רכבים רכב יד II

בישול ואפייה

משתמש רשום
בתוך כל שלל האפשרויות לרכוש רכב יד שניה, כאשר בכל מצב קיים סיכון בצעד כזה...
זו האפשרות הכי גרועה...
זה שילוב של יד 2 עם סוחר רכב ועם מגרש רכב...
ובתוך כל הבליל הזה...
רק את הרכבים שלא הצליחו במגרש למכור לבד, ונאלצו להיעזר ביד 2....
חד משמעית... לברוח !!!
דווקא מישהו אמר לי שלמגרש מגיעים כל הרכבים הדפוקים שלא הצליחו למכור לבד.
אני שואלת האם זה נכון?

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דווקא מישהו אמר לי שלמגרש מגיעים כל הרכבים הדפוקים שלא הצליחו למכור לבד.
אני שואלת האם זה נכון?
בוודאי שזה נכון.
אני רק אמרתי שאם זה גם מגרש רכב וגם ביד 2, זה סימן שאפילו במגרש רכב לא הצליחו למכור את הרכב הזה.....
ואגב, סוכן אמין יודע לתפוס במגרשי רכב את הסחורה הטובה, עוד לפני שהיא נעמדת לתצוגה במגרש...

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוודאי שזה נכון.
אני רק אמרתי שאם זה גם מגרש רכב וגם ביד 2, זה סימן שאפילו במגרש רכב לא הצליחו למכור את הרכב הזה.....
ואגב, סוכן אמין יודע לתפוס במגרשי רכב את הסחורה הטובה, עוד לפני שהיא נעמדת לתצוגה במגרש...
אכן...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה