דרוש מידע רכב יד 2.לא מבין כלום

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי מיצובישי לנסר 2008
קניתי בהרבה יותר זול ממה שאתה מוכן להשקיע...
עלה לי 5000
רכב פגז בתוך העיר לוקח רגיל מחוץ לעיר לוקח אפילו 1-14
חרשתי עליו בכל הארץ! בלע''ר אחלה!
אל תקנה רכב משנתון כ''כ נמוך עוד שנתיים תצטרך לעשות לו שתי טסטים בשנה.
ואתה לא חי במוסך?? הוצרכתה לעשות לו משהו?

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
מכיר כמה עם לנסר, לחלקם יש יותר מזל משכל ולחלקם יותר שכל ממזל...
זה רכב אמין אבל ישן, והם כבר מתחילים להתפרק, נכון שעד היום הם היו מצוינות והחזיקו מעמד ולא ראו מוסך וכו' וכו'
אבל הם התיישנו מאז, וקשה לדעת מתי ילך חלק ב2000 שח ומתי ילך עוד חלק ב6000 וזה קורה כי הם רכבים ישנים.

יעלזו חסידים

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הלנסר קלאסיק היא אחד הרכבים האמינים שיש (בטח במחיר הזה) ולקצת נסיעות כרכב ראשון זה יכול להיות התחלה לא רעה
מציבושי הוא רכב שתיין.
טויוטה הוא רכב די סגפן...
מאז שהומצאה הבטריה. הקורולות מהשנתון ההוא לה חסכוניות בהרבה
קח בחשבון שרכב ישן זה רכב לעשירים.. שיש להם את האפשרות להוציא הרבה כסף לתיקונים.
ספציפי טויוטה קורולה זה באמת רכב אמין מאוד וחסכוני כמו שכתבו למעלה והוא יכול להתאים גם למעמד הביניים.
רכב חדש הוא לאוליגרכים...
רכב ישן וטוב יתן מענה הכי פחות יקר לאחד שלא יכול להשקיע יותר מזה
הקורולה אכן אמינה, וכך גם הדגמים האחרים של טויוטה. אבל גם הלנסר מאוד מאוד אמינה

שים לב רק להודעה של @אבו מאיר

זילי

משתמש חדש
למה שלא תלך על היברידי לדוגמא הונדא יש שני דגמים או טויטה פריוס ואפשר להשיג גם במחיר הזה או טיפה יותר וזה יותר חסכוני ממליץ בחום

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר הדרכה קצרה איך הולך המשא ומתן?? נגיד מצאתי רכב שעונה לדרישות שלי
מתקשר ואומר לו אני רוצה לקנות....בודקים את הרכב במקום רשמי או אצל סתם מוסך אמין??
וזהו??? אם הוא אומר לי שהכל תקין אני נותן מזומן וחלאס?

נכנסים בטויוטה קורולה 3 ילדים קטנים?? (כל אחד עם הבוסטר שלו)

חיימקה.

משתמש רשום
טיוטה קורולה אחלה רכב הכי אמין שיש
אחרי זה זה מזדה שלוש אחלה רכב ניתן להשיג בחמש עשרה אלף וגם בפחות שנתונים יותר גבוהים ומצב יותר טוב (וכדי ללכת עם משהוא שמבין בזה לבדוק שמן מים עם לא היה תאונות (אפשר לדעת גם בלי בדיקה במכון לפי הגומי בדלתות ועוד') וכמובן אין בעיות ברעש מנוע וכד'

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך הניסן טידה בהשוואה לקורולה? נראה שיש יותר מבחק וגם קצת יותר רחב ותא מטען גדול יותר
אני קניתי לפני כשנתיים ניסן טידה 2008 עשה 217.000 ק"מ ב-8.500 ש"ח, אני מרוצה ממנו מאוד, ולא אשקר היו תיקונים פה ושם, אבל בגדול הרכב אמין והחלקים שלו זולים יחסית לרכבים בשנתון הזה, באופן כללי אני ממליץ עליו, יש לו פגז' ענננננק שיכול להכיל מזוודות, עגלות, ומה שלא תרצו.

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
ואתה לא חי במוסך?? הוצרכתה לעשות לו משהו?
מצטרפת לממליצי הלנסר 2008
אני איתו כבר 7 שנים ומלבד טסטים (ובאותה הזדמנות גם טיפול שגרתי שנתי)
לא בילה מעולם במוסך!!! (המקסימום היה מצבר פקק למים בכמה שקלים ופעם אחת סטרטר.)

שמעון963852741

משתמש פעיל
הסיבה לזה פשוטה
כשלוחצים על הגז יוצא דלק שמתאים לחוזק הלחיצה
ואם אחרי שתי שניות לוחצים על הברקס
אז בעצם הדלק שנשרף והיה בו כח לנסוע מאתיים מטר נסע רק עשר מטר
וחוזר חלילה
ויוצא שבמאתיים מטר במקום לחיצה אחת לחצו עשרים לחיצות ששורפות הרבה דלק ללא תועלת
ומחוץ לעיר שהכל זורם, השריפה של הדלק ממלאת את יעודה
נראה לי הסבר שאולי נכון בסופו של דבר, אבל סורי, מעט עקום. ההסבר הנכון, שהאצה לוקחת הרבה יותר דלק מאשר המשך נסיעה, (תחשבי מה יותר קשה, לדחוף עגלה ממצב עמידה, או לשמור על המהירות במצב נסיעה.), ובעיר יש הרבה יותר ההאצות.

שמעון963852741

משתמש פעיל
רק שים לב שטיוטה משלמים הרבה על המותג, כמו"כ הבנתי שבשנים האלו יש טיוטות רובוטיות שהרבה פחות נעימות לנסיעה. מזדה 3 אכן אמין מאד כמדומני שיש בהן בעיה של משולשים.
ממליץ לברר על טיוטה אוונסיס שאמורה להיות אמינה מאד, גם ממוצבת דרגה מעל הקורולה, ואעפ"כ פחות מבוקשת ולכן יות זולה.
לפני קניית רכב, דבר ראשון בדוק במשומשת אם יש דיווח על תאונה בעבר, בדוק שיעבודים על הרכב דרך רשם המשכונות, ובדוק האם בוצע תשלום מחברת הביטוח (אינדיקציה האם קרתה תאונה) דרך מרכז חברות הביטוח.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
מזדה 3 אכן אמין מאד כמדומני שיש בהן בעיה של משולשים.
הבנתי מסוכן ביטוח שהביטוח על מזדה יקר יחסית, כדאי לבדוק גם את זה לפני קניה.
בחברות הביטוח יש סטטיסטיקות כמה תאונות/גניבות קורות עם כל סוג רכב ולפי זה הם קובעים מחיר לביטוח, והמזדה גם מבוקשת מאוד אצל הגנבים וגם אצל צעירים 'ארסים' שעושים איתם תאונות.
לא בדקתי את המידע, אבל ככה אמר לי הסוכן ביטוח כששאלתי אותו על הפער במחיר של הביטוח

יועצת נישואין

משתמש פעיל
נראה לי הסבר שאולי נכון בסופו של דבר, אבל סורי, מעט עקום. ההסבר הנכון, שהאצה לוקחת הרבה יותר דלק מאשר המשך נסיעה, (תחשבי מה יותר קשה, לדחוף עגלה ממצב עמידה, או לשמור על המהירות במצב נסיעה.), ובעיר יש הרבה יותר ההאצות.
מה שאתה אומר גם נכון
זה לא אומר שמה שאמרתי 'עקום'
כוונתי היתה גם לדבריך וגם להבנה הפשוטה שכתבתי
יום טוב

arv

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
מה בדבר יונדאי I30, יש רגיל ויש סטיישן שנקרא CW
לנו יש 2010, חלק, היו כמה תיקונים קטנים לא חלקים יקרים ולא עבודה מסובכת
עובר טסט חלק בלי שום הערות
צריכת דלק סבירה, לא יקר ולא זול.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
בהחלט, יונדאי I30 גם נחשב רכב מצוין, צריך להשים לב שיש דגם עד 2011 ויש מ 2012 כמדומני, [אם לא, זה שנה לפה שנה לשם] שניהם מצוינים, כמובן שהחדש יותר משודרג יותר.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עצה שלי תעזבו את הסגידה לקורולה!
גם אם נאמר שהיא יותר אמינה מהאחרות, מה שלא בטוח נכון, אתם תשלמו תמיד לפחות 5000 ש''ח יותר ממה שהוא שווה באמת ותקבלו שנתון נמוך בפער ורכב לא חסכוני משמעותית מדומיו.
עוד דבר - ממליץ לחפש רכבים באיזורים לא חרדים מכמה סיבות בינהם משטר טיפולים ותחזוקה יותר גבוה שם.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
עצה שלי תעזבו את הסגידה לקורולה!
גם אם נאמר שהיא יותר אמינה מהאחרות, מה שלא בטוח נכון, אתם תשלמו תמיד לפחות 5000 ש''ח יותר ממה שהוא שווה באמת ותקבלו שנתון נמוך בפער ורכב לא חסכוני משמעותית מדומיו.
עוד דבר - ממליץ לחפש רכבים באיזורים לא חרדים מכמה סיבות בינהם משטר טיפולים ותחזוקה יותר גבוה שם.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
לא מחייב, חיפשתי רכבים באזורים לא חרדיים וראיתי רכבים לא מטופלים ולא מתוחזקים בעליל, [לדוג' רכב שלא עשו לו טיפול 10 לפחות 30K קילומטר והיה חסר לו שמן ברמה חריגה, ועוד כל מיני מרעין בישין] כל רכב צריך לבדוק לגופו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה