רמת בית שמש ד4

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא החליפו, לא היה לפני כן שלט אחר.

כי זה בצד השני של הכיכר. אילפא מתחיל מהכיכר.
עד ששמו את השלטים הופיע בוייז ועל המפות שכל f זה אילפא
זה נראה לי קצת מוזר כי עד כמה שזכור לי כל הבנינים של f זה ברצף אחד
נראה כשורה אחת

די

משתמש סופר מקצוען
זה נראה לי קצת מוזר כי עד כמה שזכור לי כל הבנינים של f זה ברצף אחד
נראה כשורה אחת
לדעתי יותר מוזר שבאמצע הרחוב מתחלף לרחוב אחר. הכי הגיוני שהרחוב מתחלף בכיכר.
עד ששמו את השלטים הופיע בוייז ועל המפות שכל f זה אילפא
אבל לא היו בניינים עם שלטים של אילפא שהורידו אותם ושמו שלטים של תלמוד בבלי.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ועוד שאלה
איפה הגבול של ד4 וד 3
Map (1).png

א.פ

משתמש צעיר
לא הבנתי לפי המפה הזו מה קורה בד3
מה השם של השכונה? שפע חיים או איילת השחר מה זה הקו שמחלק את השכונה? ולמה?
עוד דבר שמוזר זה שלד6 (שלא תקום ככל הנראה) קרו איילת השחר ובאמת נראה ש"סיפחו" לד3 גם את השטח שהיה אמור להיות ד6.
בקיצור לא ברור לי מה הולך שם בדיוק
מה מקור המפה?

די

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי לפי המפה הזו מה קורה בד3
מה השם של השכונה? שפע חיים או איילת השחר מה זה הקו שמחלק את השכונה? ולמה?
עוד דבר שמוזר זה שלד6 (שלא תקום ככל הנראה) קרו איילת השחר ובאמת נראה ש"סיפחו" לד3 גם את השטח שהיה אמור להיות ד6.
בקיצור לא ברור לי מה הולך שם בדיוק
מה מקור המפה?
הכניסה לד'3 נקרא שפע חיים (עד פרויקט מצפה האלה כולל), וכל שאר השכונה נקרא איילת השחר.
בגלל שהשכונה גדולה מאוד (בערך 3000 דירות) חילוקו אותה לשתים.
לכאורה נכון וסיפחו את את ד'6 לד'3.
ככה זה גם במפה של העירייה
(בפועל אין משמעות לשמות האלו וקוראים להכל ביחד "ד'3")
צילום מסך 2024-06-27 085036.png

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
נערך לאחרונה ב:

די

משתמש סופר מקצוען
אך יקראו לרחוב שמחבר את רב חנינא למר זוטרא?
מר ינוקא (מופיע באתר מפות של העירייה שהבאתי לעיל)
והאם הוא יהיה מוכן רק כשיגמרו את ד' 5? בינתיים הם יהיו רחוב ללא מוצא?
לא זוכר איפה קראתי שיפעלו לפתוח את הרחוב הזה לפני האיכלוס של ד'5. אבל לכאורה זה יקח זמן.
וזה אומר שלא יהיה להם ולרחובות שלמטה אוטובוסים...
יכולים להגיע אוטובוסים משדרות האמוראים>רב חנינא>רב חלבו>תלמוד בבלי והפוך (אפשר גם שהאוטובוס יכנס לאילפא עד הסוף (ליד ד'5) ויחזור בכיכר, או רב ייבא סבא עד הסוף ויחזור בכיכר (הכיכר מתאימה לסיבוב של אוטובוסים)צילום מסך 2024-06-28 101157.png

די

משתמש סופר מקצוען
אבל לדעתי יותר מוזר שאם הגבול בין ד4 לד3 זה ממש אחרי הבנינים של מתחםF היה יותר מובן שרחוב אילפא יתחיל משם
אין שום משמעות לגבול בין ד'3 לד'4. כל השמות האלו הם טכניים כדי לחלק את תכנון השכונה לחלקים יותר קטנים. בפועל כשיגורו שם לא יהיה שום הבדל בין ד'3 לד'4. יש את פרץ לוזון ד'4 ואז גינה ואז אחים אום ד'3. כמו רחוב אביי שמתחלף מד'1 לד'2 ולא מתחלף השם שלו.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
יכולים להגיע אוטובוסים משדרות האמוראים>רב חנינא>רב חלבו>תלמוד בבלי והפוך (אפשר גם שהאוטובוס יכנס לאילפא עד הסוף (ליד ד'5) ויחזור בכיכר, או רב ייבא סבא עד הסוף ויחזור בכיכר (הכיכר מתאימה לסיבוב של אוטובוסים)
פתרון חלקי. זה אמנם רק תחילת רבי חנינא, אבל זה פתרון לרחובות שלמטה. (ונגיד שהמשך רבי חנינא יכולים לעלות לחלקיה בר טובי לאוטובוסים. עלייה מטורללת, אבל לא בלתי אפשרי) אם יפתחו את מר ינוקא זה יהיה משמעותי.

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אם יפתחו את מר ינוקא והאוטובוסים ייסעו מרב יצחק נפחא לרב חנינא, אז בעצם לא יהיו אוטובוסים ברחוב רב חלקיה בר טובי (אלא אם כן יעשו קו נוסף).
נכון. אבל לא ייתכן שבן אדם יצטרך ללכת רבע שעה רק בשביל להגיע לאוטובוס פנימי. אז שיעשו קו נוסף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כח

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה אֶקְרָא צוּרִי אַל תֶּחֱרַשׁ מִמֶּנִּי פֶּן תֶּחֱשֶׁה מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יוֹרְדֵי בוֹר:ב שְׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ בְּנָשְׂאִי יָדַי אֶל דְּבִיר קָדְשֶׁךָ:ג אַל תִּמְשְׁכֵנִי עִם רְשָׁעִים וְעִם פֹּעֲלֵי אָוֶן דֹּבְרֵי שָׁלוֹם עִם רֵעֵיהֶם וְרָעָה בִּלְבָבָם:ד תֶּן לָהֶם כְּפָעֳלָם וּכְרֹעַ מַעַלְלֵיהֶם כְּמַעֲשֵׂה יְדֵיהֶם תֵּן לָהֶם הָשֵׁב גְּמוּלָם לָהֶם:ה כִּי לֹא יָבִינוּ אֶל פְּעֻלֹּת יְהוָה וְאֶל מַעֲשֵׂה יָדָיו יֶהֶרְסֵם וְלֹא יִבְנֵם:ו בָּרוּךְ יְהוָה כִּי שָׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנָי:ז יְהוָה עֻזִּי וּמָגִנִּי בּוֹ בָטַח לִבִּי וְנֶעֱזָרְתִּי וַיַּעֲלֹז לִבִּי וּמִשִּׁירִי אֲהוֹדֶנּוּ:ח יְהוָה עֹז לָמוֹ וּמָעוֹז יְשׁוּעוֹת מְשִׁיחוֹ הוּא:ט הוֹשִׁיעָה אֶת עַמֶּךָ וּבָרֵךְ אֶת נַחֲלָתֶךָ וּרְעֵם וְנַשְּׂאֵם עַד הָעוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה