דרוש מידע רעיונות לארוחת בוקר ובכלל בתזונה קטוגנית נקיה

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש לכם רעיונות לארוחות בוקר בתזונה קטוגנית?
כמו"כ יש כאן כאלו שעושים אותה לאורך זמן בצורה נקיה בלי 'אפורים' ויכולים לתת דוגמה מתפריט יומי?
תודה

Yael Mor

משתמש מקצוען
עשיתי את זה כמה חודשים. בעיקרון אין כל כך הרבה דברים שאפשר לאכול, לכן הכנתי רשימה של הכל וכל פעם ראיתי מה מתאים לי מזה. ארוחת בוקר הייתי לוקחת קבוע חביתה מטוגנת בחמאה וגבנצ או ביצים קשות בתוספת סלט ירקות גדול. ארוחת צהריים עוף/ בשר, שעועית, ברוקולי, כרובית, קצת גזר ובצל. משעמם למדי...
ארוחת ערב אפשר להתפנק עם פיצה מקמח שקדים ומוצרלה, ובכללי לחפש מתכונים ברשת, יש הרבה דברים טובים. בהצלחה רבה!

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עשיתי את זה כמה חודשים. בעיקרון אין כל כך הרבה דברים שאפשר לאכול, לכן הכנתי רשימה של הכל וכל פעם ראיתי מה מתאים לי מזה. ארוחת בוקר הייתי לוקחת קבוע חביתה מטוגנת בחמאה וגבנצ או ביצים קשות בתוספת סלט ירקות גדול. ארוחת צהריים עוף/ בשר, שעועית, ברוקולי, כרובית, קצת גזר ובצל. משעמם למדי...
ארוחת ערב אפשר להתפנק עם פיצה מקמח שקדים ומוצרלה, ובכללי לחפש מתכונים ברשת, יש הרבה דברים טובים. בהצלחה רבה!
תודה רבה
אם אפשר לשאול, למה הפסקת?

Yael Mor

משתמש מקצוען
תודה רבה
אם אפשר לשאול, למה הפסקת?
כי הגיע אחד החגים והחלטתי לשחרר קצת בגלל כל המפגשים המשפחתיים, וזהו, היה קשה לחזור לזה אח"כ... בדול כבר הייתי מרוצה מהתוצאות ולא היה לי דחוף להמשיך.

• תודה
Reactions: dag

פיג

משתמש פעיל
יש לך אולי מתכונים מתאימים? מחפשת דברים שווים (כמה שאפשר...) ונגישים
מי שיש אשמח...
תודה!
גבינת חלומי (1 פחמימה ב-100גרם) מטוגנת בחמאה+ סלט ירקות טוב
חביתה מטוגנת בחמאה
יש לחם טחינה בחנויות וכן יש לחם מיוחד עם 2.9 פחמימות
יש גם קרקרים ובייגל של קיטו.
מה שחשוב זה לספור את הפחמימות.
קרוב משפחה שלי ירד מזה עד כה 16 ק"ג .

פיג

משתמש פעיל
גבינת חלומי (1 פחמימה ב-100גרם) מטוגנת בחמאה+ סלט ירקות טוב
חביתה מטוגנת בחמאה
יש לחם טחינה בחנויות וכן יש לחם מיוחד עם 2.9 פחמימות
יש גם קרקרים ובייגל של קיטו.
מה שחשוב זה לספור את הפחמימות.
קרוב משפחה שלי ירד מזה עד כה 16 ק"ג .
תיקון: יש לחם מעולה שמשלב קמח שקדים וגרעינים שמכיל 1.8 גרם פחמימה, אני אישית טעמתי וזה ממש טעם בסדר יותר מלחם טחינה.
מעדכנת שהקרוב משפחה שלי ירד את ה-16 ק"ג בערך ב-3.5 חודשים.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אפשר להכין לחם טחינה בקלות ובמהירות בטוסטר (כמות לארוחה אחת), ואז להכין מזה טוסט.
או חביתה מטוגנת (בחמאה, אבל לא חובה), בתוספת גבינות שמנות (בולגרית, צהובה, מוצרלה), וירקות (בצל, עגבניה, פטריות),או ללא תוספות בכלל.
כבר שנה מחזיק מעמד ב"ה

פיג

משתמש פעיל
אפשר להכין לחם טחינה בקלות ובמהירות בטוסטר (כמות לארוחה אחת), ואז להכין מזה טוסט.
או חביתה מטוגנת (בחמאה, אבל לא חובה), בתוספת גבינות שמנות (בולגרית, צהובה, מוצרלה), וירקות (בצל, עגבניה, פטריות),או ללא תוספות בכלל.
כבר שנה מחזיק מעמד ב"ה
אשמח למתכון של הלחם טחינה בטוסטר

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אשמח למתכון של הלחם טחינה בטוסטר
לשים בצלחת עמוקה:

3 כפות מים
3 כפות טחינה גולמית (אפשר 2 וחצי)
בערך רבע כפית אבקת אפיה
בערך חצי כפית מלח (מומלץ מלח ורוד - ככלל לקטוגנים)
ביצה אחת

לערבב היטב עם כף, ולשים על נייר אפייה בטוסטר. לא לסגור את הטוסטר עד הסוף, כדי לתת ללחם אפשרות לתפוח מעט (להשאיר כס"מ גובה).
לאחר דקות ספורות (תלוי בעוצמת הטוסטר שלכם) הלחם מוכן!

ברכתו שהכול.

BMiriam

משתמש רשום
יש את האתר הזה שיש בו מתכונים
וגם מחשבון פחמימות לפי מוצרים - מאד נח
ויש גם את האתר הזה עם מלא מתכונים שווים :)

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תיקון: יש לחם מעולה שמשלב קמח שקדים וגרעינים שמכיל 1.8 גרם פחמימה, אני אישית טעמתי וזה ממש טעם בסדר יותר מלחם טחינה.
מעדכנת שהקרוב משפחה שלי ירד את ה-16 ק"ג בערך ב-3.5 חודשים.
תודה רבה
מה בדיוק הוא אוכל?

אולי מעניין אותך גם...