קורונה רשימת היישיובים שיוטל בהם עוצר הלילה

בשביל השמחה

משתמש מקצוען
רשימת היישובים המלאה עליהם יוטל עוצר לילי מהשעה 19:00‎: אבו סנאן, אום אל-פחם, אלעד, בוקעאתא, בית שמש, בני ברק, נג'ידאת, בקעה אל-גרביה, ג'וליס, ג'לג'וליה, ג'ת, דליית אל-כרמל, אבתאן, טייבה, טירה, יפיע, כסרא, כפר ברא, כפר מנדא, כפר קאסם (למעט אזורי התעשייה "לב הארץ" ו"נוף הארץ"), כפר קרע, לקיה, מעלה עירון, נצרת, נתיבות, עין מאהל, עספיא, ערערה, פוריידיס, קלנסווה, ריינה, רכסים, שכונות נאות יצחק רבין ונאות הנביאים בעיר שדרות, שפרע, מושירפה וסאלם.
בירושלים: השכונות כפר עקב, בית חנינא, רמת שלמה, רמות, א-טור, עיסאוויה, ענתא, מחנה פליטים שועאפט וסנהדריה. באילת: שכונת שחמון. באשדוד: שכונות ג', ז' ו-ח'. באשקלון: שכונות מצפה ברנע, גני ברנע, נאות ברנע, גבעת ציון וכרמי ציון
הערים מודיעין עילית וביתר עילית יחול עליהם הסגר בצו אלוף ולא בישיבת הממשלה מכיוון שהם מחוץ לקו הירוק. (המיטב)

AyalaL

משתמש פעיל
D I G I T A L
תודה רבה
ומה בענין בית ספר? גנים? יש מידע??

בשביל השמחה

משתמש מקצוען
בתום סאגה מתמשכת מאז סוף שבוע שעבר, שרי הוועדה החליטו על הטלת הגבלות על ערים שיכנסו לתוקף החל מהערב ב-19:00 ויהיו מידי לילה למשך שבוע עד השעה 05:00 בהן תיאסר יציאה מהבית עד 500 מטר לצד סגירת מערכות הלימוד.

ברשימה המלאה שהוגשה וצפויה לקבל בשעות הקרובות את אישור הממשלה:

הערים: בני ברק, אלעד, ביתר.

שכונות בבית שמש: א׳, ג׳ ונחלה ומנוחה.

רובעים ג׳ ז׳ וח׳ באשדוד.

יצויין כי הבוקר התווספו גם השכונות הירושלמיות הוותיקות: רמת שלמה, רמות, סנהדריה. וכמו כן גם הישוב רכסים.

בנוסף, רשימת הערים העדכנית כוללת את: אבו סנאן, אום אל-פחם, שכונת שחמון שבאילת, שכונות באשקלון, בוקעאתא, בעיינה נג'ידאת, בקעה אל גרביה, ג'וליס, ג'לג'וליה, ג'ת, דאלית אל-כרמל, זמר, טייבה, טירה, יפיע, כסרא-סמיע, כפר ברא, כפר מנדא, כפר קאסם, כפר קרע, לקיה, מעלה עירון, נצרת, נתיבות, עין מאהל, עספיא, ערערה, פוריידיס, קלנסווה, ריינה, שכונות נאות יצחק רבין ונאות הנביאים בעיר שדרות ושפרעם.

ההגבלות שיוטלו:

איסור יציאה מהבתים החל מהשעה 19:00 עד 05:00, תושבים יורשו לצאת עד 500 מטר מהבית או ליציאה חיונית לרופא או לסופר.

סגירת מוסדות החינוך מלבד החינוך המיוחד.

כל החנויות מלבד חנויות מזון ובתי מרקחת יסגרו בכל ערב החל מהשעה 19:00.

כמו כן ברגע האחרון כמה מהערים החרדיות שהיו ברשימה המקורית הוסרו, ובכך ימנעו בשלב הזה מההגבלות, בהן הערים: מודיעין עילית, המועצה קריית יערים וכן הישוב עמנואל. אחרי שכולם נאבקו בימים האחרונים מול משרד הבריאות כדי להימנע מהגבלות במערכת החינוך ופגיעה בפעילות הסדירה של התושבים (בחדרי)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
מעניין שעל אשדוד יכלו להטיל סגר בשכונות, על אילת שכונה אחת, ובני ברק - כל העיר?? למה אי אפשר להטיל עוצר על שכונה שתיים בתוך העיר?

יערת הדבש

משתמש פעיל
אם אין לימודים זה עוול שאין לו מחיר.
ילדים הם לא שק תפוחי אדמה.

ובכלל, אני סקפטית מאד לגבי התועלת של הסגר לעומת המחיר שנשלם.
לא מאמינה שהתוצאה תהיה ירידה משמעותית בתחלואה.
ברור שזה לא יעזור להורדת התחלואה....
יש ספק בכלל??

מצליחה

משתמש מקצוען
ונחלה ומנוחה.
לא מבינה את זה!
אין שם כמעט חולים.
לי זה מרגיש, שעליזה בלוך הגיעה לשימוע, ורצו להכניס את כל בית שמש,
והיא התנגדה (יש גם חילונים, מה הם אשמים?)
אז היא הציעה פשרה, אני אתן לכם את הקריה החרדית, רמה א', ורמה ג'
ונסגור ענין, טוב???
פושעים כולם!!!!
וגם, מה הענין בבתי הספר?
חיידרים - יש
כוללים - יש
ישיבות - יש
גנים - יש
מעונות - יש
חנו"מ - יש
רק בתי ספר של החינוך העצמאי מכיתות א' ועד ח' - הם כל הסיפור, והבנות הללו הן מקור ההדבקות!!!!!

יערת הדבש

משתמש פעיל
לא מבינה את זה!
אין שם כמעט חולים.
ונסגור ענין, טוב???
פושעים כולם!!!!
וגם, מה הענין בבתי הספר?
חיידרים - יש
כוללים - יש
ישיבות - יש
גנים - יש
מעונות - יש
חנו"מ - יש
רק בתי ספר של החינוך העצמאי מכיתות א' ועד ח' - הם כל הסיפור, והבנות הללו הן מקור ההדבקות!!!!!
שום פשרה...
ברמה ב' הם לא נבדקים וממילא רק א' וג' הפריירים היחידים....

בשביל השמחה

משתמש מקצוען
לא מבינה את זה!
אין שם כמעט חולים.
ונסגור ענין, טוב???
פושעים כולם!!!!
וגם, מה הענין בבתי הספר?
חיידרים - יש
כוללים - יש
ישיבות - יש
גנים - יש
מעונות - יש
חנו"מ - יש
זה הולך לפי אחוז ההצבעה בבחירות לכנסת
רמה א' וג' אחוז הצבעה גבוה
קריה חרדית אחוז הצבעה בינוני (לכן זה נוסף ברגע האחרון)
רמה ב' וחפציבה אחוז הצבעה נמוך (לכן אין סגר לילי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה