מתכון בריאות רעיונות לארוחת צהריים בריאה ומזינה, שיתאים גם לילדים

רייצל V

משתמש פעיל
מחפשת רעיונות לארוחות מבושלות בריאות
לא חייב קיצוני אבל שיש בו חלבון פחמימה וירק.....

מה זה20

משתמש צעיר
הנה כמה הצעות:
מוקפץ שכולל ירקות, אורז, וחזה עוף
קוסקוס (מקמח מלא)עם ירקות (חלבון -להוסיף גרגירי חומוס)
וסתם בכללי, אפשר להרגיל את הילדים לאכול פסטה וספגטי וכד' מקמח מלא, אפילו לא צריך להגיד להם...
מניסיון, כמעט ולא מרגישים את הטעם!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אצלי מאוד אוהבים
עוף מאודה עם ירקות בסיר אחד
עם תפו"א
הכל בסיר אחד

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קציצות בשר עם תפו''א שעועית ירוקה ואורז,
עוף עם תפו''א וירקות
מרק ירקות עם עוף וקוסקוס
שניצל עם פירה וכרוב מאודה..

חרישאי

משתמש מקצוען
לא רוצה לעצבן אתכם, אבל במסגרת דיאטה אני ואשתי אוכלים כוסמת וקינואה, הילדות אוכלות וטורפות גם.
אני משרה את הפחמימה במים 20 דקות ומסנן, במקביל מטגן בצל עד להשחמה מוסיף פטריות שום כתוש, מוסיף לזה את הפחמימה הנ"ל מתבל עם קצת כמון מלח ופלפל ומוסיף שני כוסת מים על כל כוס פחמימה, מכאן ואילך זה כמו אורז, יוצא נדיר, ואין יותר בריא מזה.
גם את הירקות שאני מטגן אני מטגן בלי שמן, ענין של הרגל אבל זה אפשרי, אם טיפה נשרף מוסיפים כמה טיפות מים ומגרדים.

חרישאי

משתמש מקצוען
כנ"ל אני מכין תבשילי עדשים/שעועית וכו', הילדות אוכלות הכל ענין של הרגל, והכל בלי סוכר ושמן, כולל ברמת הרסק עגבניות שהוא 100 אחוז עגבניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה