דרוש מידע רעיון למתנה לבעל לשבועות

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
יש אולי למשהי רעיון לערכה לליל שבועות לבעל משהו עדיין שיוכל לקחת לבית כנסת ושיביע את ערכתינו לתורה
כמו פחית אקסל וכו
לקנות תרמוס בינוני שיוכל למלא בו קפה חם ללילה
(לנו יש אחד כזה שמיועד רק לשבועות. מכינים קפה כמה דקות לפני שיוצאים ונשאר חם כל הלילה)

למי שיש סטנדר-
אפשר לקנות מפית כמו של חלות עם כיתוב מה אהבתי תורתך וכו'

מליון!

משתמש פעיל
מקפיצה שוב את הדיון,
מחפשת מתנה לשבועות לבעל,
משהו שמסמל את חשיבות הלימוד שלו,
אבל הכי לא מחייב, (-כמו סטנדר, ספר וכו')

pnina887

משתמש מקצוען
אני הכנתי קופסה מתפוצצת ממש מיוחדת עם כל מיני דברים טעימים שמשלבים רעיון מאחוריהם, (אפשר לצרף מתנה סמלית)
גם לבנים חיכה משהו מתוק- מאחיותיהן עם מכתב מיוחד על תרומתם בהחזקת העולם.
וגם לבנות- חיכה משהו מתוק מאחיהן- על תמיכתן בלימוד התורה.
סתם ככה, כל חג שבועות זה חג שאני משתדלת לנצל למינוף הגאווה על כך שזכינו באבא אברך, ילדי ישיבות , על הזכות שנפלה בחלקינו וכו'... אנו מכינים שלט גדול שמדבר על חשיבות לומדי התורה וערך התורה,
כל השנה משתדלת להעצים, בחג מתן תורה עוד יותר.
במיוחד בתקופתינו לצערינו שהזלזול באברכים ולומדי התורה שובר שיאים חדשים...

שני ג.

משתמש רשום
אני הכנתי קופסה מתפוצצת ממש מיוחדת עם כל מיני דברים טעימים שמשלבים רעיון מאחוריהם, (אפשר לצרף מתנה סמלית)
גם לבנים חיכה משהו מתוק- מאחיותיהן עם מכתב מיוחד על תרומתם בהחזקת העולם.
וגם לבנות- חיכה משהו מתוק מאחיהן- על תמיכתן בלימוד התורה.
סתם ככה, כל חג שבועות זה חג שאני משתדלת לנצל למינוף הגאווה על כך שזכינו באבא אברך, ילדי ישיבות , על הזכות שנפלה בחלקינו וכו'... אנו מכינים שלט גדול שמדבר על חשיבות לומדי התורה וערך התורה,
כל השנה משתדלת להעצים, בחג מתן תורה עוד יותר.
במיוחד בתקופתינו לצערינו שהזלזול באברכים ולומדי התורה שובר שיאים חדשים...
איזה משקיענית! שאפו.

מליון!

משתמש פעיל
מה לדוגמא??
אני כן מחפשת מתנה כלשהי, שבעקיפין קשורה לערך הלימוד.
אגב, כל מתנה שקונים לבית- כביכול מתנה לבעל) זה לא מתנה לאישה נטו????

pnina887

משתמש מקצוען
תראי, ברעיון של הקופסא יש בה כל מיני אלמנטים שהדגישו את הערך של הלימוד (מטבעות שוקולד- טוב לי..., בסקויטים "עד חצות, אקסל באמצע- ברעיון של אקסטרא לארג' ועוד כל מיני דברים חמודים בשילוב תמונות...)
אמנם זה לא מתנה של ממש אך מביעה מאד ומתוקה:)
בנוסף אפשר לצרף מתנה:
עט יוקרתי, ארנק מעור, נגן (למי שמשתמש לשיעורי תורה, שירים) וכדו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה