מידע שימושי רפורמת החשמל יוצא לדרך שבוע הבא

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אשמח להסבר. משהו התבלבל לי.
לא הבנתי איך זה יוצא לדרך רק עכשיו
הרי אתה משווק את זה כבר כמה חודשים?
או שזה משהו אחר?
עד עכשיו היה חייב מונה חכם. עכשיו לא חייב מונה חכם. מצד שני, עכשיו מוגבלים רק למסלול עם הנחה מסויימת ולא מסלולי השעות, כי אם אין מונה אז אי אפשר לדעת מתי השתמשת

נמבר וואן

משתמש פעיל
עד עכשיו היה חייב מונה חכם. עכשיו לא חייב מונה חכם. מצד שני, עכשיו מוגבלים רק למסלול עם הנחה מסויימת ולא מסלולי השעות, כי אם אין מונה אז אי אפשר לדעת מתי השתמשת
כבר כמה חודשים הוא אומר שלא חייב מונה חכם.

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יצא בסלקום על חודש 26.80. זה פחות או יותר מחברת חשמל או בדיוק?
תאמין שמאוד קשה לחשב את הסכום המדוייק כי גם בחברת חשמל מצאתי אי אלו אי דיוקים בעניין
תכליס תלוי איזה ספקיש לך?

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

עורכת קליפים

משתמש פעיל
לא בדיוק הבנתי,
המחיר יעלה אצלכם ב2-3 ש"ח אבל עליו יש הנחה של 7%?
אזמה תכלס יוצאת ההנחה אחרי כל הקיזוזים?
ומה אם יש תקלה בחשמל? לפי איך שאני מכירה מאינטרנט של בזק כשמתחילים לשתף כמה חברות, אם יש תקלה כל חברה זורקת את התקלה על החברה השניה והלקוח נשאר עם לשון בחוץ,
וגם מה הקשר היתר עסקה לזה?
ועוד משהו, איך אני יכולה לחשב את ההנחה שלי?לבדוק בחשבונית כמה שילמתי בחודשיים האחרונים ועל זה להוסיף 3 ש"ח ואחר כך לחשב הנחה של 7% ?

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש שני דברים שמשלמים בחשבון חשמל
1. הוא הצריכה כלומר כמה שאתה משתמש
2. תשלום קבוע וזה על אספקת התשתיות שזה אתה משלם גם כאשר אתה לא מפעיל כלל את החשמל

ההנחה של כל החברות הוא על החלק הראשון שזה הצריכה כי על התשתיות כולם משלמים את זה לחברת חשמל,
בחברה שלנו החשוב יוצא יותר ב2.5 ש"ח בערך

ומה אם יש תקלה בחשמל? לפי איך שאני מכירה מאינטרנט של בזק כשמתחילים לשתף כמה חברות, אם יש תקלה כל חברה זורקת את התקלה על החברה השניה והלקוח נשאר עם לשון בחוץ,
לכן המדינה הקימה את חברת נוגה שאמורה לפקח על התחרות ועל השירות
וגם מה הקשר היתר עסקה לזה?
ועוד משהו, איך אני יכולה לחשב את ההנחה שלי?לבדוק בחשבונית כמה שילמתי בחודשיים האחרונים ועל זה להוסיף 3 ש"ח ואחר כך לחשב הנחה של 7% ?
ההנח הוא הצריכה לכל 100 ש"ח תוריד 7 ש"ח
לגבי התשלום הקבוע תעלה ב2.5 ש"ח לחודש

לא לפרסום

משתמש מקצוען
לי יצא בסלקום על חודש 26.80. זה פחות או יותר מחברת חשמל או בדיוק?
כנראה כמו חברת חשמל.....
לא
כן...בערך.....7% זה על הצריכה ולא על החודשי....
אז לחשבן 30 שח לחודש[חשבון בחברת חשמל זה לחודשים] ולהוריד 7% מהצריכה[ולא מהחשבון] החודשית.....
פה זה שונה....כי כל השרות נשאר אצל חברת החשמל...רק על החשבונית אחראית החברה החדשה....

נערך לאחרונה ב:

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

הפרשן

משתמש חדש
אשמח לדעת כמה התשלום הקבוע בפז גז. כי הבנתי שזה 35 שקל לחודש שזה אומר 70 שקל לחודשיים בעוד בחברת חשמל אני משלם כרגע 48 לחודשיים, אשמח לעת האם אני טועה בזה והתשלום הוא פחות.

מה שאני

משתמש מקצוען
אשמח לדעת כמה התשלום הקבוע בפז גז. כי הבנתי שזה 35 שקל לחודש שזה אומר 70 שקל לחודשיים בעוד בחברת חשמל אני משלם כרגע 48 לחודשיים, אשמח לעת האם אני טועה בזה והתשלום הוא פחות.

יש שני דברים שמשלמים בחשבון חשמל
1. הוא הצריכה כלומר כמה שאתה משתמש
2. תשלום קבוע וזה על אספקת התשתיות שזה אתה משלם גם כאשר אתה לא מפעיל כלל את החשמל

ההנחה של כל החברות הוא על החלק הראשון שזה הצריכה כי על התשתיות כולם משלמים את זה לחברת חשמל,
בחברה שלנו החשוב יוצא יותר ב2.5 ש"ח בערך

הפרשן

משתמש חדש
אני עכשיו רואה את זה בפורום אחר. השאלה היא האם המחיר השתנה או לא. ואם לא אז זה לא פער של 2.5 שקל אלא של בין 10 ל11 שקל בחודש ומעניין לדעת מה המחיר של התשלום הקבוע בבזק.
1721852858225.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה