עזרה רישום רשות המיסים

זיתים

משתמש צעיר
ניסיתי כמה פעמים בשבועות האחרונים להירשם לאזור אישי באתר של רשות המיסים, אך אחרי שאני ממלאה את הפרטים הדרושים בשלב הראשון (אימות לקוח) ולוחצת על המשך אין תזוזה, יכול להיות שזה תקלה באתר כבר כמה שבועות? מה אפשר לעשות?
תודה רבה לכל המסייעים

יעית

משתמש פעיל
יכול להיות אולי שאת כבר רשומה ממתי שהוא, תנסי לעשות בשכחתי סיסמה/קוד, ותראי אם הולך לך,

מלי :)

משתמש צעיר
אני גם נתקעתי עם זה לפני שנה בערך, עד שהתייעצתי עם מישהי שמתמצאת ואמרה לי שצריך להזדהות דרך משהו אחר.
נראה לי דרך מ. ז. של הורים ומספר אשראי.
תנסו להזדהות עם דברים אחרים, מקווה שילך

יעית

משתמש פעיל
אני גם נתקעתי עם זה לפני שנה בערך, עד שהתייעצתי עם מישהי שמתמצאת ואמרה לי שצריך להזדהות דרך משהו אחר.
לא קשור,
זה כבר החלק השני באימות הפרטים

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

זיתים

משתמש צעיר
יש לך אתרוג או רימון?
כן, רימון.

מלאתי את הדברים האלו, אין לי אפשרות לדברים נוספים..

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

זיתים

משתמש צעיר
אני אנסה, ממש תודה
רק ברישום זה עושה בעיות או גם בהמשך?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה