שאלה באנגולר

שלוות נפש

משתמש פעיל
היי צהרים טובים
אני מנסה לקבל ערך מINPUT לתוך משתנה ב TS ולהדפיס אותו בקונסול ולא הולך מצרפת קטעי קוד רלוונטים אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי -- תודה!!
HTML:
1633875683305.png

TS:
1633875791361.png

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד

תנסו להכניס את כל מה שמעבר ל= לתוך הקונסול - כלומר: להדפיס אותו עצמו ולא להשתמש בעוד משתנה באמצע.
הסבר: יכול להיות שזה לוקח לו קצת זמן תגובה.

נ.ב. להבא, עדיף לצרף קוד ולא תמונות.

devMode

משתמש פעיל
הערך TD1 אינו אובייקט אלא מחרוזת, לכן לא צריך להדפיס

קוד:
console.log(this.TD1.value)

אלא כך
קוד:
console.log(this.TD1)

DW

משתמש פעיל
אולי להדפיס לקונסול את this.secondFormGroup?

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה באמת נותן את האובייקט
עכשיו בשביל לגשת לערך ניסיתי לעשות this.secondFormGroup.value וזה נותן ש secondCtrl שווה למחרוזת ריקה :(
מה כתבת לקונסול עכשיו?
תנסה לגשת
this.secondFormGroup.controls['secondCtrl'].value

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מה שכתבתי this.secondFormGroup.value

שאני כותבת את זה זה נותן לי בקונסול שורה ריקה
יכול להיות שלא נכנס לי שום ערך??
כנראה הvaule ריק הייתי מנסה להוסיף האזנה לארוע לראות אם מגיע לשם בכלל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה