רכבים רכב יד II

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אשר פרידמן

משתמש פעיל
אני רוצה למכור הונדה סיוויק 2015, ואין לי כוח להתעסק עם המכירה, הייתי מעדיף למכור לאיזה סוכן או מתווך. יש מישהו מומלץ? וגם כמה אני מפסיד מכך?

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני רוצה למכור הונדה סיוויק 2015, ואין לי כוח להתעסק עם המכירה, הייתי מעדיף למכור לאיזה סוכן או מתווך. יש מישהו מומלץ? וגם כמה אני מפסיד מכך?
תפנה אלי בפרטי אני מתעסק עם זה
במחיר הוגן

רבקה רייזל

משתמש פעיל
ואלקסוואגן זה בסדר ביד 2
אני לא מבינה ברכבים
לנו היה סיאט ליאון יד 2
זה עבר תאונה קטנה
מאז כל הזמן היינו צריכם תיקונים
הגענו בשנה לתשלומים עם הרכב הזה ל60,00 ש"ח
עד היום משלמים חובות מטורפים

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני לא מבינה ברכבים
לנו היה סיאט ליאון יד 2
זה עבר תאונה קטנה
מאז כל הזמן היינו צריכם תיקונים
הגענו בשנה לתשלומים עם הרכב הזה ל60,00 ש"ח
עד היום משלמים חובות מטורפים
בהחלט זה רכב שהחלפים שלו יקרים ותיקון לא מושלם לאחר תאונה יכול לגרור אחריו בלאי מתמשך ויקר

ככלל
הציבור שלנו אוהב רכבים שהם עובדים אצלינו ולא אנחנו אצליהם
רכב שאפשר להשתמש בו בתחזוקת שבר אצל מכונאי מדרכה ולהתקדם
זה נכון לרכבי יפן וקוריאה
בשאר הם רכבים מעוילם אבל דורשים התייחסות מתמדת בכדי למנוע נזק

כושר

משתמש חדש
מה אומרים על רכב יונדיאי I20
86,000קמ
היה בפרטי עכשיו אבל בהשכרה לפני ?
שווה או לא?

משתמש תפוס

משתמש צעיר
ואלקסוואגן זה בסדר ביד 2
כל הגרמניים זבל ( יד שניה כמובן ) ללא יוצא מן הכלל
לגבי סוג רכב , יש איזה נעילה בראש בעיקר אצל האברכים שטיוטה קורולה זה ההההההרכב ,והם מחפשים רק טיוטה קורולה ומשלמים יקר על זה ,בעיקר בגלל שהוא אמין ,חסכוני , שומר על הערך וכו'
עכשיו שתבינו אני לא מזלזל ברכב הזה הוא באמת אמין וטוב וכו' , אבל כשקונים רכב צריך לחשבן הכל לדוגמא , אם אתה לא נוסע הרבה בחודש אז גם אפ קורולה היא חסכונית אתה לא חסכת הרבה לעומת זאת בקנייה אתה שילמת יותר בסביבות ה 5000 שקל (אם לא יותר ) רק בגלל שזה רכב חסכוני , אז מה הועילו חכמים ....
לכן צריך לחשוב טוב בלי מוסכמות גורפות.
לדוגמא מאזדה 3 עולה בכמה אלפים טובים פחות מקורולה והוא אמין מאודדד חלפים זולים מאודדד אז נכון שבדלק הוא לא נחשב לחסכוני ,אבל בואו תתאפסו על עצמכם לא מדובר פה ברכב חשמלי חדש לעומת סילברדו שנת 2005 זה בסה"כ אותה שנה קצת לפה קצת לשם לא שווה את הכמה אלפים תוספת
זו דעתי

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה אומרים על רכב יונדיאי I20
86,000קמ
היה בפרטי עכשיו אבל בהשכרה לפני ?
שווה או לא?
כמה המחיר ?
בגדול, אני אישית הייתי בורח מכל רכב שזכה לעבור התעללות ממאתיים איש שלאף אחד מהם לא היה אכפת מהאוטו כקליפת השום...

משתמש תפוס

משתמש צעיר
כמה המחיר ?
בגדול, אני אישית הייתי בורח מכל רכב שזכה לעבור התעללות ממאתיים איש שלאף אחד מהם לא היה אכפת מהאוטו כקליפת השום...
מסכים אבל יש מקום לבדוק את המנוע גיר וכמובן צריך לרדת עם המחיר כדי להגיע לשווי שלו .

טאלי

משתמש מקצוען
אף אחד לא כתב על מיצובישי לנסר??
רכב מעולה ואמין (מעל לשנתון 2009 ..) חסכוני יחסית ובמחירים נוחים .
רציתי לקנות אותו מאוד, ולא יצא
הלכתי על B4 לבסוף ,
אבל עדיין לא מפסיקה לשמוע המלצות עליו .
שווה לך לבדוק..

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@ש.י.ק. וכל בעלי החסדים דכאן
אשמח לשמוע חוו"ד
על הנתונים הבאים:
קורולה 2004 יד 2 עם 215 אק"מ
12 אש"ח

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש לי קורולה 2005 ב10.500

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ככלל רכב ישן צריך בעיקר לבדוק מה הוחלף בתקופה האחרונה ואיך טופל
כי לפעמים אנשים קונים רכב זול ובתקופה ראשונה משקיעים בליישר קו יותר מהעלות של הרכב

ראש מנוע

משתמש פעיל
"מה כדאי לבדוק לפני קניית רכב" ללכת למוסך ולבדוק הכל.
אפרט את מה שאני יודע: לשמוע את המנוע, לשאול מתי החליפו פאלגים, גיר, משולשים, הגה, מצבר חדש או ישן, צמיגים, ברקסים, צלחות, ועוד. יכול להגיע לאלפי שקלים.
עקרונית זה נראה עסקה טובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה