מידע שימושי רמאות בהטענת רב קו

נקודת מחשבה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
הם טוענים שבשונה מכל כרטיס מגנטי אחר המידע נשמר על הכרטיס עצמו ולא בענן, ולכן צריך את את הכרטיס עצמו ולא מספיק המספר
אז איך הם יודעים להעביר את הערך צבור לכרטיס אחר אם נהרס או אבד הכרטיס הקודם?

יהודה מאיר

משתמש מקצוען
כי הם יודעים כמה נשאר ברב קו
ומבטלים את הכרטיס הישן אבל הכסף נשאר גם בישן
קרו מקרים שלא ביטלו ואנשים המשיכו להשתמש בכסף גם בכרטיס הישן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מחשב הטעינה משדר את הנתונים ל'מסלקה' (המחשב הראשי של כל נתוני הרב הקו)
אבל שידור הנתונים מתבצע אחת לכמה דקות / שעות ולא בזמן אמת
יש נתונים שמגיעים ל'מסלקה' רק באיחור של 3 ימים
לכן כמבקשים החזר על תיקוף שגוי / כפול צריך לחכות 3 ימים

אוהב גם מוזיקה

משתמש צעיר
נראה לי שבחנויות (לא בטוח שכולן) אפשר גם עם מספר אשראי.
וגם אפשר במזומן.
אז זה באמת עוזר למי שנתקע בלי מזומן ובלי אשראי ובלי אפליקציה... כך שזה לא מאד עוזר
א. אתה בעצמך אומר שלא בטוח שבכל החנויות אפשר להטעין עם מספר אשראי.
ב. ברוב החנויות אי אפשר להטעין במזומן. (יש הרבה חנויות שכן, אבל הרוב לא)
ג. לי אישית זה עזר כשהייתי מחוץ לבית והרב קו של אשתי היה אצלה ויכלתי להטעין לה בלי שתצטרך ללכת לחנות כלשהי.
ד. חוץ מכל זה, אני לא מבין מה כל הויכוח, גם אם זה לא עוזר לאף אחד, אין בזה שום בעיה, אין עמלות נוספות וכדומה, אם לא רוצים לא צריכים להשתמש בזה!

jump

משתמש פעיל
בט
הם טוענים שבשונה מכל כרטיס מגנטי אחר המידע נשמר על הכרטיס עצמו ולא בענן, ולכן צריך את את הכרטיס עצמו ולא מספיק המספר
בטוח?
כי משהי אמרה לי שהטעינה דרך הקו הזה ולא הייתה צרכה ללכת לכספומט או לנדרים פלוס כדי לממש את ההטענה.
הגיוני או שהיא מדמיינת?

jump

משתמש פעיל
ד. חוץ מכל זה, אני לא מבין מה כל הויכוח, גם אם זה לא עוזר לאף אחד, אין בזה שום בעיה, אין עמלות נוספות וכדומה, אם לא רוצים לא צריכים להשתמש בזה!
אין שום ויכוח.
הכל טוב.
סך הכל רציתי להבין מה הבשורה המפתיעה.
חשבתי שזה משהו יותר רציני.
אני מסכימה שזה עוזר במצבים מסויימים, מעניין כמה אנשים יעזרו בזה.

שפרה ר.

משתמש רשום
א. אתה בעצמך אומר שלא בטוח שבכל החנויות אפשר להטעין עם מספר אשראי.
ב. ברוב החנויות אי אפשר להטעין במזומן. (יש הרבה חנויות שכן, אבל הרוב לא)
ג. לי אישית זה עזר כשהייתי מחוץ לבית והרב קו של אשתי היה אצלה ויכלתי להטעין לה בלי שתצטרך ללכת לחנות כלשהי.
הבעיה היא שזה נשמע מהפרסום שמספיק רק להתקשר, אבל בפועל כן צריך לגשת לעמדת טעינה.
צודק שזו לא רמאות, אבל כן כדאי שהנקודה הזו תובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה