רמי לוי תקשורת

ANONYMUS

משתמש מקצוען
שלום,
ראיתי שיש לרמי לוי תוכנית לכשרים ב6.9
האם הסים שלהם מתאים לכל מכשיר כשר? או שצריך להחליף מכשיר בשביל זה?
(יש לי את הסמסונג הקלאסי... E1200)

barbur89

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
רק מכשירים דור 3

אנוכי

משתמש מקצוען
גם לא לכל מכשירי דור 3,
הצטרפתי אליהם עם מכשיר דור 3 ולאחר מעשה כשהתברר שהמכשיר מתחמם מאוד, לא קולט במרבית המקומות, נכבה מהר וכו'- הם אמרו שאכן למכשיר הזה ספציפית יש להם בעיה- (לבעלי מכשיר אחר דור 3 שקולט אותם מצוין.) צריך לברר אצלם ספציפית על המכשיר בתקוה שהנציג אכן יודע.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יעקב גולד;n4943274:
האם ידוע לכם על בעיה של רמי לוי במכשירי סמסונג e3300?

לדברי הסוכנים במכשירי סמסונג e3300 בשימוש עם חברת פלאפון/רמי לוי מתרחשים תקלות שונות (כגו' ניתוק באמצע שימוש)

י. גולד

משתמש מקצוען
נכתב ע"י גלינג;n4943295:
לדברי הסוכנים במכשירי סמסונג e3300 בשימוש עם חברת פלאפון/רמי לוי מתרחשים תקלות שונות (כגו' ניתוק באמצע שימוש)

בעיית נכבה ונדלק קורה ב3300 בכל הקומות,

כאשר הקליטה היא אוטומטית, כאשר מכוונים על gsm אין בעיית נכבה ונדלק

אך כאמור, לעיתים רחוקות יתכן בעיית קליטה לכמה דקות

אנוכי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י יעקב גולד;n4943303:
בעיית נכבה ונדלק קורה ב3300 בכל הקומות,

כאשר הקליטה היא אוטומטית, כאשר מכוונים על gsm אין בעיית נכבה ונדלק

אך כאמור, לעיתים רחוקות יתכן בעיית קליטה לכמה דקות

אני רואה שמה שיש לי הוא E3300 והייתי במגוון חברות ולא נכבה ונדלק לי רק פלאפון וברמי לוי המצב עוד יותר גרוע הסוללה מתחממת ברמות הזויות, נגמרת מ-א-ו-ד מהר- שיחה של 2-3 דק' ג"כ אין קליטה ברב המקומות, שיש בהם קליטה לרמי לוי- זה פשוט סיוט, מי שיש לו ת'מכשיר הזה חבל לנסות את רמי לוי- ולשלם על הסים, או שיקנה מכשיר אחר מתאים- יש להם איזה מכשיר שהם ממליצים עליו או שיצטרך לחברה אחרת ,
המכשיר הזה עם החברה הזאת לא הולכים יחד,

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
נכון E3300 לא טוב בפלאפון ורמי לוי, הוא מתאפס מידי פעם ומתחמם מהר. שאר המכשירים מעולים עם רמי לוי, להוציא מרקורי, 1200, K21, אקסניום והישנים יותר של סמסונג.

י. גולד

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אחת אחת 11;n4943386:
נכון E3300 לא טוב בפלאפון ורמי לוי, הוא מתאפס מידי פעם ומתחמם מהר. שאר המכשירים מעולים עם רמי לוי, להוציא מרקורי, 1200, K21, אקסניום והישנים יותר של סמסונג.

האם זה מפריע לשימוש בטלפון מניסיון ?

avim10

משתמש מקצוען
עברתי לפני כשבוע, מרוצה מהקליטה. הרבה יותר טוב מהוט מובייל שהיה לי קודם.
אבל מה, פתאום אין חיווי בטלפון להודעות חדשות בתא הקולי. (נוקיה 208), פניה לשירות לקוחות הניבה את התשובה הבאה: זו בעיה שיש לנו עם המכשירים הכשרים. מנסים לטפל בזה...

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עם E3300 ברמי לוי ומאוד מרוצה, לפני כן הייתי בפלאפון וגם נהניתי
זה תלוי בסדרת היצור של המכשיר הנ"ל, וכמו שהזכירו למעלה אם מגדירים את זה על gsm זה לא אמור לעשות בעיות עד כמה שידוע לי

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י avim10;n4950370:
עברתי לפני כשבוע, מרוצה מהקליטה. הרבה יותר טוב מהוט מובייל שהיה לי קודם.
אבל מה, פתאום אין חיווי בטלפון להודעות חדשות בתא הקולי. (נוקיה 208), פניה לשירות לקוחות הניבה את התשובה הבאה: זו בעיה שיש לנו עם המכשירים הכשרים. מנסים לטפל בזה...

אצלי 208 והחיווי פועל כרגיל.

בן המלך

משתמש פעיל
עברתי לרמי לוי וברחתי מהם כעבור שבוע, הקליטה בעיר ביתר עילית בה אני שוהה די הרבה, כמעט אפסית, והסוללה נגמרת מהר מאוד עקב קליטת דור 3 מה שלא קורה בחברות אחרות, ועוד משהו שאולי לא שמים לב אליו, התוכנית ביחס לחברות אחרות מאוד מוגבלת כמדומני מעבר ל2000 דקות שיחה התעריף משתנה, וכדו' בהצלחה לכולם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה