, וכדאי לצבור נסיון גם בתחום של הנה"ח.
אם אישתי למדה את המקצוע לפני 3-4 שנים
ולא התמקצעה בו כלל
בעוד שבחשיבות שכר יש לה ניסיון של כבר -כ3- שנים

האם המקומות עבודה ירצו אחת ללא ניסיון כלל שלמדה את החומר מזמן

וכן גם לגבי השכר -מה פוטנציאל השכר במידה וכן תחליט לשלב בין השניים?(כאשר כרגע יש לה 0 ניסיון כנ"ל)

*אנחנו מאזור המרכז

ראש ישר

משתמש פעיל
אני לא חושבת שזה שהיא למדה את החומר לפני 4 שנים אמור להשפיע.
בלי ניסיון זה קצת בעייתי בתחום (אולי כמו בכל תחום), אבל צוברים נסיון מאוד מהר, עניין של כמה חודשים והיא יכולה כבר להרגיש עם נסיון וידע - וכמובן לעדכן בהתאם אל קורות החיים

פ.נ

משתמש מקצוען
אני לא חושבת שזה שהיא למדה את החומר לפני 4 שנים אמור להשפיע.
בלי ניסיון זה קצת בעייתי בתחום (אולי כמו בכל תחום), אבל צוברים נסיון מאוד מהר, עניין של כמה חודשים והיא יכולה כבר להרגיש עם נסיון וידע - וכמובן לעדכן בהתאם אל קורות החיים
כל מילה
צריך להיתמקד בעיקר בניסיון
תעודה לא מקנה לך משהו...
מעסיק יעדיף אחת שיש לה נסיון על פני אחת שיש לה תעודה ואין לה נסיון

עד מתי

משתמש מקצוען
אם אישתי למדה את המקצוע לפני 3-4 שנים
ולא התמקצעה בו כלל
בעוד שבחשיבות שכר יש לה ניסיון של כבר -כ3- שנים

האם המקומות עבודה ירצו אחת ללא ניסיון כלל שלמדה את החומר מזמן

וכן גם לגבי השכר -מה פוטנציאל השכר במידה וכן תחליט לשלב בין השניים?(כאשר כרגע יש לה 0 ניסיון כנ"ל)

*אנחנו מאזור המרכז
אני הייתי ממליצה לה לחפש מקום שרוצה משהיא עם נסיון בשכר ( שתהיה מתוגמלת יפה על הידע והניסיון שלה ) ולבקש שיתנו לה לעזור בהנה"ח , בד"כ בימים של המע"מ יש לחץ ועומס שתמיד שמחים ליד נוספת ( וזה ימים שכבר הלחץ של השכר נרגע) וככה לצבור נסיון , להגדיל ראש ולחפש בכל הזדמנות מה עוד היא יכולה לעשות ( זה מפתה לפעמים שיש ימים רגועים לשוטט קצת באתרי קניות או להתכתב עם חברות אבל אם במקום זה תיגש ותבקש אם יש משהו שהיא יכולה לעזור , בטוחה שתצליח לצבור נסיון ידע וגם יעריכו אותה מאד)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה