דרוש מידע רעיון למתנה לבעל לשבועות

תענית

משתמש חדש
ואי יש לי רעיון פיצוץ בשבילך . אני קניתי שנה שעברה לשבועות לבעלי סטנדר מלוסייט של שמחונים מוצר מהמם הוא כ"כ התלהב אח"כ קנה גם לאבא שלו....זה סטנדר שולחני מרשים ביותר!!! ממליצה ממש
2022-05-17.jpg

שיראל לוין

משתמש פעיל

איזה שם?

משתמש מקצוען
אחרי שהפריטים האישיים שנכתבו כאן נקנו /אבדו /נשברו(בכ''ז 16 שנה מהחתונה עמו''ש) אני תמיד קונה מוצרים המשמשים אותו ואת הבית לדוגמה סכין לחלות/מלחיה שעון קיר מעוצב לסלון /חדר שינה, ספר שהוא מעיין בו כל לילה (נועם אלימלך) מנורת לילה המותרת בשבת טלית/עטרה נרתיק לתפילין+טלית , כסא מנהלים, ארנק, שעון אישי, נגן
וכל זה לבעל חסידי חניוק

תמר פלג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני שבוע יצא לאח שלי להזמין מאתר סטנדר'ס- יש להם 4 סוגים עולה 300 משלוח 55 ונראה לי אפשר לאסוף מירושלים.
עריכה: זה תשובה ל @רחלללל (לא התלחתי לצטט)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה